• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mirkwood

Kedves mindannyian, különböző folyamatok eredményeképp megfordult a fejemben, hogy egy időre befejezem a kertészetet. Egyelőre átmenetileg, de az egész hóbelevanctól esetleg megválnék.

Így ha valakit érdekelne 272 liter diy tank (10mm), 262w diy világítás, 60l diy szűrés, hozzá való diy bútor, meg az összes csatolt része (including flóra és fauna), dobjon egy üzenetet, beszélgessünk róla.

Szétbontva biztosan nem, mivel nem tudom tárolni a cuccokat, ha nincs használatban. Épp ezért van szó az eladásról is, hiába csak szünet.

Ami lényeges: a co2 szett nem része az ügyletnek, az kölcsön van nálam csak - viszont egy citromsavas szettet tudok mellékelni, azzal elmegy havi egy töltéssel.
További tudnivaló: a bútor speciális volta miatt leginkább térelválasztó vagy sarokban elhelyezésben használható. Emiatt szó lehet arról is, hogy bútor nélkül adjam.

Az árat illetően abszolut nyitott vagyok, nem pénzhiány miatt akarom eladni, így lehet szó mindenféle megoldásról.

Nos... Hajrá.

Tapatalkkal küldve az én G8141 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére