• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri Nano Reef! What else?

Ez tud 0-100-0 -ig dimmelni csak ki kell talalnom milyen led legyen. Sima royal blue kell hozza?7edce5d40ece1f486478d5fac2687cfb.png

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
A mostani lampad nem tudja?
Egyébként sima kék led kell hozzá, 2 db bőven elég.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
A mostani lampad nem tudja?
Egyébként sima kék led kell hozzá, 2 db bőven elég.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
A mostani nem sima 2 csatorna ki es be kulon idozithetok, de nem dimmelheto.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Egy kis informatikai kerdes: az aquacalculatort megvettem androidra, le tudom valahogy tolteni pc-re es szinkronizalni a 2 szoftvert? A google play nem enged pc-s telepitest, a sajat oldalan meg ujra meg akarja vetetni a pc-s verziot. Otlet?

Sajnos meg kell venned külön pc-re. Nem kompatibilis a két license.
Vagyis androidnál nincs license, amikor letöltöd fizetsz. A pc-s verziónál a free-t tudod license vásárlással felokosítani.
 
Sajnos meg kell venned külön pc-re. Nem kompatibilis a két license.
Vagyis androidnál nincs license, amikor letöltöd fizetsz. A pc-s verziónál a free-t tudod license vásárlással felokosítani.
Akkor marad az android[emoji3]

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Ma mertem ujra, de valami nem igazan paszol. Minden ertek magasabb mint indulaskor. Az egyetlen dolog ami tortent hogy felkevertem az aljzatot mielott teszteltem. A sotartalom pl. 1024-rol 1026-ra ugrott. Mg 1400rol 1600ra, Ca 410-460. Azonal megmeztem az ato-t de mukodik. Lehet hogy az aljzatban van meg fel nem oldodott so, vagy lerakodik minden az aljzatban? Feltolteskor siman csak beburitottam a so-t es hagytam igy felkeveredni. Most varok meg par orat aztan nezek egy soszintet abbol latni fogom lemegy-e ujra, ha a so lemegy akkor a tobbi ertek is.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Teljesen feleslegesen meregetsz egy induló akváriumba. Egy dolgot lehet esetleg mérni a nitrátot.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Teljesen feleslegesen meregetsz egy induló akváriumba. Egy dolgot lehet esetleg mérni a nitrátot.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Ertem en hogy nincs jelentosege, de ezek az ertekek nem ugralhatnanak igy hetrol-hetre mivel nincs olyan dolog az akvaba ami fogyaszthatna. Es foleg nem lehetne tobb mivel csak bacikultura es ozmo viz megy bele.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Azt tudom elkepzelni hogy a koveidbol oldódik ez ki.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Van meg ideje beallni, remelem nem a kovekkel van gond. Legkozelebb ugy merek, hogy nem keverem fel elotte az aljzatot. Meglatom mi lesz...

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Amik a ko tetejen lengedeznek azok milyen elolenyek? Mint valami kis zoak ugy neznek ki. Es szinte naponta tobben vannak.10027139015f5e032fd4e4c64f2fccc5.jpg

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Az nem lesz jó! Csak még több lesz belőlük!

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Eleg sok helyen irjak, es mutatjak a forrasban levo vizet. Azert gondoltam hogu esetleg mukodik. Ha jol latom mindenhol a vegso megoldas a joes juice, vagy nemes egyszeruseggel viharongyujtoval leegetik a kiszedett kovon.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Back
Oldal tetejére