• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jotunheim

Szétcsapás előtti állapot....pár hétig még nézegetem, gondozom, aztán búcsú, és hamarosan a fejben összeállt tervet az üvegbe pakolom.

DSCF4788-900_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Nekem bejön a fehér háttér,de igazad van a feketével kapcsolatban.:)Korai még az új akiról kérdezni,de ugyan ezeket a köveket használod majd vagy más lesz az irány?
 
Nekem bejön a fehér háttér,de igazad van a feketével kapcsolatban.:)Korai még az új akiról kérdezni,de ugyan ezeket a köveket használod majd vagy más lesz az irány?
Nem lesz más irány, pedig rengeteg fám van, brutál gyökerek, de meggondoltam magam...:) Még hiányzik néhány kő, apróságok, és akkor nekiállok.

Az első képen abban a vajlingban mi van? Csak nem wabi?
Nem wabi, az egy száraz kőkert kiszáradt fával. Csak egy szobadísz a megmaradt kövekből, meg bazalt zúzalék aljzatból.

De jo! Remelem latunk a hacon :)
hác szerintem fogtok...:)
 
Kár az otokért, ők minden fotóba belepofátlankodnak és mindig tudják melyik az akvárium első üvege:(
Jól látom, hogy csak 3 fajta növény van az akváriumban? Mohából csak Fissidens?
Talán egy kis Riccardia még mehetne bele?
Bár ha már eldöntötted, hogy szét akarod szedni, akkor valószínű nehéz lesz lebeszélni róla:D
HAC-on ott a helye(y);)
 
Kár az otokért, ők minden fotóba belepofátlankodnak és mindig tudják melyik az akvárium első üvege:(
Jól látom, hogy csak 3 fajta növény van az akváriumban? Mohából csak Fissidens?
Talán egy kis Riccardia még mehetne bele?
Bár ha már eldöntötted, hogy szét akarod szedni, akkor valószínű nehéz lesz lebeszélni róla:D
HAC-on ott a helye(y);)
Az oto-k ezt nagyon érzik, de nagy kedvenceim, ezért elnéző vagyok velük kicsit. Nevük Ralph és Ruppert, kislányom is meg tudja már különböztetni őket, családtagok. 4 fajta növény van bent: HC, Monte Carlo, aci és fissi, de az első kettő bitangul összekeveredett.
 
Szétcsapás előtti állapot....pár hétig még nézegetem, gondozom, aztán búcsú, és hamarosan a fejben összeállt tervet az üvegbe pakolom.

DSCF4788-900_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Kár érte, egyik nagy kedvencem, én még nagyon sokáig el tudnám nézni, de tudom, ha egyszer megszólít az alkotási vágy... (y)
 
Azért látom telel lett az a Mapei es vödör gazzal :eek:.
Várom a következőt,biztosan az is tök szuper lesz,bár mintha írtad volna hogy ez volt az utolsó ebből az alapanyagból és a következőt már új alapból építed meg.
Mondjuk most már jöhetne a Valhalla :

a_taste_of_valhalla_by_exphrasis-d4d9kkd.jpg
 
Back
Oldal tetejére