• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Sziasztok!
Sajnos nekem is csatlakoznom kellett a hétvégén a "klubbhoz".
Első használat előtt sikerült összetörnöm a lilymet, kétszer. Azt hittem felrobbanok. Hétvégi szokásos vízcsere + szűrő csere alkalmával kapkodás, figyelmetlenség, fáradtság meg ilyenek miatt.

Mivan? Mivan? Mivan?
 
Sziasztok!
Sajnos nekem is csatlakoznom kellett a hétvégén a "klubbhoz".
Első használat előtt sikerült összetörnöm a lilymet, kétszer. Azt hittem felrobbanok. Hétvégi szokásos vízcsere + szűrő csere alkalmával kapkodás, figyelmetlenség, fáradtság meg ilyenek miatt.

Mivan? Mivan? Mivan?
2x?! :eek:
 
Igen, 2 X. Az első alkalommal logisztikázás közben koccant ekkor a fél tölcsér leesett ( de az legalább egyben). Utána annyira "óvatos" voltam hogy megtapostam egy picit, ekkor a friss ragasztás alatt 5 mm-el repedt be félig ( öröm az ürömben, hogy a ragasztás tart :) .
Remélem kibírja még egy kis ideid. Már úton van a cseredarab.
 
No, én is török-zúzok. Szerintem a tanulás és a holnap-holnaputáni suli - házi feladat - ZH triumvirátus számlájára írható, mert nem igazán ott jár az agyam, ahol kellene.
Nem üveg, de bosszantó: tanulás közbeni szünetben gondoltam egy merészet: akvárium karbantartás, mert az olyan jól kikapcsol.
Gazolás után alga kaparás a frontüvegről a jó kis http://www.greenaqua.hu/hu/tetratec-penges-algakaparo-gs45.html célszerszámmal.
Látom: a penge megérett a cserére. Sebaj, van tartalék bőven.
Én balga olyan ügyesen nyomtam ki a fehér műanyag penge rögzítő elemet, hogy az egyik pöcök azonmód le is törött:mad::banghead:. Megpróbálom megragasztani, de pesszimista vagyok.
Lehet ilyen penge leszorítót venni, vagy mindenestől kapható csak a boltban? Sajnálnám kidobni...:(
 
No, én is török-zúzok. Szerintem a tanulás és a holnap-holnaputáni suli - házi feladat - ZH triumvirátus számlájára írható, mert nem igazán ott jár az agyam, ahol kellene.
Nem üveg, de bosszantó: tanulás közbeni szünetben gondoltam egy merészet: akvárium karbantartás, mert az olyan jól kikapcsol.
Gazolás után alga kaparás a frontüvegről a jó kis http://www.greenaqua.hu/hu/tetratec-penges-algakaparo-gs45.html célszerszámmal.
Látom: a penge megérett a cserére. Sebaj, van tartalék bőven.
Én balga olyan ügyesen nyomtam ki a fehér műanyag penge rögzítő elemet, hogy az egyik pöcök azonmód le is törött:mad::banghead:. Megpróbálom megragasztani, de pesszimista vagyok.
Lehet ilyen penge leszorítót venni, vagy mindenestől kapható csak a boltban? Sajnálnám kidobni...:(
Penge leszoritó nem valószínű, hogy külön kapható, de talán talaj egyengető-ként tudod így is használni...:unsure: Jó tanulást és sikeres vizsgát - az biztos jobban fog menni!:)
 
No, én is török-zúzok. Szerintem a tanulás és a holnap-holnaputáni suli - házi feladat - ZH triumvirátus számlájára írható, mert nem igazán ott jár az agyam, ahol kellene.
Nem üveg, de bosszantó: tanulás közbeni szünetben gondoltam egy merészet: akvárium karbantartás, mert az olyan jól kikapcsol.
Gazolás után alga kaparás a frontüvegről a jó kis http://www.greenaqua.hu/hu/tetratec-penges-algakaparo-gs45.html célszerszámmal.
Látom: a penge megérett a cserére. Sebaj, van tartalék bőven.
Én balga olyan ügyesen nyomtam ki a fehér műanyag penge rögzítő elemet, hogy az egyik pöcök azonmód le is törött:mad::banghead:. Megpróbálom megragasztani, de pesszimista vagyok.
Lehet ilyen penge leszorítót venni, vagy mindenestől kapható csak a boltban? Sajnálnám kidobni...:(
Egyszerre csak egy dologra koncentrálj Szabolcs;):)
 
Penge leszoritó nem valószínű, hogy külön kapható, de talán talaj egyengető-ként tudod így is használni...:unsure: Jó tanulást és sikeres vizsgát - az biztos jobban fog menni!:)
Hát talaj egyengetőnek sem biztos, hogy tökéletes, ennek ugyanis mozog/elfordul a feje, ami nagyon praktikus egyébként rendeltetésszerű használat esetén.
Köszi a jókívánságokat, rám fér:)
Egyszerre csak egy dologra koncentrálj Szabolcs;):)
Értettem Mester:p
 
Húzok én is egy strigulát. Vagy lehet, hogy az autó nem motor és nem kell a kanyarban dönteni? :D Na jó, az a vicc, hogy teljesen normál módon kanyarodtam 180 fokot, erre fura, nem oda tartozó zajt hallottam átszűrődni a zenén. Hát igen, a hátsó ülésen utazó nanot sikerült lezúznom szállítás közben.
Legalább nem kellett sepregetni, még egyben kijött! :whistle: Azért van minek örülni, az aljzatnak nem lett baja a zacskóban! :LOL:
 
Fekete pénteken rendeltem kettő üveg difit, majd ezután egy órával takarítás közben eltörtem az utolsó difimet, szóval türelmetlenül várom a futárt! :)
Szerencsére marad egy rövidke csonk amire tudtam csövet húzni, így a co2 megy csak a látvány nem a legszebb.
 
Ne mondj ilyet @Evereka-nak mert Védikus Jogára hivatkozva visszakéri. :p:D
Amúgy ha nem is látszik, azért sajnálom. Biztos front lesz, mert kézközelben törnek a dolgok nálam, és @matrai-nál is.
Milyen zseniálisan unalmas NDK misztikus thrillert lehetne erről forgatni, először mindenki azt gondolja, hogy biztos csak egy front vagy véletlen. Viszont később kiderülne, hogy aki ma hozzászólt a naplómhoz, annál valami eltörik, nincs biztonságban senki.:)
 
Milyen zseniálisan unalmas NDK misztikus thrillert lehetne erről forgatni, először mindenki azt gondolja, hogy biztos csak egy front vagy véletlen. Viszont később kiderülne, hogy aki ma hozzászólt a naplómhoz, annál valami eltörik, nincs biztonságban senki.:)
szóval akkor erről te tehetsz:mad:
:LOL:
 
Back
Oldal tetejére