• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nano low->high tech

Háát, az még odébb van, de ha minden jól megy, a nyár végén szeretném, ha sikerülne.:)
Köszönöm a kérdést!
 
Háát, az még odébb van, de ha minden jól megy, a nyár végén szeretném, ha sikerülne.:)
Köszönöm a kérdést!


Drukkolok neked(y). Szoktam figyelni a hozzászólásaidat úgy láttam szépen szedegeted össze a felszerelést. Csak így tovább biztos szuper lesz. :)
 
Köszönöm a biztatást, már nagyon várom! Nem akarom elkapkodni...De ez a te naplód, úgyhogy itt inkább csak csodálom az akidat.:)
 
Sziasztok
Igyekszek tartani magam a sok fotós naplózáshoz :snaphappy:ezért dobok ma készültet csak úgy. Új növényem is van Lilla jóvoltából( köszi Lilla)Blyxa Japonica. Ha valaki el tudná mondani hogyan kell a fórum társunk nevét idézni meg köszönném.
DSCF0020.JPG
DSCF0021.JPG

DSCF0023.JPG
DSCF0044.JPG

DSCF0061.JPG
DSCF0039.JPG

DSCF0047.JPG
DSCF0059.JPG

DSCF0051.JPG

Köszi,hogy benéztél gyere máskor is. Ha van valami észrevételed kritikád ne tartsd vissza, dobj pár sort.:)
 
Hát ez sokat javult az indulása óta....és nagyon bejön a pirosítás is, kell egy akiba némi vörös növény:):sneaky:
Ha kell HM szolj én hetente vágok belőle vagy 6 cm-t én is keveset ültettem és azért nem volt szép de mostmár....
és csak így tovább(y)
 
Köszi.
A HM nekem is nő mint a gomba(y). Én próbálom minél alacsonyabban minél sűrűbben nevelni. Igyekszek kitanulni a növényezés minden csinnyát binnyát a nanon és utána indítok egy nagyobbat.:)
 
Hmm de jó a kiskerted(y) Nagyon szép és egészséges.Marha jó színekben pompázik :) A békatutaj is kifogástalan. Nálam éppen sárgul és mállik, de hozza az új leveleit, majd meglátom mi lesz a sorsa..
 
Hmm de jó a kiskerted(y) Nagyon szép és egészséges.Marha jó színekben pompázik :) A békatutaj is kifogástalan. Nálam éppen sárgul és mállik, de hozza az új leveleit, majd meglátom mi lesz a sorsa..

Köszi
Ez a béka tutaj két nyeszlet sárga málós levelű kis semmiség volt úgy kaptam egy marék mohával. Beleraktam a nano-ba tejben vajban micro-makróban fürösztöttem és ez lett belőle. Az az érdekes először szaporodott de nagyon nem győztem kiszedni,most pedig olyan mintha növekedne a levele és a gyökere. A garnélák rajtuk utaznak rá kapaszkodnak a gyökereire csemegéznek belőle és a víz mozgástól körbe körbe mennek.:)
 
Back
Oldal tetejére