• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lava - Rock The World v2.0

Egyébként nekem is ez volt az első gondolatom... Éppen ezért lehet valami különlegeset csinálni belőle ;)
Köszi! ;) Remélem így lesz, ha már ez volt a jubileumi 200. hozzászólás a naplóban. :)

Ez igen! Engem egymillió email! :)
Az új is jó lesz! Alulra fehér homok kéne mindenképp. Növény csak a résekben és moha.
Az engem is, de ahhoz be kell kapcsolni a masinát. :D Előtte egy kis relax, aztán...
Egyetértek, most már csak egy kis szabadidő kell... :happy:
 
Hihetetlenül tetszik ez az akvárium! Olyannyira ,hogy eldöntöttem, az enyém is lávaköves lesz,ez már biztos! Gratulálok,remélem most is szépen zöldellim az asztalodon!
Egy kérdésem viszont lenne, lávalő beszerzésben tudsz esetleg segíteni @stevo ?:)
 
Hihetetlenül tetszik ez az akvárium! Olyannyira ,hogy eldöntöttem, az enyém is lávaköves lesz,ez már biztos! Gratulálok,remélem most is szépen zöldellim az asztalodon!
Egy kérdésem viszont lenne, lávalő beszerzésben tudsz esetleg segíteni @stevo ?:)
Köszi szépen, örülök neki! ;) Annak meg pláne, hogy megtetszett a lávakő is. :) Sok szempontból hasznos is porózussága miatt, a kinézete meg extra ráadás. Sajnos időhiányban szenvedek, nagyon... fórumot is csak hébe-hóba nézegetem, de még nem volt időm növényesítésre.
Anno egyik akvakertészes kollégától, A.ttila-tól vettem a lávaköveket. Érdemes nézelődnöd kőkereskedésekben, esetleg tüzépen hátha, illetve a baum*x, (r)obi, vagy bauha*s barkácsáruházakban. Ha viszont több pénzed lenne a dologra, akkor tudom ajánlani ADA Fuji kő. :)
 
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Nekem kimondottan a lávakő tetszik, low techbe pedig úgy gondolom kiváló :))) Na majd jól körbenézek még több helyen! Köszönöm szépen ;) Az akit pedig csináld meg :D ;)
 
Back
Oldal tetejére