• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Remélem nem illegális - most kaptam a hírlevelet, hogy a 220Volt-on brutál leértékelések vannak. Ha valaki konzolos játékot keresne érdemes szétnézni.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Sziasztok.
Szóval tegnap megèrkezett az új AC origins.
Ma tudtam leülni elè.Annyit mèg az előrendelèsről hogy normál játèkot rendeltem elő,helyette Delux edition jött,hatalmas piros pont a konzolok szervizènek.
A deluxhoz járt plusz küldetès fegyver ès skinek is,a játèk zenèje külön cd-n meg egy hatalmas tèrkèp.
Hogy maga a játèk milyen,háááát nekem nagyon bejön,jó lett a harcrendszer,az íj használata nagyon oda tesz.Az elejètől fogva arra megy az ember amerre akar,full open world játèk lett.A terület eszmèletlen nagy szinte felfoghatatlan nagyságú.Borzalas sok küldetès van,craftolni szinte kötelező.A story eddig szívbe markoló de mèg nem sok minden derült ki.Röpke 4 óra alatt lettem 7 es szintű ès mèg mindig az első pályaszakaszon vagyok.
Szóval ez megint egy olyan játèk lett ami hosszú órákra besszippant,aztán kiköp ès azon gondolkodsz mikor tudsz újra egyiptomba menni [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Ez nekem fixen ott van a bevásárlólistán. :)

Karácsonyra 60" UHD 3D LG tévét kapunk magunktól meg az egész népes famíliától, nyilván kipróbáltam a péessel nagy felbontásban.
Nem rossz, de durvábbra számítottam. Xcom2 egyelőre, majd megnézem más, grafikailag acélosabb címmel is.
Viszont a planet earth 2 uhdban olyan, hogy letettem az agyam. :D

Kérdés: állítva van a tv mellett ps4, jól sejtem hogy érdemes lenne vennem egy talpat neki? Hogy szellőzzön normálisan?
 
Egyik legjobb PS exkluzív cím, hangulat, innováció, megvalósítás csillagos ötös.

(Nagy lényeket kell a világban kóborolva elintézni. :) )
 
Szóval este lett :D.
A PS2 es éra egyik legmeghatározóbb alkotása a szóban forgó játék.
Az előzményről tudni kell hogy ez amolyan nem tipikus folytatás de az előzménynek is felfogható ICO volt az alapjáték.
Az SOTC ezentúl rövidítek azért lett olyan népszerű mert abban az időben mikor megjelent az open world játékok még nem hódítottak teret.
És valami brutális volt úgy megtalálni egy egy monstrumot akiket le kellett győzni hogy csaka kardod világított merre is lehetnek.
Így volt mikor 30-40 percen át szelted a vidéket és nem volt unalmas.Mikor meg meg lett a delikvens valamelyikre ráment 20-30 perc is mire fel tudtál mászni,
hogy a feje tetején lévő kis résbe belenyomd a kardodat.Olyan grandiózus nagyok voltak a "szörnyek" hogy addig egyetlen egy játék sem kezelt ekkorákat mozgásban.
Összesen 16 volt akiket le kellett győzni az utolsónak nem is tudom hányszor futottam neki .....
Itt egy kimerítő cikk róla :
https://www.gamekapocs.hu/cikk/467/shadow_of_the_colossus

 
Szèp estèt.Volt lehetősègem az új COD WWII. vègigjátszani.Nem mondom hogy nem okozott jó èlmènyt de száraz 6-7 óra alatt kijátszható a kampány.Ráadásul nekem a vège is csalódás volt belefèrt volna mèg kèt pálya simán hogy rendesen le legyen zárva a story.
Megèri végig játszani,de jelen esetben mivel Èn nem vagyok multiplayer így a 18.000.- Ft ot nem adnám èrte oda.Megyek is vissza Egyiptomba piramisok rejtélyeinek felfedezèsère mert az megèrt 17.800.-Ft ot [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Szèp estèt.Volt lehetősègem az új COD WWII. vègigjátszani.Nem mondom hogy nem okozott jó èlmènyt de száraz 6-7 óra alatt kijátszható a kampány.Ráadásul nekem a vège is csalódás volt belefèrt volna mèg kèt pálya simán hogy rendesen le legyen zárva a story.
Megèri végig játszani,de jelen esetben mivel Èn nem vagyok multiplayer így a 18.000.- Ft ot nem adnám èrte oda.Megyek is vissza Egyiptomba piramisok rejtélyeinek felfedezèsère mert az megèrt 17.800.-Ft ot [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Én is most értem a végére. A single player vonal azért jó volt. Az 5-7 óra meg manapság megszokott az ilyen lövöldözős cuccoknál.
Szép volt a grafika, a sok future shooter után valahogy ez kézzelfoghatóbb dolog volt. Nekem a Destiny 2 volt manapság, Shadow of War végén járok, a COD volt idén a korona. Az Assasint parkoltatom talán év végéig vagy január, amikor semmi új stuff nem jön.
Érdekes, hogy a mai napig téma, hogy a COD2 volt az igazi a sorozatból. Talán 15 éve volt? Érdekes megnézni, azóta hogyan változtak a játékok, a felbontás, a filmszerű élmény. Ezt is PC-n toltam 4K-ban, igazi pixelőrület volt.
 
Én is most értem a végére. A single player vonal azért jó volt. Az 5-7 óra meg manapság megszokott az ilyen lövöldözős cuccoknál.
Szép volt a grafika, a sok future shooter után valahogy ez kézzelfoghatóbb dolog volt. Nekem a Destiny 2 volt manapság, Shadow of War végén járok, a COD volt idén a korona. Az Assasint parkoltatom talán év végéig vagy január, amikor semmi új stuff nem jön.
Érdekes, hogy a mai napig téma, hogy a COD2 volt az igazi a sorozatból. Talán 15 éve volt? Érdekes megnézni, azóta hogyan változtak a játékok, a felbontás, a filmszerű élmény. Ezt is PC-n toltam 4K-ban, igazi pixelőrület volt.

Elkezdtem az egyjátékos módot de valahogy leragadtam most a multi WAR módjánál, Őrületbe kergeti az embert sokszor,az valami brutál jóra sikerült az én véleményem szerint. nagyon jó pályák, izgalmas küldetéssorozat, hídépítés, rádióállomás védelem, tank kíséret és stb.. Engem ez most nagyon lenyűgözött, lenyomtam már pár kört benne, aki nem is multizik annak is ki kell próbálnia legalább ezt a módját, már csak azért is mert meg lett véve és egy próbát megér alapon :)
 
Volt most a hétvégén egy BlizzCon is!

Lesz ingyen SC2 Wings of Liberty Free to play megoldásban. :)
Új WoW kieg!
És ami engem a leginkább megfogott: WoW Eheim Classic néven visszahozzák a WoW alap verzióját és nem kell végre tört szerveren játszani, ha ez volt a nagy kedvenc. :) Wooo-hoooo! :)
 
Érdekes, hogy a mai napig téma, hogy a COD2 volt az igazi a sorozatból. Talán 15 éve volt? Érdekes megnézni, azóta hogyan változtak a játékok, a felbontás, a filmszerű élmény. Ezt is PC-n toltam 4K-ban, igazi pixelőrület volt.
Igen néha Én is azt éreztem hogy már szinte filmet nézek nem is játszom.Próbálták megmutatni a háború igazi arcát minden velejárójával együtt,ez szerintem is sikerült nekik,átélhetőbb lett az élmény.Bár még mindig kitartok a véleményem mellett hogy két pályát hiányoltam,az egyik a koncentrációs tábor lett volna.A másik meg Berlin ostroma.


Az Assasint parkoltatom talán év végéig vagy január, amikor semmi új stuff nem jön.
Ne sokáig jegeld egy felejthetetlen élményt fog adni az biztos nekem úgy elröpül 4-5 óra hogy a küldetésekkel nem is haladok hanem csak vadászok és fejlesztek és kincseket keresek.
 
Lecsekkoltam az új XBOX-ot az Árkádban. Hajtott a kíváncsiság, bár az utóbbi időben a PC elvette az időt a konzolozástól.

Megnéztem rajta az Assasint, Halot, Forza, de valahogy nem érzeztem rajta azt a látványt, amivel többet adna a sima konzolhoz képest.
Rákérdezve a standnál lévő szakiktől nem volt egyértelmű a válasz. Mintha most csak néhány cím lenne belebegtetve és megint lehet várni egy évet (szokásos) hogy a játékok kihasználják a vasat.
Talán gyorsabb volt a kép. Talán nem a legjobb TV-k voltak kirakva vagy a LED panelek nem voltak beállítva, de valahogy nem adta.

Ha már ott jártam rátettem a kezem a masinára. Reggel óta mentek a gépek folyamatosan és amit néztem azon is az assasint játszotta egy srác már jó ideje. Szerintem hidegebb volt mint a jelenlegi XBOX. A hűtése tényleg egész jónak tűnik.

Konzol beszámítással most el lehet vinni, ez esetleg érdekes lehet.

Időközben azért egy ilyet bepattintok végre a PC-hez ha már ott a tuti kontroller:
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-one/accessories/controllers/windows-wireless-adapter

(y)
 
PS4 Pron is csak uhd TVn jön ki látványosan a különbség a sima ps4hez képest... Hiába ment s bullshit hogy sima hdban is mekkora minőségbeli javulás lesz meg hűha. :)
Lehet az új xbox is hasonló. Bár én nem vennék xboxot, se újat, se régit. :)
 
PS4 Pron is csak uhd TVn jön ki látványosan a különbség a sima ps4hez képest... Hiába ment s bullshit hogy sima hdban is mekkora minőségbeli javulás lesz meg hűha.
És ott is csak frame rate különbség van meg a látótávolságban vannak eltérések textura felbontás 200X os zoommal.
Még nem jött el azon játékok ideje konzolon ahol ilyen erőgépeket is ki tudnának használni és itt a "még" szón van a hangsúly.:D
De hát amilyen tv-vel a család meg fog téged lepni azon már az utolsó szőrszál is látszódni fog :cool:

Lehet az új xbox is hasonló. Bár én nem vennék xboxot, se újat, se régit.
Ez a beszéd :devil::devil::smuggrin:
Én meg megvárom majd a PS5-öt megjelenést (2019- ? ) bár az árazásokat elnézve ahhoz keményen a zsebembe kell majd nyúlni.:facepalm:
 
Back
Oldal tetejére