• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Opti-White akváriumok rendelésre

Oksa, felírva a listára: a következő átalakításnál akva csere, 120*40*40-es (vagy legyen 45 magas? nem tudom, optikailag kicsit nagyobbnak akarom láttatni az alapterületet, de a hossz és mélység adott, nincs nagyobb hely neki...) opti-white. :D
(Már agyalok a jelenlegi világításom felfüggesztésének módozatain is. :D )
 
Oksa, felírva a listára: a következő átalakításnál akva csere, 120*40*40-es (vagy legyen 45 magas? nem tudom, optikailag kicsit nagyobbnak akarom láttatni az alapterületet, de a hossz és mélység adott, nincs nagyobb hely neki...) opti-white. :D
(Már agyalok a jelenlegi világításom felfüggesztésének módozatain is. :D )
Ha a mélység adott, akkor szerintem ne 120-as akvát vegyél. Viktor akváriuma is csak ennyi (39?) mély, és szenved vele, ekkora hosszon.
 
Oksa, felírva a listára: a következő átalakításnál akva csere, 120*40*40-es (vagy legyen 45 magas? nem tudom, optikailag kicsit nagyobbnak akarom láttatni az alapterületet, de a hossz és mélység adott, nincs nagyobb hely neki...) opti-white. :D
(Már agyalok a jelenlegi világításom felfüggesztésének módozatain is. :D )
Inkább a mélységet növeld! Arra nagyobb szükséged lesz mint a magasságra!
120-as hossznál én már nem csinálnék 50 centi mélységnél kissebbet!
120x50x45??
 
Sajnos 40 mély akváriumnál nagyobb nem fér el az egyetlen helyre, amit erre használhatok. :( Azért variálok a magassággal.
Kevés a szabad falfelület, sok az ajtó, az ablak és a nyitott tér.
 
Sajnos 40 mély akváriumnál nagyobb nem fér el az egyetlen helyre, amit erre használhatok. :( Azért variálok a magassággal.
Kevés a szabad falfelület, sok az ajtó, az ablak és a nyitott tér.
Ha jól emlékszem, valahol azt írtad, ez az akva csak egy év múlva lesz aktuális. Addig még bőven beleférhet egy ajtóáthelyezés is :D
 
:D
Ja, bár nem hiszem hogy záros határidőn belül szétverjük a kecót, három éve volt totális felújítás mikor beköltöztünk, egyedül a 2 klímát rakjuk be jövő tavasszal, az jár majd véséssel mert falon belül vitetem ki a csöveket... És nem akarok festékesvödröt vagy vakolókanalat látni jó ideig utána. :D
 
Back
Oldal tetejére