• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Muti a szekrényed :)

Bemutatnäm az ätalakitot szekrenyemet.

IMG_0207.JPG

A megvilägitäsrol 2 ilyen lämpa gondoskodik.​









IMG_0209.JPG
 
A mágneses tartó Ikea szerzemény?
Igen.es jol vizsgäzik.2 nagyon vekony csavar van hozzä,ami a tävtartoval nem jukassza ät az aki ajtajät.csak ajänlani tudom.9.90 euro.de ha otthon nem lehet kapni akkor meg postäzom is neked.:D
 
Hääät igen.tenyleg megeri a penzt.en ezt egy eletre vettem.a multkori fü nyiräs is rendesen elveztem.a jbl olloval ez katasztrofa let volna;)
Hát igen én is dolgoztam egy két ollóval már és rá kellett jönnöm ,hogy muszály minőségesebbet venni mert egyszerűen katasztrófa nyírni ,ha nincs megfelelő ollód ....
 
Igen.es jol vizsgäzik.2 nagyon vekony csavar van hozzä,ami a tävtartoval nem jukassza ät az aki ajtajät.csak ajänlani tudom.9.90 euro.de ha otthon nem lehet kapni akkor meg postäzom is neked.:D
Lehet kapni itthon is, nekem is onnan van. Mikor én vettem 2 fajta volt, ez a fekete ami olcsóbb, és egy rozsdamentes. Akkor csak a rozsdamentes volt készleten.
 
Most sikerült megoldäst talälnom a täpok es az aprosägok taroläsära az aki szekrenyeben.Gagyi vagy nem gagyi?nem tudom.de legaläbb mindig keznel vannak.Nem egy ADA megoldäs de a Sved barätok mindig segitenek.A mägneses tarto.
IMG_0282.JPG
a acel kosär.​
IMG_0283.JPG
A mägnes eleg erös igy megtartja a kosarat.​
IMG_0285.JPG
Ime a Svedeknel väsärolt täp-tartom:D.​
IMG_0286.JPG
 
Most sikerült megoldäst talälnom a täpok es az aprosägok taroläsära az aki szekrenyeben.Gagyi vagy nem gagyi?nem tudom.de legaläbb mindig keznel vannak.Nem egy ADA megoldäs de a Sved barätok mindig segitenek.A mägneses tarto.
Szerintem egyáltalán nem gagyi! Baromi praktikus! (y)​
 
Bocs ,hogy megtöröm e csodás varázst ,aláírom nekem is tetszik a másnes ,de a kosarat nem lett volna egyszerűbb és költséghatékonyabb 2 csavaral rögzíteni? :D
 
Bocs ,hogy megtöröm e csodás varázst ,aláírom nekem is tetszik a másnes ,de a kosarat nem lett volna egyszerűbb és költséghatékonyabb 2 csavaral rögzíteni? :D
Sajna nem.ez 12 euro volt mindennel együt.igazäbol ez egy füszertarto,amit fel kell akasztani.egyszerübb mägnessel.csak 2 kicsi csavar tartja.ja es akkor meg kene oldani meg a rögzitest is.igy is hülyen neztek räm a boltban,mit futkos egy kopasz Albän bergyilkosnak kinezö ember a konyha reszlegnel,es probälgatja a füszertartot, egy mägneses kes tartoval.:D
 
igy is hülyen neztek räm a boltban,mit futkos egy kopasz Albän bergyilkosnak kinezö ember a konyha reszlegnel,es probälgatja a füszertartot, egy mägneses kes tartoval.

Én is bénáztam pont ezzel a kosárral egy háromnegyed órát, de végül nem vettem meg. :D
 
Hali !
Hát az enyém ilyen ,egy kicsit tele minden féle kacattal .
PICT0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szia Laller.
Nagyon jól néz ki a bútor te csináltad?Mert én is hasonlót szeretnék csinálni nagyon tetszik nekem,de még tervezés alatt áll.Csak a bútorlap színének a nevét nem tudom beazonosítani hogy milyen lehet.Ha esetleg tudnál benne segíteni azt megköszönném.
 
Szia!
A bútort nem én csináltam , hanem asztalos .A színkódot sajnos nem tudom , a majsztró választékából lett rábökve erre a színre .Sorry !
 
Szia Laller.
Nagyon jól néz ki a bútor te csináltad?Mert én is hasonlót szeretnék csinálni nagyon tetszik nekem,de még tervezés alatt áll.Csak a bútorlap színének a nevét nem tudom beazonosítani hogy milyen lehet.Ha esetleg tudnál benne segíteni azt megköszönném.
Ha jól tudom, az ADA bútorok antracit szürkére vannak festve. Létezik bútorlapban is. De ha festeted ott úgy is van színkártya ami alapján bármit kikevernek.
20603313_4148b66e95f11c06fdf0ac4b86bea91b_l.jpg
 
Ha jól tudom, az ADA bútorok antracit szürkére vannak festve. Létezik bútorlapban is. De ha festeted ott úgy is van színkártya ami alapján bármit kikevernek.
20603313_4148b66e95f11c06fdf0ac4b86bea91b_l.jpg
Köszönöm a segítséget,jövőhéten úgyis megyek a lapszabászat felé és megnézem;)
 
Back
Oldal tetejére