• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Red Moor fotózás

viktorlantos

Alapító
Admin
Nem nagyon szoktunk róla beszélni, hogy mi is történik mire egy fa felkerül a shopba...

Ugye megérkezik a logisztikai központunkba....

4253839107_0baab0f596_b.jpg

sok sok sok dobozba ládába stb. ezeket a fákat fotózásra kihozzuk, egyenként lefotózzuk, lemérjük (mérőszalag, mérleg stb.) sorszámozzuk.
Felkerülnek a shopba, illtve vissza a raktárba, hogy a rendeléseket teljesíteni lehessen...

Ma épp fotóztam az új szállítmányt. Vannak benne kis és nagyobb darabok is. Még egy kör Red Moor és Dark Iron érkezik 1-2 héten belül.

Íme egy werk 2 darabról:

4254603896_17b2e7583c_o.jpg

4253840015_afccc709e3_o.jpg

hamarosan felkerül a shopba ez a sorozat ami készült, úgyhogy lehet szemezgetni. Most kb 20 új fa ebben a körben.

2 akváriumom van. Mindkettőt nagyon szeretem. De amikor két láda szebbnél szebb Red Moor között bogarászok elfog a bírtoklási vágy ;)
Annyi sok szép akit lehetne csinálni. Kövek, fák, dekorok, növények, aljzatok kismillió variációban... Megunhatatlan hobbi :angel:
 
viktorlantos said:
2 akváriumom van. Mindkettőt nagyon szeretem. De amikor két láda szebbnél szebb Red Moor között bogarászok elfog a bírtoklási vágy ;)
Annyi sok szép akit lehetne csinálni. Kövek, fák, dekorok, növények, aljzatok kismillió variációban... Megunhatatlan hobbi :angel:
:lol:
 
Mikor Mikor Mikor kerülnek fel ezek az újak a shopba ? :D Mert már rendelném is meg pl azt ami a képen van ! :D (Hacsak nem lesz több jobb :D )
 
BenyA said:
Mikor Mikor Mikor kerülnek fel ezek az újak a shopba ? :D Mert már rendelném is meg pl azt ami a képen van ! :D (Hacsak nem lesz több jobb :D )

legkésőbb holnap. most retusálom a fotókat.... ;)

de addig is egy kis ízelítő aki bizonytalan a RED MOOR szépségében...

4254967462_2a19899996_b.jpg

4254966852_c74857b917_b.jpg

A természet elképesztő csodákat alkot... :shock:
 
MiniMe said:
És a Photoshop se kutya... :lol:

Pedig még be sem dobtam magam :lol:
Ez most csak gyors hátterezés. Sajnos a shopban csak 600*600-as képek lesznek ott nem jönnek le így a texturák. Gondoltam megmutatom valójában.
 
Noh mielőtt bedobom a raktárba az új dekorokat gondoltam csattintok pár fotót a legnagyobbakról. A shopban látni fogjátok, hogy 1-2 fának sokkal borsosabb ára van.
Ez azt jelenti, hogy ezek a darabok meglehetősen nagy súlyos fák. Akár önmagukban is képesek látványt alkotni egy nagy akiban.

Íme 3 darab a mostani csomagból a 240-es akváriumom előtt.

4256574422_f836a9b271_b.jpg

4256573524_e67eedf0c6_b.jpg

és az utolsó két fotó ugyanaz a fa. előlről és hátulról

4255814121_916d9c9630_b.jpg

4256575206_1f09f55f0c_b.jpg
 
SlyChocolate said:
Szép darabok!
:D
Apropó mennyire kell óvatosan bánni a vékonyabb ágakkal?
Könnyen letörhet?

A nagyon vékony ágak könnyen letörhetnek. Néhány ág rugalmasabb, néhány kevésbé. Azért ezek a fák beutaznak az országba, ide oda szállítjuk őket stb. És viszonylag kevés a sérülés. Elég jól bírják a kiképzést.

Leginkább akkor sérülnek amikor halomba vannak rakva és megpróbálsz a dobozba még begyűrni néhány fát.
De amikor már az akiban van, vagy otthon rendezgeted ott nem törik.
 
Back
Oldal tetejére