• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Muti a szekrényed :)

Nekem sajnos nincs szekrényem,de előbb utóbb lesz.Szívesen nézegetnék még több ilyen fajin kidolgozású szekrényt.Valahogy egy kicsit mintha elfogytak volna a mutatni való szekrények.
Sajnálnám nagyon jó kis topik-nak tartom.
 
EZ a szekrény Nr1. valami ilyesmit szeretnék én is.Nagyon tetszik a beépített kapcsoló óra.Megkérdezhetem hol kapni ilyet?Remélem egyszer én is bemutathatom az enyémet.
A CO2 5kg-s palackom egy éve áll a garázsba mire összejön a ló:(vé addig az asszony mindig valami mást talál ki.:mad::mad:
 
  • Like
Reactions: TZ
Egy nemzetközi aukciós portálon vásároltam az időzítő kapcsolókat. Pár dollár, de eddig nincs rá panaszom. De esetleg konkrét kérdéseket abba a topikba tegyél fel, hogy ez itt tömörebb maradjon, ott meg egy helyen megtalálható legyen. Egyébként ez nem csak pénzkérdés, sokkal fontosabb a türelem. Bátran elkezdheted, mert ahhoz, hogy minden klappoljon még jól is jön, hogy nincs meg minden, el lehet vacakolni azokkal a részletekkel, amik már megvannak. Én egy évig kerülgettem a nappaliban. :)
 
Bocsi az OFF-ért.
Az én szekrényem ilyen de ne nevessetek ki valahol el kell kezdeni.
DSC04093.JPG

Ha nagyon tré megkérek egy moderátort törölje köszi.
 
Utoljára módosított:
Úgy látom a szekrényem láttán elment a kedvetek a sajátotok bemutatásától pedig az olyanoknak mint én biztos jó ötleteket adtak volna.
Ez a topik jól indult de az az érzésem kifutotta magát pedig nagyon sajnálnám.Biztos lennének még jó kis szekrények.Na de várjunk még ne temessük ezt a topikot.
 
Na végre erről beszélek ilyeneket szeretnék látni minél többet.Ezekből lehet tanulni.Jó képek pöpec leírás mi kell még /egy ilyen nekem is/ gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem csak a növények és halak kötik le a nézelődőket hanem a technika is.
 
Ez is jól néz ki,jobban mint az enyém.Ez egy kicsit zártabb,a baj ezzel is az hogy a cuccok körülötte vannak nem benne,gondolok a nagyobb dolgokra /szűrők,CO2 palack stb./:LOL:
 
Back
Oldal tetejére