• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rízsföldek és az Utricularia

Neki miért sikerül ilyen lazán az UG?:mad::)Komoly tervezés és kivitelezés,nekem a kis fák tetszenek a legjobban benne,nagyon természetes az összkép.
 
Gyönyörű. Csak ne lenne ilyen marha kényes az utricularia. Én egy csésze zseléset vettem GA-ban, wabiba tettem, de elpusztult az egész, úgy ahogy volt. Nigro azt mondta, esténként 7 és 8 között mesélni kell neki, de nem jó ugyanabból a könyvből, mint amiből a gyereknek, mert megsértődik és megdöglik...
 
A layoutot simán el tudnám képzelni parvula miniből is. Az akváriumot nem az UG miatt dobtam be hanem a rízsterasz ötlet miatt :)
 
Nekem a teraszok oldala miatt nem tetszik, látszik rajta, hogy nagyon mű. Olyan, mintha valami fröccsöntött cucc lenne. Van egy nano aki a walkingfarmon, ott mohásított ráccsal vannak megcsinálva a szintek. Csak ott meg az a gáz, hogy nagyon dzsumbi van a fotón. De pl riccardiával tök jól meg lehetne csinálni. :) Ez is volt a tervem a nanoban.. :p
 
Nálunk is tervben van egy rizsteraszos 30l-es nano kialakítása, de sajnos egyelőre csúszik a projekt.
Én a teraszokat agyagból szeretném megcsinálni, rendesen kiégetve. Egyrészt jóval plasztikusabb, sokkal természetesebb hatást lehetne vele elérni, másrészt az biztosan nem úszik fel. Eddig hc/parvula volt az elképzelés, de most a GA-s UG-s nano hatására erősen megfontolandó az UG :)
 
minden betűje egy örök rejtély :D De nagyon jó lett, mondjuk összességében netto sz..ás volt, kívácsi lennék, milyen eredménnyel zárt.
 
Back
Oldal tetejére