• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lego

karácsony óta nagy kedvencem, készülhettem a kertészkedésre:
u5ehyge2.jpg
ugyanez nekem is megvan. nagyon adja :D
 
A téma kapcsán lőttem a nagyobbik fiam szobájáról egy képet :D
Gyermek koromban nekem egy darabon sem volt, így most élvezkedek rendesen :)
Az akvarisztika mellett nálunk ez a másik húzóágazat :D
8e5u3ame.jpg
your arguments are invalid
o_Oo_Oo_O
:ROFLMAO:
 
"nagy" műveim anno:
8240 változat: Dune Buggy, független befőttesgumi felfüggesztéssel. Igen jól lehetett vele masszírozni :)


8465 változat: Az eredeti nem tetszett, a 8466-ot képtelenség volt megfizetni :( így maradt az átalakítás:




:geek::D
 
hát én csak barbisat meg lovas-plüssállatosat tudnék lőni... :D
[amúgy ilyen lego darthvader egyszerűen KELL!!!!]
 
hát én csak barbisat meg lovas-plüssállatosat tudnék lőni... :D
[amúgy ilyen lego darthvader egyszerűen KELL!!!!]
:D
Én sem bírtam kihagyni, vettem is anno egy 7200-ast, sajnos kibontottam és díszelgett egy darabig a TV tetején, most viszont bontatlanul elég sokat érne.
 
Annó volt szerencsém Lego-t gyártani, elképesztő dolgok zajlanak a háttérben, mire a cucc a dobozokba kerül. Olyan előírásaik vannak,hogy egyik-másik élelmiszerre nem figyelnek ennyire. Nagyon durva amikor begördül 3 tartálykocsi tele műanyag granulátummal és a hatalmas silókból 1 hét alatt elfogy, naponta több tonna lego készül(y). Az meg külön poén volt amikor az egyik gépbeállító srác egy hatalmas kalózhajó törzsével a kabátja alatt jött ki a gyárkapun a biztonságiak orra előtt :D
Olyan volt mint a bogárhátú vw.
Amúgy ha érdekel valakit nézze meg hogy is készül a lego.

 
hatalmas kalózhajó törzsével a kabátja alatt jött ki a gyárkapun a biztonságiak orra előtt
Az Eskimo-ban (Algida jelenleg) nyári munkáztam. Ugyan ez történt, csak egy kövér néni a tavaszi kabátja alá, magára celluxozott két kartonnyi(!) Cornetto-t. A Biztonsági őrök kilépéskor félreállították és csak vártak. :D
Lassan elkezdett kiovadni...
Többet nem láttuk.

Bocs az off-ért
 

Meglepő, hogy csináltak egy retro-s űrhajót, s hogy ennyire jól sikerült. Youtube-on nézegetve látható, hogy azért van benne funkcionalitás rendesen.



Készlet volt/van meg ömlesztve, sajnos már nem lehet kirakni, sok elem hiányzik.

Kifejezetten tetszik, hogy a kék ruhás űrhajósnak gyárilag el van törve a sisakja :D Emlékszem bátyámnak még volt az eredeti űrhajós szettekből valamelyik, és idővel valóban eltört az a sisak. :)
 
Kifejezetten tetszik, hogy a kék ruhás űrhajósnak gyárilag el van törve a sisakja :D Emlékszem bátyámnak még volt az eredeti űrhajós szettekből valamelyik, és idővel valóban eltört az a sisak. :)
Az összes ilyenemnek el volt törve a sisakja!!! :D A LEGO filmben ez tetszett a legjobban. :D
Meg hogy minden szupi-szupeeeeer! :D
 
mikor régebben ráértem, és unatkoztam :D
Bugatti Veyront próbáltam összerakni hellyel-közzel :p
408084_326867164002449_306964541_n.jpg

409161_326868590668973_940879560_n.jpg

404529_326875034001662_899244083_n.jpg

Kb 5 éve nem fejeztem be :cool:
 
Back
Oldal tetejére