• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri Nano Reef! What else?

A nitrat az utolso 3 meresnel vagyis 6 nap alatt 0-10-20.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
Na, akkor tényleg alakul :)
Lassan jönnek majd az algák de ahhoz fény is kell majd.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Na, akkor tényleg alakul :)
Lassan jönnek majd az algák de ahhoz fény is kell majd.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Az meg csak 3 ora kek es 2 ora feher. Emeljem fel 4 orara amikor megy mindket csatorna, es onnan emelgesem 5 percekkel?

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Az meg csak 3 ora kek es 2 ora feher. Emeljem fel 4 orara amikor megy mindket csatorna, es onnan emelgesem 5 percekkel?

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
Simán mehet 6 órát és hetente 1 órát emelheted.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Még sokminden meg fog jelenni rajta, ez a tengeri akvarisztika szépsége :)
Élőkő van már benne?

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Nem eloko meg mindig nincs. Talan holnap elugrok venni, de csak valami kis darabot szeretnek a homokra, kesob zoanak vagy acannak.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Ma meregettem egy kicsit igazabol csak gyakorlas gyanant. Viszont amit eszrevettem az a fogyas ami 10 nap alatt igy nez ki:

Kh 10.6->9

Ca 470->410

Mg 1560->1400

Vizcsere nem volt meg, nem igazan ertem mi fogyasztja el.
 
Ok erkeztek az elokovel, remelem nem valamifele parazita az utolso belole 2 tuti van. 14fb79302b7ec3cfe97b6744d4d3b36e.jpgccfcc9fcb190e158bacfdae66ade8a67.jpg2afd2333374df27e3bce644b15d77a69.jpg2bee759427db3169144b3de12f7f491d.jpg4bd657a525b6d4e10c31dcd805c02a86.jpg

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Az első képeken kigyokaru csillag a végén meg tűzféreg :)
Na ez az ami az édesvizi akvarisztikában nincsen :)

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Az első képeken kigyokaru csillag a végén meg tűzféreg :)
Na ez az ami az édesvizi akvarisztikában nincsen :)

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Es a 3. Kepen levo szazlabu, az micsoda? Nem kell ugye kivadsznaom egyiket sem? Nem karosak? A koveken van par erdekes eloleny meg, meg zoa kinezetu valami is ami rendes fenynel csak par pirinyo szalacska kis golyoval a vegukon de kek fenynel piros fluoreszkalo koralaku valami es a peremen helyezkednek el a karok.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
A tűzféreg jó hulladékevő talarító de én kidobnám. Ne nyúlj bele! A Ca és Mg fogyásod indokolatlan mivel nincs benne semmi. Mészalgád még nem nő se korall. Szerintem kicsapódik, kiül a lehabzón vagy ilyesmi.
 
A tűzféreg jó hulladékevő talarító de én kidobnám. Ne nyúlj bele! A Ca és Mg fogyásod indokolatlan mivel nincs benne semmi. Mészalgád még nem nő se korall. Szerintem kicsapódik, kiül a lehabzón vagy ilyesmi.
A ne nyulj bele az erekekre vonatkozik ugye?

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Back
Oldal tetejére