• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nano low->high tech

Sziasztok
Sokszor csodáltam amikor a növények buborékokat eregettek de nálam ilyen soha nem volt tapasztalható:(. Gyanítottam,hogy a világításom kevés és be is igazolódott a gyanúm. Vettem még egy lámpát így 2* 13 watt-al világítom az akit. A növényeim úgy bubiznak,hogy csuda.(y) A galaxikat lefotóztam és fel tettem a galaxy-s topikba.Néhány fotó a bubikról.
DSCF0059.JPG
DSCF0057.JPG

Köszi hogy benéztél.:)
 
Sziasztok
A meg duplázott világításnak nem csak a növények bubizása az egyetlen pozitív hatása hanem még gyorsabb növekedés. A HM-el és a hidróval már nem bírtam. Olyan mértékű volt a növekedés attól tartottam kijönnek az akvából és el foglalják a házat.Ezért elővettem a bozót vágót és nekiestem. Eredetileg a HM-et gyepnek szántam de nem ültettem el megfelelően és a nyírás sem volt a legjobb újra ültettem, meglátjuk mi lesz belőle.Vettem egy új növényt hátra sarokba valamilyen ludvígia ha tudjátok meg írhatjátok a nevét előre is köszi.:)
DSCF0126.JPG
DSCF0122.JPG

DSCF0123.JPG
DSCF0121.JPG

Köszi hogy benéztél:)
 
Nem tudtam ,hogy az is virágzik( bár ezt sem). Lehet én is készítek egy Wabi-t és ültetek bele Alternanthera reinecki-t is
 
Szia !
Elolvastam a hozzászólásokat amikről lemaradtam ,és a következő jutott eszembe:a petés amanokkal sajna nem tudsz mit kezdeni ,mert azok ugyan eleresztik a petéket a te vizedben is ,de csak sós vízben tudnak megmaradni a kicsik.Van rá lehetőség a szaporításukra ,egy páran próbálkoznak vele a fórumon ,utána tudsz olvasni ha gondolod:
Amano garnéla - Caridina multidentata szaporítása | Magyar Akvakertész Fórum
 
Sziasztok
Nézegettem a nano-mat és arra a következtetésre jutottam a legutobbi átalakításom jól sikerült legalább is nekem nagyon tetszik. Ezért gondoltam megosztok veletek pár fotót a fejlődésről.Igaz csak szombaton történt az alakítás de elég nagy a növekedés.
DSCF0139.JPG
DSCF0140.JPG

DSCF0142.JPG
DSCF0144.JPG

Amint látjátok a bubizás is megy és HM is növekszik. Szombaton levágom rövidre és még sűrítek rajta.
Köszi hogy benéztél. Ha van valami észrevételed vagy tanácsod esetleg kritikád ne tartsd vissza magad, dobj pár sort.:)
 
Sziasztok
Én azokat a naplókat szeretem amiben sok a fotó:snaphappy: ezért dobok pár képet hátha ti is azokat a naplókat szeretitek.:)
DSCF0008.JPG
DSCF0012.JPG

DSCF0011.JPG
DSCF0016.JPG

A HM mezőt vasárnap meg nyírtam a levágott részeket vissza ültettem sűrítésnek a ludvigia is szépen fejlődik.
Köszi hogy benéztél. Ha van valami észrevételed vagy tanácsod esetleg kritikád ne tartsd vissza magad, dobj pár sort.:)
 
Back
Oldal tetejére