• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Ja, oké :D
Telón néztem, azt hittem az egy kis képcsöves tv :) De nem is erre vonatkozott igazából a - költői - kérdésem, hanem mert azt hittem, hogy a "cool fan"-t arra írod, hogy "jó kis fanatikus arc", miközben a ventilátor is cooling fan... [emoji23]
Vágom ezèrt írtam [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
A jobb oldalt látható LEGO Tydirium shuttle nekem is megvolt. A legszebb legó építmény amit ismerek. De eladtam (mindkettőt) mert az asszony nem tűrte. Hatalmas, így rengeteg helyet foglal. De kb mint egy gyönyörű akvárium. Hazaértem és szinte minden nap elképedtem milyen remekmű.
Az új 350e-es UCS Falcon biztos vetekszik vele.

Lehet szégyen, de pont így néz ki az én gépem is, mint a bal oldali csak kékben. Nem terveztem, de véletlen olyan házat vettem aminek plexi az oldala. Valami tök szépen világított benne, már nem tudom mi és ekkor elkapott ez a hülye őrület. Rendeltem Kínából mindenféle led sort és én is feldíszítettem. Most alapból feleslegesen még 6W elmegy csak a díszvilágításra :(.
 
Nekem is volt anno (2000. előtt) vízhűzéses ledes plexis gépem, szerettem, jó volt ránézni.
 
Skacok ma ünnep van! Shadow of War premier! :):woot:
Már megjött az értesítőm, hogy mehetek érte. :D S lesz benne egy előrendelői "egygyűrű". Ha jól sejtem valami gagyi és az ujjamra se megy fel. S így nem tudom hogy leszek láthatatlan a nap további részében.

Este ezzel kellene játszanom, de az a baj, hogy épp most járt le a 3 napos Black out és akváriumot kellene takarítani. Melyik legyen? :D
 
Ennyire jó? :)
Benne van a top 5-ben az elmúlt 10 évre visszamenőleg.
Ha szereted a LOTR-t és ismerős a Batmanban mostanában divatossá vált harc rendszer akkor neked való.
Jó a történet. Nagyon hosszú játékmenet 60+ óra
Nyílt világú.

Egyetlen hibája volt - de ezt csak az érti aki játszott vele -, hogy a játék közepén elfogyott a fejleszteni való. Jó lett volna 1-2 olyan képesség amit csak nagyon sokára lehet megszerezni.
Bár azt a fejlesztők se tudják kiszámítani, hogy a rengeteg mellékküldetést megcsinálod-e vagy sem, mert ha igen hamar túlfejlődsz ha meg nem akkor biztos marad a végére is fejleszteni való.

Valamint tök jó lett volna újra végigjátszani hard fokozatban, de nincs fokozatválasztás.
 
S akkor ha már témánál vagyunk az elmúlt 10 évből:
Nem tennék rangsort az öt közé

Legjobb 5
Shadow of Mordor
Steamworld dig
Far-cry primal
DOTA 2 (az egyetlen PC-s)
Ratchet and Clanks

6-10-ig
The Last of Us
SW Battlefront
X-COM
Tomb Raider (2013)
Horizon Zero Dawn

Nekem ezek adták a legjobb "új élmény-t", "nagy élményt", mindegyik máshogyan.
Simán lehet valamit kihagytam.
 
Én mondhatni régi játékos vagyok nálam az elmúlt 25 év legjobbjai 1-20 ig
nem rangsorolt és biztos Én sem írtam bele mindent :

- Resident Evil 2 (Playstation 1 )
- Medievil (Playstation 1)
- Silent Hill 2 ( Playtation 2)
- Black (Playtation 2)
- Prey ( PC ) az első rész nem a mostani
- Far Cry (PC Playstation ) széria mindegy melyik rész
- Last Of Us (Playstation 3 )
- Gran Turismo ( Playstation 1-2-3 )
- God Of War ( Playstation 2-3 ) mindegyik rész
- Uncharted (Playstation 3-4 ) mindegyik rész
- Call Of Duty black ops (Playstation 3)
- Daying Light (Playstation 4)
- The witcher 3 (Playstation 4)
- Dead Island 1-2 (Playstation 3)
- Ratchet and Clanks ( Playstation 2)
- Red dead redemption (Playstation 3 )
- AC black Flag (Playstation 3)
- Killzone 1-2 ( Playstation 2-3 )
- Company Of heroes (PC )

- AC orgigins :D
 
- AC orgigins :D

Ac Origins már most kedvenc? :D :D
Jóhogy hisz AC is meg Far-Cry is egyben. :)

25 év az már túl sok az értékeléshez, ilyenkor már ezer kérdés merülhetne fel, hogy Unreal Tournament, Quake miért nincs a listában? Valamelyik stratégia Starcraft, warcraft, red alert. Vagy Hack & Slash mit Diablo 1, 2 vagy Dungeon Siege...


Nekem az első nagy kedvenc a Dune 2 volt majd Warcraft 1. Én ott kezdtem a "játszást". A lista nagy lenne és őket se hagyhatnám ki. :)
 
Sehol egy Renegade? Egy Monkey Island? :)

Épp ma agyaltam azon melóba menet, hogy elfelejtettem már hogy kell befűzni az orsós magnóba a szalagot, amit kb általános elsőben nyomtam úgy 36 éve. :D
 
Legend of Kyrandia-sorozat, Full Throttle, Grim Fandango, IJ and Fate of Atlantis? :)
LSL?
Nekem "megvolt" az összes kalandjáték. :)

Egyébként nálam a top10-ben fix helye van a Pirates!-nek. És az eredeti, első UFO - Enemy Unknown-nak.
 
Nálam a nagy mérföldkövek:
Commando - c64
Dyna blaster
Stunts
Street rod
Wolfenstein3d
Doom
X-com enemy unknown
Dune
Warcraft1
Diablo
Baldur’s gate
Starcraft
War3
Unreal tournament
Jedi knight outcast
Morrowind
Prince of Persia The sands of time
World of Warcraft
Warhammer 40000 dawn of war soulstorm
Gears of war
Cod4
Mass effect


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
World of Warcraft

WoW-ot sose merném kipróbálni, mert ha az beszippant ott hagysz több ezer órát vagy inkább több tízezret. Sajnos a Dotánál nem figyelmeztettek, vagyis nem láttam, hogy végtelen játék. Nincs nála izgalmasabb a játékok játéka, de örülök, hogy leálltam vele. :D
 
WoW-ot sose merném kipróbálni, mert ha az beszippant ott hagysz több ezer órát vagy inkább több tízezret. Sajnos a Dotánál nem figyelmeztettek, vagyis nem láttam, hogy végtelen játék. Nincs nála izgalmasabb a játékok játéka, de örülök, hogy leálltam vele. :D
Én anno még vanillában kezdtem el, és az első kieg alatt lettem igazi kocka hardcore raider. :D Volt egy tank paladinom, ami akkor nagyon unortodox dolog volt és én meg állati jól nyomtam vele, el is jutottam oda, ahol a játékosoknak csak a kb 1%-ka járt, ami azt jelenti, hogy öltem a mindenféle nerf előtti Illidant, ami akkoriban csak nagyon keveseknek sikerült. :) Lehet, hogy semmitmondó dolog, de most is azt mondom, hogy a flame-ek tankolása azon a bossfighton az egyik legnehezebb dolog volt az egész játékban. :) Youtube-on vannak róla videók, elég komoly tudás kellett hozzá, hogy a tűzelementált úgy forgasd, hogy ne fújjon a csapatodra, mert akkor kaput mindenkinek.. és úgy kellett mozgatni őket, hogy mindig legyen szabad hely, ahová tudod majd mozgatni, mert ilyen jó kis ottmaradós tüzeket csinált maga elé. :D Itt vagyok Illivel:
2278462379_7b0078f050_o.jpg

Ugyanez a content de másik insta, az egyik időutazós, amiben a War3 utolsó pályáján Mount Hyjalban kellett segíteni Jainának, Tyrande-nek, és Thrallnak lenyomni Archimondot a világfánál. Itt lett igazán létszükséglet az addig lenézett prot pala, mert nagy pakkokban jött az ellen hullámokban, és akkoriban csak a paladin tudott sok mobot megfogni annyi aggroval, hogy a dps vígan tolhatta rájuk az atomot is. :D Itt egy ilyen aoe tankolásom kaptam le, de igazából az egyik dps beszuólása miatt a chaten. :D
2250845110_887241569e_o.jpg
Mindez videón:

Ebben a korszakomban totál kocka voltam, se csajom, se életem, se melóm nem volt úgy isten igazából... :p Napi 16-20 óra játék ment akkoriban, hogy a toppon legyek mindennel. Lehet, hogy röhejes dolog, de akkoriban a szerveren az egyik legjobb prot pala voltam. Aztán jött a legutolsó content, ami már irreális nehézségű volt, és itt ki is égtem talán végleg. :) Sunnwell plateu és a második boss, Brutallus volt, aki megállított:
2495879078_eb27b14a05_b.jpg
A következő kiegre még visszatértem, de már csak a haveri klánban játszottam, és amikor kezdtek a srácok elkanászodni és hc irányba fordulni, akkor végleg befejeztem.

Deeeeeee.... jelenleg is tolom, mert ez olyan, mint az alkohol, vagy a drog. Persze nem kell durva dolgokra gondolni, főleg hétvégén, vagy esetleg hétköznap este altatás után 1-2 órát játszok az egyik nosztalgia szerveren, ami a fent részletezett The Burning Crusade kieget futtatja. De csak nagyon kazuár jelleggel játszom, instába nem is járok, mert nem tudok zavartalanul egyben egy órát a gépnél ülni, főleg csak questelek, meg pvp-zek. :) Az egyik legjobb játéknak tartom, de az "eredetire" már nem ruházok be, nem fizetek elő, mert annyit változott a játék, hogy már nem izgat túlzottan. De azért folyton van csábítás, mert pár régi haver klántársam még mindig nyomja.. a többségük már családapa azóta, szóval mindenki csak ilyen apukásan nyomatja, de olyan haver is van, ahol már a nagyobbik gyerek is játszogat. :D Nem mellesleg a feleségemet is ennek a játéknak köszönhetően ismertem meg. :) :) :)

Na be is fejeztem, jó sok lett... bocs a szófosásért... :D
 
Én is mindent öltem nerf előtt BCben (Brutallustól lefele) Illidant szervermásodik magyar guildként talán, mondjuk kockulni is kellett hozzá. :) Melóm volt, csajom akkor épp nem. Család mellett ezt nem lehet, bár akkor is volt aki így kockult azt sosem értettem.
Én allys enhancement sámánnal mentem, klán és szerver topdpsek között, nem volt sok belőlünk, artumos meg reckless mortalos cementsámánokkal csomót beszélgetünk ki mit hogyan... :) Emlékszem leather cuccok voltak a BiS itemek, húzták is a rugók a szájukat lootnál, de kb. mindnél jobb dpst toltam supportként totem twistelve (ilyen ma már nincs wowban) úgyhogy nem volt apelláta. :) Meg nekem volt a legtöbb dkpm is. :)
Na ennyi aki nem wowos annak ez úgyis kínai.
 
Back
Oldal tetejére