• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Üdv.
Újra jelentkezem:LOL:
Mondjuk nem is olyan vicces a sztori:(
Leszakadt ma a lámpa....franc se tudja hogyan.A GA-s lily bánta:(Pont arra esett
IMG_20170419_133119.jpg
 
Hívjál már egy szakembert, aki felteszi a lámpát. Nagyobb is lehetett volna a pusztulás, ugye tudod?
:LOL:Különösebben ne izgat.Ha hülyére idegesitem magam rajta attól sem lesz jobb.Ez van.
És vajon milyen szakira gondoltál egy tipli felrakásához???Amikor feltettem a foglalatot jól rá is csimpaszkodtam,és frankón tartott.Jó 2 -3 éve volt benne.Vajon miért pont mostanáig birta.Kár ezen agyalni,így jártam;)
 
És vajon milyen szakira gondoltál egy tipli felrakásához???Amikor feltettem a foglalatot jól rá is csimpaszkodtam,és frankón tartott.Jó 2 -3 éve volt benne.Vajon miért pont mostanáig birta.Kár ezen agyalni,így jártam;)
Laci, ismered ezt a valamit?
upload_2017-4-19_15-30-23.jpeg
Ne tiplizz olyan dolgot, amire függeszteni fogsz bármit is, legyen az virágcserép, akvárium világítás, vagy akár a gyerek hintája.
A műanyag idővel elöregszik, függesztésnél nem jó dolog;)
 
De jo hogy talaltam ilyen topikot. Szoval vettem uj CO csovet, ez a vekony falu ami eleg flexibilis. A Co atomizer kicsit el volt dugulva ezert rendszeresen ledobta magarol a csovet a viz alatt, kb. 10x raktam vissza. Feltem hogy el ne torjem a nagy erolkodoesben. Nem tortem el, aztan utolso cso ledobasnal ugy gondoltam hogy akkor ideje egy tisztitasnak, akkor talan nem dobja le hisz nem lesz annyira nagy a nyomas a csoben. Szepen levettem a csorol, aztan egyszer csak kiesett a kezembol, es teljes nyugalommal vegig neztem ahogyan leesik a foldre es darabokra torik. Az egeszben nem is ez az idegesito mert kicsi occo kinai volt, hanem az hogy eddig is kuzdottem a beoldassal mert nem volt eleg egyenletes es lep el az alga, es radasul nincs az egesz varosban masik kicsi atomizer. Szoval most Co nelkul, es levett fennyel ketyeg az akksi, a szep voros emers novenyiem ami nagy nehezen osszekaptam, most megint szenvednek......
 
De jo hogy talaltam ilyen topikot. Szoval vettem uj CO csovet, ez a vekony falu ami eleg flexibilis. A Co atomizer kicsit el volt dugulva ezert rendszeresen ledobta magarol a csovet a viz alatt, kb. 10x raktam vissza. Feltem hogy el ne torjem a nagy erolkodoesben. Nem tortem el, aztan utolso cso ledobasnal ugy gondoltam hogy akkor ideje egy tisztitasnak, akkor talan nem dobja le hisz nem lesz annyira nagy a nyomas a csoben. Szepen levettem a csorol, aztan egyszer csak kiesett a kezembol, es teljes nyugalommal vegig neztem ahogyan leesik a foldre es darabokra torik. Az egeszben nem is ez az idegesito mert kicsi occo kinai volt, hanem az hogy eddig is kuzdottem a beoldassal mert nem volt eleg egyenletes es lep el az alga, es radasul nincs az egesz varosban masik kicsi atomizer. Szoval most Co nelkul, es levett fennyel ketyeg az akksi, a szep voros emers novenyiem ami nagy nehezen osszekaptam, most megint szenvednek......

Szerintem hagyd az atomizert. Ahogy te is írod több probléma is van ezekkel.

http://www.greenaqua.hu/hu/gyarto/aquario.html

Itt nézz körbe. Ez most szerintem az egyik legjobb vétel és azonnali megoldás a problémádra.
 
Bocs, nem atomizer volt hanem uveg diffi, csak itt azt is atomizernek hivjak.

Vennem en ha nem 4000km-re laknek a boltotoktol:)

Az EU-n belül bárhova :) Napi szinten toljuk Dániától Portugáliáig :)
Mondjuk 4000km az erősen kint van a zónából :)

De ha a közeledben elérhető akkor csapj le rá.
 
Az EU-n belül bárhova :) Napi szinten toljuk Dániától Portugáliáig :)
Mondjuk 4000km az erősen kint van a zónából :)

De ha a közeledben elérhető akkor csapj le rá.

Ez nem EU, de raferne a helyre egy rendes bolt szakerto eladokkal, mert a legprofibb boltban siman ideadtak a meszkovet hogy jo lesz novenyesbe. Illetve adni akartak egy ADA 60P-t egy JBL belso sarok szurovel. Pedig a boltban aquscaprekednek is, csak az alkalmazottak nincsenek igazan kepben.

De ha hazamegyek majd rendelek egy kisebb pakkot toletek es kihozom magammal vagy lehet meglatogatom a boltot;)
 
Végre én is írhatok ebbe a topikba (az egyik kedvencem)!;)
1 Green Aqua üveg garnéla etetőtál off.
A mosdókagylóba ejtést viszonylag magasról (törölgetés közben) nem bírja.
 
De jo hogy talaltam ilyen topikot. Szoval vettem uj CO csovet, ez a vekony falu ami eleg flexibilis. A Co atomizer kicsit el volt dugulva ezert rendszeresen ledobta magarol a csovet a viz alatt, kb. 10x raktam vissza. Feltem hogy el ne torjem a nagy erolkodoesben. Nem tortem el, aztan utolso cso ledobasnal ugy gondoltam hogy akkor ideje egy tisztitasnak, akkor talan nem dobja le hisz nem lesz annyira nagy a nyomas a csoben. Szepen levettem a csorol, aztan egyszer csak kiesett a kezembol, es teljes nyugalommal vegig neztem ahogyan leesik a foldre es darabokra torik. Az egeszben nem is ez az idegesito mert kicsi occo kinai volt, hanem az hogy eddig is kuzdottem a beoldassal mert nem volt eleg egyenletes es lep el az alga, es radasul nincs az egesz varosban masik kicsi atomizer. Szoval most Co nelkul, es levett fennyel ketyeg az akksi, a szep voros emers novenyiem ami nagy nehezen osszekaptam, most megint szenvednek......
Keress rá a "nagyon párszázas diffúzor" topikra! 5 perc alatt kész és nagyon jól oldja be a co2-t, nekem nem jött meg a csere kerámia gyűrű és most egy olyan üzemel. Átmeneti megoldásnak tökéletes, mondjuk én lehet hogy valahol a befolyó ágra rákötöm, és akkor nem kell difinek az akváriumba csúfkodnia :)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Keress rá a "nagyon párszázas diffúzor" topikra! 5 perc alatt kész és nagyon jól oldja be a co2-t, nekem nem jött meg a csere kerámia gyűrű és most egy olyan üzemel. Átmeneti megoldásnak tökéletes, mondjuk én lehet hogy valahol a befolyó ágra rákötöm, és akkor nem kell difinek az akváriumba csúfkodnia :)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről


Szia, koszonom szepen a tanacsot. Megcsinaltam, bar en meg filleresebbre csinaltam, mert nem akartam szuro csovet vagdosni, ezert csak bele tomkodtem a jol feltekert korongokat. Hat mit mondjak, ezerszer aprobb bubikat csinal mint olcso kinai uveg difi. Ugyhogy nalam meg egy darabig. Koszi meg egyszer tenyleg sokat segitett!!:notworthy::notworthy::notworthy:(y)
 
S.O.S segítségre lenne szükségem. Múlt héten szerdán indítottam újra az akváriumom, legtöbbnyire az "algabumm" miatt. Rendeltem is amazonia agua soil light aljzatot és hozzá tropica táptalajt. Ma délután viszont elrepedt az akváriumom ( lehet a tisztításnál sérült meg). Szereztem új üveget. A kérdésem az lenne, hogy a táptalaj még menthető vagy újat kell rendelnem? Ha menthető miképpen tudnám kiszedni, hogy ne keveredjen össze az amazoniaval?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről
 
S.O.S segítségre lenne szükségem. Múlt héten szerdán indítottam újra az akváriumom, legtöbbnyire az "algabumm" miatt. Rendeltem is amazonia agua soil light aljzatot és hozzá tropica táptalajt. Ma délután viszont elrepedt az akváriumom ( lehet a tisztításnál sérült meg). Szereztem új üveget. A kérdésem az lenne, hogy a táptalaj még menthető vagy újat kell rendelnem? Ha menthető miképpen tudnám kiszedni, hogy ne keveredjen össze az amazoniaval?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről
Ha új bent a talaj akkor menthető. Leszívod a vizet és egy lapát vagy valami segítségével leszedet a fedő réteget, majd a táptalajt, így nem fog összekeveredni. Utána olyan helyere tedd ahol meg tud száradni(a fedő talajt is) pl ujságpapíron szétterítve a napra, mert külömben bepenészesednek.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére