• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jotunheim

Az egy medvedisznóember!
Végül is lehet hogy az : :ROFLMAO:
medvedisznoember_1.jpg
 
Ezeket a fehér hátsó világításokat hogyan csináljátok? Úgy értem mit tesztek az akvárium mögé, hogy ilyen szép fehér legyen a hátsó üveg?
 
Nálam egy pausz van felragasztva hátra, és fel van erősítve egy13W-os kis Haqoos lámpa az aki és a fal között, ami felfelé világít. Nyílván nagyobb akinál már inkább egy izmos T5 kell, vagy hasonló...;)
 
Nálam egy pausz van felragasztva hátra, és fel van erősítve egy13W-os kis Haqoos lámpa az aki és a fal között, ami felfelé világít. Nyílván nagyobb akinál már inkább egy izmos T5 kell, vagy hasonló...;)

És a fekete háttér sima karton?
Egyénként nagyon sajnálom amit szétszedtél, de úgy látom a következő is biztosan szép lesz. ;)
 
És a fekete háttér sima karton?
Egyénként nagyon sajnálom amit szétszedtél, de úgy látom a következő is biztosan szép lesz. ;)
Persze, az lehet egy matt fotókarton pl. bármi, ami nem fényes. ;) Minden akit nehéz szétkapni...de újat építeni nagy élvezet...:)
 
Az opera 27-ből nagyon hiányzik a megszokott vertikális barlista. De még ennek hiányában is messze a legprogresszívebb browser, ezt mutatja a 1,5-2,0%-os részesedése a világban (ezt most nem elemzem miért...aki érti érti, aki nem érti az a 98% ;))
 
Az opera 27-ből nagyon hiányzik a megszokott vertikális barlista. De még ennek hiányában is messze a legprogresszívebb browser, ezt mutatja a 1,5-2,0%-os részesedése a világban (ezt most nem elemzem miért...aki érti érti, aki nem érti az a 98% ;))
ezért szóltam. tudom, hogy te tudod, hogy mi tudjuk. :D

szóval ez még csak tech preview, de bennevan a vertikális tabbar. amit sajnos az opera 12 után kivettek, pontosabban nem raktak vissza, amikor chromiumra váltottak. azóta az opera igazából csak egy chrome átskinezve :(
nem is tettem fel, 12.14-et használok még mindig :)
csak már ez annyira régi, hogy a facebook rendszeresen kinyírja pl.
 
Fel is tettem a Vivaldi tech preview-t. Ha a skin-től eltekintek, ez egy régi Opera brand, O helyett V-vel, operától megszokott sebességgel, vertikális barlistával, letöltésvezérlővel, notesz és kontakt funkcíóval, kezelhető és látványos speed dial-lal. Eddig tetszik, főleg a sebessége, brutális...;)
 
esetleg indíthattok egy külön topikot....
@nebula ,@rollreich
Ez jó felvetés.Elmagyarázhatnátok mivel/miben jobb ez a böngésző mint a többi.DE.Legyetek szívesek ezt úgy ,hogy egy laikus is - mint pl.én - fel tudja fogni;)
Komolyan érdekelne,mert azért valljuk be ,a nagy része a felhasználóknak azt sem tudja hogy,és miként működnek a böngészők,a kattintgatásokon kívül.Egyik ismerősöm a Chromra esküszik ,a másik a Mozillát favorizálja,ti meg ketten Operáztok.Beavattok????;):)
 
@nebula ,@rollreich
Ez jó felvetés.Elmagyarázhatnátok mivel/miben jobb ez a böngésző mint a többi.DE.Legyetek szívesek ezt úgy ,hogy egy laikus is - mint pl.én - fel tudja fogni;)
Komolyan érdekelne,mert azért valljuk be ,a nagy része a felhasználóknak azt sem tudja hogy,és miként működnek a böngészők,a kattintgatásokon kívül.Egyik ismerősöm a Chromra esküszik ,a másik a Mozillát favorizálja,ti meg ketten Operáztok.Beavattok????;):)
Főleg, hogy néhány napja szedtem le az Operát, ami mintha chrom lenne, vagy mi + semmit sem találok benne.
 
hát külön topicot azért nem ér, viszont bocsi roli, nem gondoltam, hogy ez lesz belőle itt :)
külön topicban csak flame war lenne belőle, ez hasonlóan hit kérdése is, mint a linux-max-win témakör, vagy az android-ios. vagy még lehetne sorolni.
 
Back
Oldal tetejére