• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Egy hajszálnyival több tartalmat is belerakhattak volna ebbe a betába! Hamar meg lehet unni sajnos!
 
Elég sanszos, hogy a teljes játék is ilyesmi lesz, ahogy eddig a korábbi bétékon résztvevőktől is olvastam.
Neem! Ott brutál sok dologgal készülnek!
Láttam egy videót róla, mindenből 4 szer 5 ször több lesz! Járműből már a bétában több van mint az első részben volt! Viszont már ,hogy jobban elmerültem benne, annyira nem érzem fantasztikusnak! Az elején elvitt a fanatizmus. Azért kell! Mégis csak SW! :)
 
Az űrcsaták messze jobbak, végre vesztett kicsit az árkád stílusából és nem lehet automatikusan befogni a másikat a világvégén. Bár a valósághoz az közelebb állt, itt viszont jó érzés az ősrégi módszerrel kergetni azt a pontot ahova kb lőni kell.
Kicsit ellentmondásos, mert ugyebár elé kell lőni és akkor mire odaér a lézer (muhaha) addigra az űrhajó is odaér.

Az elsővel sokat játszottam, az FPS rész nekem nem hozott annyival többet, biztos szép lesz a sok helyszín, de nem villanyozódtam fel.

A "daily rewards"-os és mikrótranzakciós megoldás tette be a kaput, tuti nem veszem meg. Max 2 év múlva 4000 ért.
 
A Knights of the Old Republic (igen, az első rész 2004-ből, a második része még elmegy) óta nem volt faszányos SW játék, szerintem már nem is lesz.
Bezzeg anno... X-Wing Alliance valakinek még mond valami? :)
 
A Knights of the Old Republic (igen, az első rész 2004-ből, a második része még elmegy) óta nem volt faszányos SW játék, szerintem már nem is lesz.
Bezzeg anno... X-Wing Alliance valakinek még mond valami? :)

Tudom ajánlani a The old republic mmo-t. ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
épp most írtam ahhoz is kommentet. :D
A Knights of the Old Republic (igen, az első rész 2004-ből, a második része még elmegy) óta nem volt faszányos SW játék, szerintem már nem is lesz.
Bezzeg anno... X-Wing Alliance valakinek még mond valami? :)
Persze, hogy mond valamit, nekem a legjobban az fáj, hogy mióta megvette a Disney nincs SW játék. Előtte minden évben volt 2-3. Most két évente van Battlefront és kész.
 
A Knights of the Old Republic (igen, az első rész 2004-ből, a második része még elmegy) óta nem volt faszányos SW játék, szerintem már nem is lesz.
Bezzeg anno... X-Wing Alliance valakinek még mond valami? :)

Ja, és a Republic Commando is jó szerintem, az meg 2005-ös cucc. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Tudom ajánlani a The old republic mmo-t. ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Megjelenéskor megvettem, toltuk saját (WoWos) klánnal 6 hónapig.
Nem ájultam el, azóta mondjuk sokat változtattak állítólag.
 
Megjelenéskor megvettem, toltuk saját (WoWos) klánnal 6 hónapig.
Nem ájultam el, azóta mondjuk sokat változtattak állítólag.
Mindenképpen megér egy próbát szerintem. Én mondjuk vagy 2 éve játszottam vele (freeben), de azóta sajnos nincsen olyan gépem, amin elkaristolna. Bounty Huntert játszottam, nagyon adta a feelinget. :)
 
Bal oldalt a gèpbe [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Ja, oké :D
Telón néztem, azt hittem az egy kis képcsöves tv :) De nem is erre vonatkozott igazából a - költői - kérdésem, hanem mert azt hittem, hogy a "cool fan"-t arra írod, hogy "jó kis fanatikus arc", miközben a ventilátor is cooling fan... :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére