• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lego

Most megláttam a neten a 42009 számú darus autót, na az nem semmi. :wideyed: Szerintem felemelné a szervízkocsimat lazán...mekkora böszme, te jó ég! ;) :wideyed:
 
úúú ez jó :D legalább össze tudom írni mi van meg és mi nincs :eek:
Lego 9390 Mini Tow Truck
Lego 9392 Quad Bike
Lego 9393 Traktor
Lego 9394 Jet Plane
Lego 8065 Billenős kisteherautó
Lego 8068 Mentőhelikopter
Lego 8270 Daru egyenetlen terepen
Lego 8419 Excavator
Lego 8420 Street Bike


ennyi van... de kevésnek bizonyul, ha az ember szabadon alkotni akar :D




 
Ha már árak, akkor a legdrágább készlet a 10179-es Millennium Falcon, kb. 190.000.- Ft. (kockaaruhaz raktárról) Kb. 500Usd kint.
84cm hosszú, 56cm széles, 21cm magas. Ez a második legtöbb építőelemet tartalmazó kiadott készlet, a 10189 Taj Mahal (5922db) után. 5197 darabos, az összeszerelési útmutató 311 oldalas. 2007-ben adták ki.

10179-1.jpg


Wiki


A legdrágább készletek Top 10-es listája
 
Utoljára módosított:
Kb 6 évvel ezelőtt megkaptam a Lego Millenium Falconjának első verzióját, ennél jóval kisebb volt, de azért az is elég massziv volt. Az volt akkor 30ezer forint... de visszagondolva az egy nagyon jó ár volt.
 
Sajna a Technic része engem is elkerült a Legonak,de még emlékszem amikor 1988-ban Libiában orvosként kint élő nagybátyám karácsonyra egy rakétakilövős holdbázisos legó szettel állított haza.Azóta is visszasírom nagyon el tudtam vele játszani :

DSCF2156.JPG


6970-1.jpg

ááá! ilyenem volt!!!
 
én csak egy lószállító kamiont csináltam, nyergest, kizárólag alapelemekből és a kerék-készletből.
Én vár/lovag buzi voltam/vagyok és ezért mindig várat építettem, de természetesen az egy darab pici csónak kivételével semmi középkori cucc nem volt hozzá... :D
Így hát a rumos hordó alja volt a sisak, az utánfutó gömbcsulkós csatlakozója meg a balta. :p Köpenyt meg csináltam a figuráknak szövetből. :p
Meg postásgumivan működő ballistát is gyártottam hozzá, amivel a kocsi kerekeket lövöldöztem. :D

A másik vonal az űrhajós volt, de mivel nem volt teljesen zárható "üvegem" így soha nem lett az igazi. Mindig hekkelni kelltt valamin, hogy jó legyen... Csoda, hogy végül a vattás diy difinél kötöttem ki?!:borg:
 
Back
Oldal tetejére