• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Székesfehérvár

Eszem megáll, múltkori témára visszatérve, akkor ugye két nagy fehérvári barkácsüzletet is megnézve , nem kaptam megfelelően vastag polifoamot. Erre ma megyek az itteni vaskereskedésbe (csavar, szaniter, szerszám stb), erre mit látok egy tekercsben, 10-es és 20-as polifoamot (bár ez kettő 10-es összeragasztva), vettem is 2 méter 10-est. 1méter széles, így akár duplán is rakhatom az 120x45-ös aki alá. Persze amit akartam 6-os gömbvas, az meg nem volt. :rolleyes:
 
Sziasztok!
Valaki felvilágosíthatna majd hogy hol a búbánatban tudok fekete vagy sötétebb színű lávakövet beszerezni Székesfehérvár,vagy Fejér megyében 30 km-en belül.Egyszerűen nem találok olyan köves lerakatot ahol lenne,halas boltban nem szeretnék venni 2200.-FT/kg :eek:áron az tuti ;)
Na meg látnom kéne amolyan kőturkáló szinten mit is akarok vásárolni.
Előre köszönöm bármi nemű információ megosztásotokat.;)
 
Sziasztok!
Valaki felvilágosíthatna majd hogy hol a búbánatban tudok fekete vagy sötétebb színű lávakövet beszerezni Székesfehérvár,vagy Fejér megyében 30 km-en belül.Egyszerűen nem találok olyan köves lerakatot ahol lenne,halas boltban nem szeretnék venni 2200.-FT/kg áron az tuti
Na meg látnom kéne amolyan kőturkáló szinten mit is akarok vásárolni.
Előre köszönöm bármi nemű információ megosztásotokat.
Ez még mindig aktuális ha valaki tudna adni egy jó tippet.;)
 
van a koi-mánia nevű főleg tavi halas "bolt", ott van lávakő mindig, de teljesen esetleges a méret és a szín is. bár kérésre hoz a nő szívesen a kisméretből, azoknak a színe a fekete, sötétszürke, sötétvörös hármasból áll össze. ezek 1-3cm átmérőjűek
persze ha nagyméretű kell, arra nincs ötletem.
 
Delutan 4 ig vagyok gep kozelben utana,csaladi programok kezdodnek,este csak telorol kovetem a forumot,de koszi a segitseget elore is. ;)
 
Na mar megorultem,aztan mikor a meretet olvastam rajottem ebbol csak ragasztva tudnek sziklat csinalni,de koszi a segitokesz hozzaallast. ;)
 
Sziasztok!

CO2 palack töltési lehetőség Fehérváron, hol található?
Érdekel hivatalos és kevésbé hivatalos verzió is. :)
 
kb sehol. a legközelebb a messer dunaföldvári töltőállomása van, és elvileg van a vasútnál egy átvevő pontjuk, de a töltés így minimum egy hét, mert földvárra küldik.
munkavédelmi helyeket is kérdeztem már, ahol esetleg tűzoltópalackot töltenének, de azzal se volt szerencsém. a vaspálya utcai bolt [van topicja is valahol] palackfutárja a legjobb megoldás.
 
A munkahelyemre szoktak járni Messeresek Fehérvárról velük cseréltettem egyszer. Ha kell telefonszám holnap megkérdem!
 
Ha van érvényes nyomáspróba, akkor simán cserélhető a forgalmazójánál, ha lejárt, akkor van gond. Várpalotán van tűzoltós aki tölt, csak azt nehéz megoldani, hogy jég hidegen vigye oda az ember, akkor egyből megtölti, máskülönben csak másnapra lesz meg.
 
Back
Oldal tetejére