• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Na ez a feleség dolog kimondottan érdekel. Láttál egy csini pandát és elhívtad randira? :D

Akkoriban még nem voltak pandák. :p
Röviden annyi, hogy a játékban megismerkedtem egy párral, és a csajjal megmaradt a haverság az életben is. Már jóval az aktív wowos korszakom után rajta keresztül facebookon (tök véletlenül) ismerkedtem meg a feleségemmel, mert munkatársak voltak. Hát ennyi. :)
 
Én is mindent öltem nerf előtt BCben (Brutallustól lefele) Illidant szervermásodik magyar guildként talán, mondjuk kockulni is kellett hozzá. :) Melóm volt, csajom akkor épp nem. Család mellett ezt nem lehet, bár akkor is volt aki így kockult azt sosem értettem.
Én allys enhancement sámánnal mentem, klán és szerver topdpsek között, nem volt sok belőlünk, artumos meg reckless mortalos cementsámánokkal csomót beszélgetünk ki mit hogyan... :) Emlékszem leather cuccok voltak a BiS itemek, húzták is a rugók a szájukat lootnál, de kb. mindnél jobb dpst toltam supportként totem twistelve (ilyen ma már nincs wowban) úgyhogy nem volt apelláta. :) Meg nekem volt a legtöbb dkpm is. :)
Na ennyi aki nem wowos annak ez úgyis kínai.

Na, én az Artumban nyomattam az ipart. :) Azt szabad tudnom, hogy melyik klán volt, hanem a Reckless Mortals? :) Akkor gondolom az egyik hordás cement a Nati volt. :) De jó kis társaság volt az... A családos témára: az egyik main tankunk egy matek-töri szakos tanár volt két gyerekkel, feleséggel, és esténként egy szekrénybe bújt be raidelni, hogy a hang ne zavarja a családot. :D Meg volt a klánban egy srác, aki minden bossfighton tökéletesen játszott, olyan reflexei voltak, hogy az hihetetlen.. később kiderült, hogy vadászpilóta a srác. :D


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Azt hiszem ráütök két tojást a gépre úgy melegszik :)

View attachment 41837
PC-n nyomod? Pedig panaszkodni akartam mennyire rossz lett az irányítás PS-en. :( A futás az x-re van kötve a bal joy helyett és mivel az x-et nyomod a kamerát már nem tudod forgatni a jobb joy-al, ezért gyakran fogalmam sincs merre futok.

Valamint ebben a részben irreálisakat ugrik. Értem ez alatt, hogy leugrok a falról és 45 fokos szögben siklik egy iszonyat messze lévő peremre érkezik. :( Gagyi.

Sajnos az Ork ölésért már nem jár XP amit nagyon sajnálok.

A csata továbbra is jó. Egyenlőre egy kicsit visszalépésnek érzem a játékot, de majd meglátom.
 
Én a páromat szintén MMO kapcsán ismertem meg

Nem mellesleg a feleségemet is ennek a játéknak köszönhetően ismertem meg.

Akkor mi is beállnánk a fenti sorba, szintén WoW-on keresztül ismerkedtünk meg cca. 11-12 éve :) lvl60-as night elf warrior PvP közben futott össze egy lvl30-as dr00ddal Hillsbrad Foothills-en, a többi már történelem. :cool:
 
Ezek jó és egyben hihetetlen sztorik.
Tegnap hazafelé bontogatom a Shadow of War BD-t a BKV-n erre odajön két csaj, hogy ők cosplayeznek, mondtak jópár karaktert amiknek beöltöznek a negyedét se ismertem, de lelkesen bólogattam. Még hogy nem lehet konzollal csajozni.
 
Na, én az Artumban nyomattam az ipart. :) Azt szabad tudnom, hogy melyik klán volt, hanem a Reckless Mortals? :) Akkor gondolom az egyik hordás cement a Nati volt. :) De jó kis társaság volt az... A családos témára: az egyik main tankunk egy matek-töri szakos tanár volt két gyerekkel, feleséggel, és esténként egy szekrénybe bújt be raidelni, hogy a hang ne zavarja a családot. :D Meg volt a klánban egy srác, aki minden bossfighton tökéletesen játszott, olyan reflexei voltak, hogy az hihetetlen.. később kiderült, hogy vadászpilóta a srác. :D


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Jaja Nati volt. :)

Death Wish. BC-ben voltunk a "csúcson".
Artumosok közül sokakat ismertem, jóban voltam velük. Takival még AION-oztunk is együtt csomó ideig, mikor szüneteltettük a WoWot, Valkennel is ezer éve ismerjük egymást.. :)

Család VS kockulás: volt olyan tagunk, aki mellett zajlott a családi élet és úgy raidelt, nem is értem hogy tudott figyelni. Volt, hogy boss előtt taktikai eligazítás TS-en, kérdezett valami és még hallottuk a mikrofonban, hogy "Kislányom, hozzál apának egy sört a hűtőből!". Nyilván röhögés-szivatás ON. :D A másik amire emlékszem, resto dudunk (vecsési rendőr a szentem, arany szíve van és nagyon aranyos ember) beesik családi hepajból elég kapatosan merthogy BC-ben RoS firstkill gyanús raid kezdődik. Felesége - akit szintén ismertünk - ott ült mellette és mi szóltunk neki 5 percenként hogy tömje ropival a srácot hogy szívja fel az alkoholt. :D Meg csomó ilyen van még, MMORPG fénykora volt. Most már ilyenek nincsenek szerintem. Évente többször összejártunk IRL, minden évben Pécs mellett nyáron kibéreltünk egy nagy házat, három napos hepaj... tényleg jó volt, el is morzsolok egy könnycseppet. :D
 
Ezek jó és egyben hihetetlen sztorik.
Tegnap hazafelé bontogatom a Shadow of War BD-t a BKV-n erre odajön két csaj, hogy ők cosplayeznek, mondtak jópár karaktert amiknek beöltöznek a negyedét se ismertem, de lelkesen bólogattam. Még hogy nem lehet konzollal csajozni.

Lehet, csak egy hangyányit nehezebb, mint egy Ferrarival. :D
 
Jaja Nati volt. :)

Death Wish. BC-ben voltunk a "csúcson".
Artumosok közül sokakat ismertem, jóban voltam velük. Takival még AION-oztunk is együtt csomó ideig, mikor szüneteltettük a WoWot, Valkennel is ezer éve ismerjük egymást.. :)

Család VS kockulás: volt olyan tagunk, aki mellett zajlott a családi élet és úgy raidelt, nem is értem hogy tudott figyelni. Volt, hogy boss előtt taktikai eligazítás TS-en, kérdezett valami és még hallottuk a mikrofonban, hogy "Kislányom, hozzál apának egy sört a hűtőből!". Nyilván röhögés-szivatás ON. :D A másik amire emlékszem, resto dudunk (vecsési rendőr a szentem, arany szíve van és nagyon aranyos ember) beesik családi hepajból elég kapatosan merthogy BC-ben RoS firstkill gyanús raid kezdődik. Felesége - akit szintén ismertünk - ott ült mellette és mi szóltunk neki 5 percenként hogy tömje ropival a srácot hogy szívja fel az alkoholt. :D Meg csomó ilyen van még, MMORPG fénykora volt. Most már ilyenek nincsenek szerintem. Évente többször összejártunk IRL, minden évben Pécs mellett nyáron kibéreltünk egy nagy házat, három napos hepaj... tényleg jó volt, el is morzsolok egy könnycseppet. :D
Te, én is Aionoztam Takival... :D Akkor sanszos, hogy játszottunk együtt? :D Bár az Aiont én viszonylag hamar abbahagytam, inkább a Warhammer online-ban töltöttem el sok időt a wow-on kívül. A haveri klánommal (Uniqum) játrunk sokat össze, később ott voltam raid leader main tank, amíg rá nem jött mindenkire a csináljuk rögtön hard mode-ban betegség. :D Death Wish! lassan kezdenek visszajönni az emlékek... :D Hát igen, tényleg ez volt az mmo-k aranykora. :)

Amúgy én is sokat sámánoztam, mert a tankadin előtt az volt a mainem, a mai napig a kedvenc classom. :) Vanillában én is cementként nyomattam, főleg pvp-ztem, imádtam amikor a TUF-al sikerült tolni a nagy WF criteket és borult mindenki. :) A BC-ben viszont rákaptam az elemental ág ízére pvp-ben. Na azzal lehetett még nagy aratást rendezni. :D
 
PC-n nyomod? Pedig panaszkodni akartam mennyire rossz lett az irányítás PS-en. :( A futás az x-re van kötve a bal joy helyett és mivel az x-et nyomod a kamerát már nem tudod forgatni a jobb joy-al, ezért gyakran fogalmam sincs merre futok.

Valamint ebben a részben irreálisakat ugrik. Értem ez alatt, hogy leugrok a falról és 45 fokos szögben siklik egy iszonyat messze lévő peremre érkezik. :( Gagyi.

Sajnos az Ork ölésért már nem jár XP amit nagyon sajnálok.

A csata továbbra is jó. Egyenlőre egy kicsit visszalépésnek érzem a játékot, de majd meglátom.

Úgy voltam vele, hogy szerencsétlen xbox one már matuzsálem.
Hiába jó a kontroller és az irányítás, a grafika és a részletesség az asztali masinámhoz képest nagyon gyenge. Meg eleve 4K megjelenítő van.
A másik, hogy ennek ellenére pl PC-n 59EUR Xbox 24-32 ezerFt általában... értelmetlen.

Vártam mert a PC-t nem nagyon tudtam még meghajtani jó játékokkal. Ezt meg kifejezetten már 1080Ti-re optimalizálták.

A grafika nagyon patent. Főleg amikor fentről nézed a várost. A karakterekben a főszereplő nagyon penge a többiék még gyengék talán (ameddig jutottam a játékban).
Az ugrálós rész, hát jah, de ez a karakter spec tulajdonsága miatt jön. Még csak 2 órám van benne, de most még szimpi :)
 
@Etele a PS torban a Witcher III. most csupán 4.490.-Ft ért elérhető !!! HA még esetleg nincsen meg :D
Én megvettem a Mortal Combat X et tegnap 3.990.-Ft ért kihagyhatatlan volt.

És hogy ne legyen kétely hogy a Microsoft új masinája a PS4 Pro nál is erősebb itt egy kis bemutató.
Az ára a gépnek ha jól láttam akkor olyan 170-180 ezer forint körül lesz majd .

 
Elcsábultam, jófogáson volt most fent nagyon olcsón Bloodborne, lecsapram rá.
Witchert jegelem kicsit. (A cyberpunkot majd tuti előrendelem. :) )
 
Back
Oldal tetejére