• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Opti White akváriumok

És ha mégis lesz rajta egy-két kisebb karc, az jobban fog fájni.
Az a gyanúm, hogy a nagyobbak is.

Egyébként szerintem nem sok értelme van a te esetedben optit használni, legfeljebb ha majd jobban érzed magad attól, hogy tudod, hogy ilyened van és ez milyen jóo_O;)
 
Először én is optit akartam, aztán lebeszéltem magam róla. Mondván nincs akkora különbség, majdnem dupla árért. Lehet hogy ha most egy opti állna ott ahol a másik, sokkal szebb lenne, de lehet hogy csak az éleknél látnám a különsbéget. Aztán amit az üvegen spóroltam, inkább elköltöttem, őőőőő mire is???
Sok dekorra, jobb aljzatra, bacira.... sok mindenre lehet, ami szerintem hasznosabb mint a látvány.
Persze ha már megvan mindened, és csak az opti hiányzik, akkor hajrá!
 
Az elhúzható üvegtetőnek van értelme 1 növényesbe 1-2 hallal, vagy ne kérjem hozzá ezt az "extrát"?
 
Szia Czola86!

Az elhúzható üvegtetőnek van értelme 1 növényesbe 1-2 hallal, vagy ne kérjem hozzá ezt az "extrát"?
Igazából ha nem akarsz extra ugróművészeket tartani akkor nem sok haszna van.
Macera annál inkább, kevesebb fény jut át rajta a vízbe, párásodik, algásodik, vízkövesedik mindig útban lesz karbantartáskor, stb...!
Írom mindezt úgy hogy nekem 3 kicsi kivételével az összes tetősínes (6db).

A.ttilla
 
Szia Czola86!


Igazából ha nem akarsz extra ugróművészeket tartani akkor nem sok haszna van.
Macera annál inkább, kevesebb fény jut át rajta a vízbe, párásodik, algásodik, vízkövesedik mindig útban lesz karbantartáskor, stb...!
Írom mindezt úgy hogy nekem 3 kicsi kivételével az összes tetősínes (6db).

A.ttilla
Köszi, sokat segírettél! ;) nem lesz akkor tetős
 
Tegnap megrendeltem az akváriumot opti white első oldali üveglappal. 60*30*30as méretben tető nélkül. Jövőhéten át is vehetem - kíváncsian várom :)
 
Tegnap megrendeltem az akváriumot opti white első oldali üveglappal. 60*30*30as méretben tető nélkül. Jövőhéten át is vehetem - kíváncsian várom :)

Én tegnap kaptam meg életem első OptiWhite-ját. Sok aksim volt már, de ez előtt lesett az álam. Sok örömöt hozzá neked is!
 
szerintetek egy opti akvárium 33x32x40es magasságban 4es üvegből elég lehet merevítések nélkül? kaptam egy ilyen ajánlatot, de nincs 5ös üvegje, 4esből csinálná. nekem kevésnek tűnik... mit gondoltok?
 
szerintetek egy opti akvárium 33x32x40es magasságban 4es üvegből elég lehet merevítések nélkül? kaptam egy ilyen ajánlatot, de nincs 5ös üvegje, 4esből csinálná. nekem kevésnek tűnik... mit gondoltok?

Hááááát...

Nekem a 60X35X36 magas opti 6-os üvegből készült, de ha a 60-as hossz mellé teszel egy rendes vízmértéket, látható, hogy a víznyomástól 60 cm-en van kb 1-1,5 mm hasasodása a 6-os üvegnek. Én nem spórolnék ezen, pláne ha 40 cm-es lesz a vízoszlop, nem aludnék nyugodtan mellette.
 
hát a vízoszlop 35nél nem lesz sehol több, inkább 30, de ettől még én is kevésnek érzem.
akkor ez az ember kimarad... keresünk másikat... valaki esetleg fehérváron tud egy olyan üvegest, aki optit is készít megrendelésre?
 
hát a vízoszlop 35nél nem lesz sehol több, inkább 30, de ettől még én is kevésnek érzem.
akkor ez az ember kimarad... keresünk másikat... valaki esetleg fehérváron tud egy olyan üvegest, aki optit is készít megrendelésre?

Rendeld meg a GA-ban, Csákvárig elviszem, ha épp arra visz utam, Fehérvárig is :)
 
Back
Oldal tetejére