• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lava - Rock The World v2.0

Nyírás utáni képet is kapunk? :p Csak viccelek. Szépen átvették a mohák az uralmat, bal elölről lehet kiszedném, sokat árnyékol. Egészséges növénykék. (y)
 
Nyírás utáni képet is kapunk? :p Csak viccelek. Szépen átvették a mohák az uralmat, bal elölről lehet kiszedném, sokat árnyékol. Egészséges növénykék. (y)
Ebbe a moha ősdzsungelban kicsorbulna az olló, az tuti! :D Hmm, jó ötlet meg is lesem majd, milyen ha elöl egy kicsit szellősebb, meg lent. Köszi az ötletet! (y)

Ez de jó!(y)
Köszi! ;)
 
Köszi az érdeklődést, de sajnos a félév végi pörgés eléggé megviselt engem is, de sajnos az akvát főleg... :( Nagyon fonálalgás, semmi vízcsere nem volt jó ideje, tápozás is alig...vettem parvulát, de még mindig a cserépben sínylődik az akvárium sarkában. DE! remélhetőleg a héten rendbe kapom, illetve beszámolok a másik projektről is. ;)
 
Amúgy arra egy okos (nálam legalábbis okosabb :D) ember mondjon magyarázatot, hogy az akvárium már rég volt ennyire lepukkanva, szinte kinyomja az üvegoldalát a sok növény és persze az alga is... :( DE!!! még sohasem voltak ilyen szépek a Boraras Brigittae-im!!! :D Gyönyörű élénkpiros színük van, mintha legalábbis lágyvízben lennének tartva. :p
 
Képet kérünk róla!;)
Volt egy növényem(a nevét nem tudom)szépen nőtt nem volt vele gond!
Majd egyszer a kereskedésben láttam ugyan azt a növényt de legalább 4x nagyobb levéllel!
Kérdeztem,hogy honnan van azt mondták,hogy egy vitorlással teli akiból hozta valaki ahol nincs tápozva se!
Vannak megmagyarázhatatlan dolgok!
 
Amúgy arra egy okos (nálam legalábbis okosabb :D) ember mondjon magyarázatot, hogy az akvárium már rég volt ennyire lepukkanva, szinte kinyomja az üvegoldalát a sok növény és persze az alga is... :( DE!!! még sohasem voltak ilyen szépek a Boraras Brigittae-im!!! :D Gyönyörű élénkpiros színük van, mintha legalábbis lágyvízben lennének tartva. :p

nem lehet, hogy csak idegesek voltak, mert elhanyagoltad őket? az emberknél is előfordul, hogy vörös fejjel néznek ha valami nem ok :D:)

lehet az állandó stabil víz jött be nekik
 
nem lehet, hogy csak idegesek voltak, mert elhanyagoltad őket? az emberknél is előfordul, hogy vörös fejjel néznek ha valami nem ok :D:)

lehet az állandó stabil víz jött be nekik
Osztom a nézetet. A víz, meg hogy nem "zavartad" őket és amiatt.
 
Képet kérünk róla!;)
Igenis! Ma lövök majd. ;)

nem lehet, hogy csak idegesek voltak, mert elhanyagoltad őket? az emberknél is előfordul, hogy vörös fejjel néznek ha valami nem ok :D:)
lehet az állandó stabil víz jött be nekik
Teljes joggal lehettek idegesek... :confused: de már simogatom az akvárium oldalát, úgyhogy nem lehet panaszuk! :D

Osztom a nézetet. A víz, meg hogy nem "zavartad" őket és amiatt.

Akkor a nagy rejtélyre fény derült! ;)
 
Dzsízüsz! :eek: Egészen a tizedik oldalig kellett visszalapoznom, hogy megtaláljam a naplómat! :notworthy: Nem tűntem el, még élek, és az akvárium is megvan (még) ebben a formában, az rc állomány él és virul, a 6 db boraras pedig vérvörös, köszönhető a vízcsere hiányának, nehogy szó szerint értsétek. :p Az időhiány rányomta azért a bélyegét, a rengeteg moha sajnos kegyetlenül fonálalgás lett, úgyhogy ment a kukába... Nah, de most végre lesz időm a nyaralások előtt/helyett gatyába rázni az akváriumot. Egy kicsit megújul, de ez nem árt. Képek, egyéb infók hamarosan. ;)
 
Dzsízüsz! :eek: Egészen a tizedik oldalig kellett visszalapoznom, hogy megtaláljam a naplómat! :notworthy: Nem tűntem el, még élek, és az akvárium is megvan (még) ebben a formában, az rc állomány él és virul, a 6 db boraras pedig vérvörös, köszönhető a vízcsere hiányának, nehogy szó szerint értsétek. :p Az időhiány rányomta azért a bélyegét, a rengeteg moha sajnos kegyetlenül fonálalgás lett, úgyhogy ment a kukába... Nah, de most végre lesz időm a nyaralások előtt/helyett gatyába rázni az akváriumot. Egy kicsit megújul, de ez nem árt. Képek, egyéb infók hamarosan. ;)
hamarosan? ;)
 
Az akvárium befejezte a pályafutását, ma szétkaptam, mint hülyegyerek a mesekönyvet. :D Mi lesz helyette?! Megmondom őszintén nem tudom, rengeteg ötletem van, amit jó lenne, megvalósítani. Stay tuned. ;)
 
Tegnap előkaptam a régi szétkarcolt de méretekben hasonló aksimat, és elkezdtem pakolni a lávaköveket benne, egy kb. 10-20 perces legózás után ránéztem, és tetszett! :) Az ott kialakított kép csak 1-2 részletben változott csak. Az eredeti üveget kipucoltam és egy alapos kimenekítés után a lakóktól is megszabadultam. :D Indulhatott az újrakezés... amivel leginkább csak sodródtam, hogy milyen lesz még én se tudtam, de már kezd kialakulni a kép. ;)

Semmit sem bíztam a véletlenre, így a másik aksiban kialakult képet nemcsak befényképeztem, hanem meg is jelöltem a köveket egyesével a könnyebb azonosíthatóság végett:
A tükröződés miatt mea culpa eléggé délután csináltam őket, és nem volt időm megvárni a sötétedést. :whistle:


v2.0 - Layout test 20131023
by [stevo], on Flickr

De beszéljenek inkább a képek, az eredeti helyen felöltve:
Szemből

v2.0 - Frontview 20131023
by [stevo], on Flickr

Balról

v2.0 - Left sideview 20131023
by [stevo], on Flickr

Jobbról

v2.0 - Right sideview 20131023
by [stevo], on Flickr
 
Hmm... Mint ha egy kicsit kevés lenne benne a növény :D:p
Amúgy jó, bár nekem nagyon "egyben" van az egész, de biztos tudod már mit szeretnél. Várom, hogy egy kicsit zöldebb legyen :)
 
Hmm... Mint ha egy kicsit kevés lenne benne a növény :D:p
Amúgy jó, bár nekem nagyon "egyben" van az egész, de biztos tudod már mit szeretnél. Várom, hogy egy kicsit zöldebb legyen :)
Az a baj, hogy zöldebb mostanra sem lett... :confused: Nem tudtam még mindig dönteni a talajt illetően... elöl a dekorhomokos részre gondolok. Már eldöntöttem, hogy fehér 1-2mm nagyságú kvarchomok lesz, aztán elfogyott, ezt meg egy jelnek vettem, azóta meg itthon se voltam... o_O
 
Szia István!

Első ránézésre inkább tengerisnek látszik, mindjárt előbújnak a korall állatkák, meg a színes garnélák és a Bohóc halak.

Szóval kíváncsi leszek milyen lesz zölden.

A.ttila
 
Szia István!
Első ránézésre inkább tengerisnek látszik, mindjárt előbújnak a korall állatkák, meg a színes garnélák és a Bohóc halak.
Szóval kíváncsi leszek milyen lesz zölden.
A.ttila
Szia A.ttila!
Élőben is valóban olyan hatást kelt :) Azért remélem ez változni fog... :D
 
Egyébként nekem is ez volt az első gondolatom... Éppen ezért lehet valami különlegeset csinálni belőle ;)
 
Back
Oldal tetejére