• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Szóval az úgy volt, hogy......... Lecseréltem az esőztetőt lillyre és a diffi helyén kicsit változtatnom kellett, feljebb került. Nem, nem, ezek egyben maradtak, szerencsére. A co2 csövezés része (volt) egy U alakú visszafordító. Mint a ropi, úgy tört el a kezemben. Az a fránya cső sehogy nem akarta az igazat...... Persze tartalék nincs, minek is! Úgy sem törik el! Tudok rá vigyázni! Így jártam, most kicsit furcsán lóg a levegőben a bubiszámláló, visszafolyásgátló stb, stb. Szóval így csatlakoztam a klubhoz!
 
Ma egy hardcore karbantartás közben lenyisszantottam az ADA hullámossal a 17-es beszívót :)
Ez a második ilyen akcióm volt. Ezért 10 miatyánk lesz este.

És hogy valami mást is megemlítsek, ma reggel arra jöttünk be, hogy szétrobbant az emeleti RO membán ház kupakja :)
Most már ilyet i láttunk :)
 
Ma egy hardcore karbantartás közben lenyisszantottam az ADA hullámossal a 17-es beszívót :)
Ez a második ilyen akcióm volt. Ezért 10 miatyánk lesz este.

És hogy valami mást is megemlítsek, ma reggel arra jöttünk be, hogy szétrobbant az emeleti RO membán ház kupakja :)
Most már ilyet i láttunk :)

NA ilyenkor kell "techinkai és nemzeti unnep miatt zarva" és elmenni egy sört meginni :)

Kő - Üveg - Olló-t játszottál? :)

Viccet félretéve
- hogy robbanhat le a RO teteje, eddig nyugodtan hagytam otthon....
 
Viccet félretéve
- hogy robbanhat le a RO teteje, eddig nyugodtan hagytam otthon....
Gondolom ment éjjel a víz készítés, míg el nem zárt a szelep. Ami gondolom a kimenő oldalt fogja, így nyomás alatt van az egész rendszer.
 
Hogy pontosan mi történt jó kérdés. Nálunk állandóan megy a vízgyártás. Ki be kapcsol a gép, ha tele a hordó.
Lehet a szűrőbetétek voltak telítettek vagy szimpla anyagfáradás. De ilyen móka még nem volt. Megért egy bejegyzést :)
 
Ma egy hardcore karbantartás közben lenyisszantottam az ADA hullámossal a 17-es beszívót :)
Ez a második ilyen akcióm volt. Ezért 10 miatyánk lesz este.

És hogy valami mást is megemlítsek, ma reggel arra jöttünk be, hogy szétrobbant az emeleti RO membán ház kupakja :)
Most már ilyet i láttunk :)
Azt hittem,erre csak Daninak van képesítése! :D
 
Sziasztok.

Csatlakozom (sajnos) én is a klubhoz. Ma igaz egy apróságot de a co2 U alakú üveget sikerült kettétörnöm ahogy a bubi számláló tappancsait leszedtem megfeszült és hát szépen el is tört. Pár hete az üveg befolyó cső tisztítása közben azt is sikeresen megcsonkoltam.
Ma érkezett GA-ból egy üveg do aqua d40 difi, hát rettegek már előre a heti/kétheti takarításától, tuti t*kön szúrom magam ha azt is véletlen sikerül eltörnöm valahogy :nailbiting:
 
Skimmeres üveg kifolyó... Tegnap takarítás közben szétrobbant a kezemben, 1000 darabra... :(
Ment a helyére az akril hajlított cső.
 
Ugyan nem eltörtem, de a csőtisztító kefe vége bent maradt a beszívócsőben. Kiszedni nem tudtam, gyors keresés (vissza kéne valamit rakni a szűrőre), áttúrtam a szekrényt+3 dobozt és a kezembe akadt az üveg beszívó. Megmenekültem. Erre majd vigyázok. A másik pedig szétfűrészelés után kuka.
 
A másik pedig szétfűrészelés után kuka.
Ez most múlt, vagy jövő idő? :) Miért kell(ett) szétfűrészelni? Egyben nem fér bele a kukába? Vagy ennyire kell a kefevég?
Na jó, nem kekeckedésből írok ám, hanem mert én is így jártam nemrég. Kis ügyeskedéssel ki tudtam szedni a kefét, így legalább az üveg megmenekült. Ha még nem késő és tolsz képet, megpróbálok tippet adni a mikéntre.
 
Műanyag, szögletes és fekete (a pipa). Halmozottan klassz találmány. A fűrész és a kuka csak a bosszú.
 
Műanyag, szögletes és fekete (a pipa). Halmozottan klassz találmány. A fűrész és a kuka csak a bosszú.
Ja, oké. Akkor ennyi :) Sejtettem egyébként hogy műanyag, csak furi volt hogy azt használsz, miközben meg üveg is lapul a szekrényben.
 
Ezt a mosdó koccintást mindenki benyalja.
A boltban is inkább kimegyek mindig a bolt elé. Nehogy karlendítés közben a csillárral leverjem az üveg nyakát :) :)

:)
Nézzük a jó oldalát, legalább nem egy ADA a tanulópénz.
Többet ebbe a hibába nem esek az biztos. Majd csak egy másikba... :LOL:
 
Back
Oldal tetejére