• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Ozmó (Fordított Ozmózis)

Koszonom szepen.
Sajna szinte semmi helyem sincs. Egyelore marad a kannas megoldas. Blackout "Viktor" segit ha meg nem gondolta meg magat. Leulunk, osszeirjuk mi kell hozza, osszerakjuk, felszerelem es a terv egy nyomasfokozoval ellatott gep ami szeretnem ha 10-12 ora alatt lenyomna a 200 litert. Ugy mar nem baj a kanna csere, csak ez a fel nap egy kanna..... Tizszer elzarjuk mert furdes meg stb majd ujra indit. Azt szeretnem, hogy ugy berendelni, hogy minden meglegyen egyben. Semmire ne kelljen varni.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Persze, nyilván az a legjobb, ha minden a legfaszább :) Első lépésnek gondoltam a tartályt és automata elzárást. Ilyen tempó mellett 5 perc nem-odafigyelés is elúszáshoz vezet. És valaki azt mesélte, hogy az alsó szomszédnál már nincs több pardon :D
 
Persze, nyilván az a legjobb, ha minden a legfaszább :) Első lépésnek gondoltam a tartályt és automata elzárást. Ilyen tempó mellett 5 perc nem-odafigyelés is elúszáshoz vezet. És valaki azt mesélte, hogy az alsó szomszédnál már nincs több pardon :D
[emoji16] ez igy van.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Miért mondasz ilyet? Mikor az Árpád hídnál találkoztunk Henrikkel egy órával előbb érkezett csak [emoji23]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
Pont raertem[emoji16]
Sikeresen szet trollkodtuk a topikot. Es persze mar megint En.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szerintettek az jót tesz, ha a készülékben, benne marad a víz? mert én hagyni szoktam hogy kicsöpögjön. Leszoktam tekerni a vízről a csatlakozást hogy kapjon levegőt, és szépen lassan ki csöpög.
 
Szerintettek az jót tesz, ha a készülékben, benne marad a víz? mert én hagyni szoktam hogy kicsöpögjön. Leszoktam tekerni a vízről a csatlakozást hogy kapjon levegőt, és szépen lassan ki csöpög.
Ugy tudom nincs jelentosege csak akkor ha hosszabb ideig nem hasznalod. Akkor viszont le kell dugozni, hogy ne szaradjon ki.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ugy tudom nincs jelentosege csak akkor ha hosszabb ideig nem hasznalod. Akkor viszont le kell dugozni, hogy ne szaradjon ki.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
En ugy tudom nem tesz neki jot ha nincs bent viz. Nalam minden agon van csap azokat elzarva tarolom. De siman lehet, hogy nincs igazam.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Mivel minden használat után átmosatom a membránt (ti is tegyétek, megéri), és úgy dugózom le, minden újrahasználatko olyan 5-10 percet járatni kell hogy újra 5-6-os vizet csináljon úgyis... Szóval win-win.
 
Back
Oldal tetejére