• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

Sziasztok
Ki tudja megmondani, hogy a videóba szereplő növények milyenek :?: főként az érdekelne amit a fára tesznek rá és ami bal és a jobb hátsó sarokba ültetnek el.
Köszönöm előre is :!:
A link:
Stj8dHra ... r_embedded
 
_MUS5447.jpg


Segítsetek! Mi az a növény a fa tövében?
 
artegor said:
én is tegnap vettem. imádom őket. új kedvenc :)
off

Megkérdezhetem, hogy hogyan sikerült beszerezned? Sem a GA, sem a webshop link moderálva oldalán nem találom. Persze lehet, hogy csak én vagyok béna. :roll:
 
TF-ben szerintem kapsz, csak még a shopban nincs fent.

A növényről annyit, hogy nagyon szép amikor még kicsi. De fut ez is mint a fene és nagyra nő.
És ha nem tartod karban akkor úgy jársz mint oliver knott az interzoos akijával.

De kicsinek gyönyörű és nagyon jó színe van. :thumbup:

ui: most látom ati is írt.
 
viktorlantos said:
TF-ben szerintem kapsz, csak még a shopban nincs fent.

A növényről annyit, hogy nagyon szép amikor még kicsi. De fut ez is mint a fene és nagyra nő.
És ha nem tartod karban akkor úgy jársz mint oliver knott az interzoos akijával.

De kicsinek gyönyörű és nagyon jó színe van. :thumbup:

ui: most látom ati is írt.
Sajna az a baj , hogy egyenlőre csak korlátozott számban rendelhető .
180 egyébb növényhez adnak 5 cseréppel.
Viszont a Green Aqua-nal elő lehet jegyezni ... ugye Viktor ? :D
Kb. 1900 pénz lesz az ára.
 
Kis segítség kellene.

Van egy táblázat, régebben láttam, ahol fényigény szerint egy táblázatban voltak összehasonlithatók a növények.
Nem találom sehol.
 
Valaki megtudná mondani hogy milyen növény ez??
4741502909_5d8517b13f.jpg
4741503243_69504bf0e5.jpg
4742140210_368616dae2.jpg

Én Valisneria-ra tippelek vagy valami Echinodorus.De sajnos pontosan nem tudom :(
Előre is köszönöm a segítséget.
 
Roli said:
Valaki megtudná mondani hogy milyen növény ez??
Én Valisneria-ra tippelek vagy valami Echinodorus.De sajnos pontosan nem tudom :(
Előre is köszönöm a segítséget.

Jól tippelsz szerintem is valisneria szép dzsungelt csinál magától :)

sajna, hogy melyik fajta azt nem tudom :oops:
amit minden boltban lehet kapni az nem ritkán az 1 méteres hosszúságot is eléri és csúnyán beárnyékolja a többi növényt.
én ezért írtottam őket néhány hete. a valisneria nana elvileg nem nő ennyire nagyra max 50 cm-t írnak rá :)
 
Nálam volt kicsi is nagy is. kb 5-től 70-cm ig növekedett.Valóban nagyon beárnyékolt mindent.
Köszi a segítséget! :thumbup:
 
Ilyenem van nekem is, én "törpe Valisnerianak" vettem, de van rendes is, nekem ez a kicsi nem nő meg 30 centinél nagyobbra, és keskenyek a levelei, a naggyal szemben, amik kb 2-3 szor szélesebbek.
 
Back
Oldal tetejére