• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Sziasztok!
Na akkor megdönteném a földrajzi rekordot...már ami Törökbálint és Szabolcs között van, mert én Fényeslitkéről jelentkezem;)
 
Sziasztok!
Na akkor megdönteném a földrajzi rekordot...már ami Törökbálint és Szabolcs között van, mert én Fényeslitkéről jelentkezem;)
Fényeslitkén viszonylag sűrűn járok. Van ott egy ügyfelünk.
 
Sziasztok!
Garnis aki átépítését tervezem ehhez keresnék valamilyen mohát. Esetleg valakinek fölösben? :)
 
Fényeslitkén viszonylag sűrűn járok. Van ott egy ügyfelünk.
Ha nem túl indiszkrét: milyen területen mozogsz Fényeslitkén? A növényezésben mennyire vagy tapasztalt? Esetleg privátban folytathatnánk?
 
Srácok egy gyors kérdés. Valakinek nem kallódik otthon egy belső szűrő? Bruttó 110l vízhez való? :)
 
A piacnál egész jó az üzlet. Igaz néha olyan növényeket árulnak ami már kulába való lenne. Nagy választékuk van meg segítő készek, de garnélát még nem láttam náluk.
 
Ismét egy kérdés hátha kicsit felpörögnénk :D házi CO2-t használ közzületek valaki? Én egy ideig használtam sima (cukor+élesztő) a nagyobb akiban aztán újra akarnám indítani de most a zselés verziót. Azzal esetleg valakinek tapasztalat? :)
 
Halott topic :D
Komolyra fordítva a szót! Valaki nem tud eladó Amano garnélákat? Ha van valaki akkor írjon! :)
 
Back
Oldal tetejére