• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Minél több tesztet olvasok és videót nézek erről, egyre inkább akarom.
Várj vele egy kis időt kb 1,5 hónap múlva már nagyon jó áron lesz.
Azt azért tudni kell hogy ez egy 4-5 óra alatt kipörgethető egyszeri kaland.
Persze élménynek zseniális az biztos.:)
 
Nálam az elmúlt napokban destiny 2 megy éjjelenként. Ebben az ínséges időben friss megjelenések előtt jó kis ráhangolódás :) sajna csak xbox pedig a pc verziót kihajtva megnéztem volna. az csak 1 hónap múlva.
 
Ebben az ínséges időben friss megjelenések előtt jó kis ráhangolódás
Én meg játszom szinte mindennel ha van időm , 2. végigjátszás Witcher 3 el kell érni a 100 as szintet :D,
Jast Cause 3 ha olyan kedven van hogy szét kell lőni mindent :D
Ewil Within ,ha egy kis borzongásra vágyom.:D
Egyébként nagyon várom az új AC -t többek közt a megújult harcrendszer és a gyűjtögetés miatt is,meg a beígért iszonyt hosszú játékidő miatt.
Egyébként azt vettem észre hogy sok mindent átemeltek a Far Cry szériából is meg innen onnan,de hát házon belül nem szégyen.
Na meg a környezet és a kor is lenyűgöző,hogy milyen fejlett társadalom is élt abban az időben a Nílus mellett.
Ja és az első dolgom lesz megmászni egy piramist :cool:
 
Nálam a lista a következő hónapokra csak gyorsban :)
  • Forza 7 okt 3
  • Middle Earth okt 10
  • Destiny 2 PC okt 24 - ezt kihagyom ha kitolom addig a boxot
  • Assasin okt 27
  • WWI COD nov 3
  • Battlefront 2 star wars nov 17
  • Far Cry 5 feb 27
 
Nálam a lista a következő hónapokra csak gyorsban
Forza 7 okt 3
Middle Earth okt 10
Destiny 2 PC okt 24 - ezt kihagyom ha kitolom addig a boxot
Assasin okt 27
WWI COD nov 3
Battlefront 2 star wars nov 17
Far Cry 5 feb 27
Impozáns meg kell hagyni,a Middle Earth re kíváncsi leszek mert az első része kimaradt bár most a shopban már 3990.-ft volt a GOTY kiadás.
Na meg hogy a Far Cry széria is hoz e annyi újítást mint az AC.
És a Battlefront is tud egy személyes kampányt izgalmasra összekovácsolni.
Meglátjuk és majd jöhetnek a beszámolók ha már van ilyen topik és vannak játékosok is.
 
Nálam a lista a következő hónapokra csak gyorsban :)
  • Forza 7 okt 3
  • Middle Earth okt 10
  • Destiny 2 PC okt 24 - ezt kihagyom ha kitolom addig a boxot
  • Assasin okt 27
  • WWI COD nov 3
  • Battlefront 2 star wars nov 17
  • Far Cry 5 feb 27

Azzzzta de szép lista. Én próbálom erőltetni, hogy évi max 2 legyen. Példát kell mutatni a gyerekeknek. (2 fiú)

Tavasszal volt Horizon Zero Dawn, várom a Middle Earth-ot őszre nagyon, s remélem kibírom tavaszig hogy nem veszem meg a Battlefront 2-t.

De néha iszonyat hülye tudok lenni. Ilyen fogadalmak mellett, majdnem vettem egy VR-t múlt héten. S akkor lőttek az egésznek.

Jah és ott van a SteamWorld Dig 2 ami most jelenik meg ebben a hónapban. Kis indie, de odavagyok érte.
 
Na. :)

Megvettem használtan az Uncharted 4-et, eddig nagyon jó kis cucc.
Tesómtól kaptam a szülinapomra egy Horizon Zero Dawn-t, eddig nem volt nagyon időm belemélyedni, de az már látszik hogy komoly cucc - pörgeti is a PS4 Pro a ventiket mikor fut.... :D
X-Com2 Digital Collectorst megvettem PSPlus akcióban, várom a kieget és amikor az megvan nekiállok. :)

Ennyi.

(Bloodborne-t szerettem volna megcsípni használtan jó áron még de elvitték az orrom elől.)
 
Élőszereplős Shadow of War. Nagyon minőségi. S a slussz poén,hogy a film végén döntened kell hogyan tovább. Majd újra és újra döntened.
 
Kétségtelenül jól néz ki, de azért szerintem óvatosan az előrendelésekkel. :D
Pont ma olvastam egy tesztelő véleményét:
"Ha valakiben felmerül, hogy megvenné az új SW:BF II-t.

A Battlefront állapota, jelenleg:
Játszom egy 12 fős, pont foglalós pályán. Néhányan oda vissza foglalgatva farmolnak pontot (megegyezéssel), mert minden drága, és nincs kedvük külön fizetni rendes fegyverekért meg deviceokért. (Amiknek 3 egyre dráguló szintje van, és a drágább jobb, mert többször tudod használni)

De nem sikerül nekik, mert egy random fickó futás közben 1 golyós fejest oszt mindenkire aki a képernyőjére kerül. Nem kell aggódnia, néha meghal, akkor nem lesz kiemelkedő statja, előbb véget ér a pálya, mást ugyanis nem bannol automatikusan a rendszer."
 
Kétségtelenül jól néz ki, de azért szerintem óvatosan az előrendelésekkel. :D
Pont ma olvastam egy tesztelő véleményét:
"Ha valakiben felmerül, hogy megvenné az új SW:BF II-t.

A Battlefront állapota, jelenleg:
Játszom egy 12 fős, pont foglalós pályán. Néhányan oda vissza foglalgatva farmolnak pontot (megegyezéssel), mert minden drága, és nincs kedvük külön fizetni rendes fegyverekért meg deviceokért. (Amiknek 3 egyre dráguló szintje van, és a drágább jobb, mert többször tudod használni)

De nem sikerül nekik, mert egy random fickó futás közben 1 golyós fejest oszt mindenkire aki a képernyőjére kerül. Nem kell aggódnia, néha meghal, akkor nem lesz kiemelkedő statja, előbb véget ér a pálya, mást ugyanis nem bannol automatikusan a rendszer."
Ugyanettől félek a Shadow of war kapcsán. Nekem kellően nehéz volt az első szint is, nem lehet felelőtlenül beugrani az orkok közé. És ez így jó is. Valamint minden vesztésednél az ellenséget szintet lép, nem is egyet. Ha kellően nehézre csinálják lehetetlen lesz végigvinni extra cuccok beszerzése nélkül. Félek ott állok a játék közepén és azt érzem ha nem fizetek nem tudom végigjátszani.
 
Ugyanettől félek a Shadow of war kapcsán. Nekem kellően nehéz volt az első szint is, nem lehet felelőtlenül beugrani az orkok közé. És ez így jó is. Valamint minden vesztésednél az ellenséget szintet lép, nem is egyet. Ha kellően nehézre csinálják lehetetlen lesz végigvinni extra cuccok beszerzése nélkül. Félek ott állok a játék közepén és azt érzem ha nem fizetek nem tudom végigjátszani.
Én ezért részesítem előnyben az oldschool single player játékokat, vagy pedig azokat az MMO-kat, ahol van sandbox és kompetitív rész is.
 
Back
Oldal tetejére