• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Opti white probléma

Sajnos egyik megoldás sem vált be, se külön-külön, se együtt. Beszéltem pár üvegessel, ismert számukra a probléma de nem tudnak rá megoldást ők sem, talán csak ha egész felületen fel van polírozva.
 
Sziasztok, ez sajnos azóta sem oldódott meg állítólag ez az üvegkorrózió nevű jelenség, nem javítható. Ha lesz kedvem valamikor megfordítom az akváriumot hátha a hátulja még vállalható. Ezt meg lefóliázom... Vélhetően ez volt az utolsó opti akvárium amiért pénzt adtam....
 
A sima üveg is pont ilyen. Az összes üvegfedelemen láttszik merre mennek a levegős szűrő buborékjai.
 
Sziasztok, ez sajnos azóta sem oldódott meg állítólag ez az üvegkorrózió nevű jelenség, nem javítható. Ha lesz kedvem valamikor megfordítom az akváriumot hátha a hátulja még vállalható. Ezt meg lefóliázom... Vélhetően ez volt az utolsó opti akvárium amiért pénzt adtam....
A sima üveg ugyan ilyen. Én biztos nem vennék sima üveget, mert az opti annyival szebb hogy csak na.
 
Back
Oldal tetejére