• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Pár hónapja amikor vettem a 1080ti-t körbenéztem nagyjából mire lehet számítani 4K felbontásnál. (ekkorában dolgozom már vagy 3 éve)
https://www.tomsguide.com/us/nvidia-gtx-1080-ti-benchmarks,review-4241.html

Szal ez a kártya ami nagyobb mint az új konzol (legalábbis a ROG verzióm tuti) szal ezt is ilyen átlag 60-70fps-ben benchmarkolták a megjelenés után ilyen felbontással.

Nem tudom elképzelni, hogy akár a közelében legyen ez a 4K annak amivel PC-n találkozni mondjuk egy GTA esetén. Persze lehet minden effektet lekapcsolva, csökkentett poligonnal, és mélységgel megoldják. De ebben a felbontásban 60 fps is egy álom.
A most megjelenő destiny 2 pl csak 30-on fog menni az új masinán is: http://www.ign.com/articles/2017/06/14/e3-2017-bungie-confirms-destiny-2-is-30-fps-on-xbox-one-x

most nézem, hogy pl a 1080ti-hez képest kb a felét tudja a kártya:
https://www.techpowerup.com/gpudb/2977/xbox-one-x-gpu
 
Utoljára módosított:
Akkor helyetted is tolom majd :) :p

Kíváncsiságból rápillantottam az előrendelésre. 165 ropi. Nem gyengusz.
Mondjuk a mostani PC-be csak a táp volt 1 kiló :) szal relatív.

Milyen címek vannak amik kihajtják majd az új gépet még a télen?
Van egy olyan rossz érzésem, hogy megint lehet 1 szezont várni amíg ténylegesen lesz valami ami kihasználja a nagyobb HW-t.

--- pedig annyiszor megfogadtam hogy soha többet assasin..... :cry: az elsőtől fogva én nem is tudom hány órát tettem bele. szemrángást kapok a térképen ide-oda felbukkanó ismétlődő taskoktól :D
Ha jól emlékszem 100 játékot ígértek megjelenésre ami támogatni fogja! Én személyesen a Battlefront 2- őt várom a legjobban idén!
 
Na ilyet. :)
Drága asszonykámtól kaptam egy PS4 Pro-t a szülinapomra (előajándék :) ), ha egy játék lenne amit mindenképpen meg kell vennem, mi legyen az? :)
Én a The Last Guardiannal szemezek. :)
FPS nem érdekel, sport se nagyon. Kaland/akció/RPG/stratégia vonalon mozgok.
 
Na ilyet. :)
Drága asszonykámtól kaptam egy PS4 Pro-t a szülinapomra (előajándék :) ), ha egy játék lenne amit mindenképpen meg kell vennem, mi legyen az? :)
Én a The Last Guardiannal szemezek. :)
FPS nem érdekel, sport se nagyon. Kaland/akció/RPG/stratégia vonalon mozgok.
Hát ne az legyen!
Horájzon oder Áncsártid! :):)Ez a két alap most.
Uncharted-ből én még helyedben a Nathan Drake collectiont is megvenném a negyedik rész mellé! Olcsó és úgy már elleszel egy darabig, ha mind a négyet végignyomod.
 
Na ilyet.
Drága asszonykámtól kaptam egy PS4 Pro-t a szülinapomra (előajándék ), ha egy játék lenne amit mindenképpen meg kell vennem, mi legyen az?
Én a The Last Guardiannal szemezek.
FPS nem érdekel, sport se nagyon. Kaland/akció/RPG/stratégia vonalon mozgok.
VÉGRE ! (y)
Amit ne hagyj ki és 100 + órát tudsz beleölni az a Witcher III. azt ne hagyd ki a GOTY verzió már korrekt áron beszerezhető az megtoldja a kalandot még + 50 órával és ezek nem ígéretek ez a valóság,arról nem is beszélve hogy amikor megjelent egy év alatt több mint 400 díjat zsebelt be.
De persze amit Laci is ír az Uncharted kihagyhatatlan,no meg persze a Last Of Us is egy nagyon jó kaland.
De sorolhatnám itt még a sok sok jó címet neked,csak mani legyen rá elég,és akkor még nem is beszéltem az elkövetkezendő megjelenésekről idén és jövőre.:)
 
Ha jól emlékszem 100 játékot ígértek megjelenésre ami támogatni fogja! Én személyesen a Battlefront 2- őt várom a legjobban idén!
Nézegetem a hálót és mindenhol az jön le hogy a Microsoft megint egy dologgal fogja bebukni a gépeladást,az exkluzív címek hiányával.
Pedig a gépet jól összerakták,de az is sokat elmond hogy az első szériás ONE nak már leállt a gyártása és az új gép megjelenésétől már futtatják ki a szériát.
Ez érthető de mi kelet Európai emberek nem győzzük ezeket a konzolváltásokat,már kezd ez is olyan lenni mint a PC s piac,régen megvettél egy konzolt aztán elvoltál vele 5-6 évig,most meg szinte 2-3 évente jön az új masina.
A mostani generációban is érdekesek a számok mert míg a Microsoft 30 millió gép eladásnál tart addig a Sony átlépte a 60 milliót.
És bárki bármit mond ha a Microsoftnak is lennének olyan ütős exkluzív címei mint a konkurenciának akkor egál lenne ez a szám.
Nálam három játék közül fog eldőlni melyik lesz az év végi program :
- Az új AC
- Far Cry 5
- Call of Duty WWII
Szerintem ebben a sorrendben is kerülnek majd beszerzésre,persze nem egyszerre mert az 60.000.-Ft lenne :hungover::LOL:
 
Drága asszonykámtól kaptam egy PS4 Pro-t a szülinapomra (előajándék )

Az ég áldja az ilyen hölgyeményt :)

Uncharted-re szavazok, ha a vizuális orgazmus a cél.
Első játéknak talán ez a fontosabb. Witcher 3 is nagyon jó, de az már inkább a játékidő miatt érdekes. Talán tovább odaszögez a géphez. Nekem egyébként a Witcher 3 volt az elmúlt időszak legjobb élménye, igaz PC-n.
 
Nézegetem a hálót és mindenhol az jön le hogy a Microsoft megint egy dologgal fogja bebukni a gépeladást,az exkluzív címek hiányával.
Pedig a gépet jól összerakták,de az is sokat elmond hogy az első szériás ONE nak már leállt a gyártása és az új gép megjelenésétől már futtatják ki a szériát.
Ez érthető de mi kelet Európai emberek nem győzzük ezeket a konzolváltásokat,már kezd ez is olyan lenni mint a PC s piac,régen megvettél egy konzolt aztán elvoltál vele 5-6 évig,most meg szinte 2-3 évente jön az új masina.
A mostani generációban is érdekesek a számok mert míg a Microsoft 30 millió gép eladásnál tart addig a Sony átlépte a 60 milliót.
És bárki bármit mond ha a Microsoftnak is lennének olyan ütős exkluzív címei mint a konkurenciának akkor egál lenne ez a szám.
Nálam három játék közül fog eldőlni melyik lesz az év végi program :
- Az új AC
- Far Cry 5
- Call of Duty WWII
Szerintem ebben a sorrendben is kerülnek majd beszerzésre,persze nem egyszerre mert az 60.000.-Ft lenne :hungover::LOL:
Engem sohasem érdekeltek az exkluzív címek! Soha nem befolyásolt amióta konzolos vagyok!
Sőt a játékfejlesztők oldáláról öntökönrúgásnak tartom!! Elpazarolni a másik 30 millió pontenciális vásárlót!?! Ezt senki sem fizeti ki nekik!!!
Mondjuk miért nem csak egy évig exkluzív valami? Azt megérteném!
Teljesen megakadájozzák a crossplatformot! Kinek nem lenne jó egy 100 milliós játékpiac? Sajnos ebben a Sony a legnagyobb ludas a buta gondolkodásával.
"Vallási" háború ez az egész! Haragszom rá nagyon!:(
1 Nekem azért van boxom mert a haverjaimnak az van( ez a legfontosabb)
2 A kontroller fényévekkel jobb és akkor az elit kontrollert nem is említem ami szerintem egymagában is eldöntené a kérdést ( próbáltam a ps hez gyártott elit irányítókat is)
3 A mikrofos online szisztémája jobb ( ez mondjuk nem mindenkinek fontos, de online játékosoknak szintén döntő kérdés)
4 Eddig ami vágyat ébresztett bennem az megjelent boxra( ha nem így lenne már lenne ps-em is, de akkor meg ott tartok anyagilag a két gép üzemeltetésével mint pc-s koromban)
5 És még valami amin biztos felröhögtök: jobban tetszik a doboz! :):)
( Ez most csak úgy kijött belőlem, isten ments hogy vitát gerjesszek. Mint ahogy írtam utálom is az egészet. Mindenkinek megvan a megvannak a maga priorításai.)

A Call of Duty most előszőr nálam is befigyel majd, de tuti nem első napos lesz. Kiváncsi vagyok!
A videók alapján a multi ugyan az a fos. Bár pont most olvastam, hogy a béta visszajelzései alapján jelentős változások lesznek.
 
Uncharted 4 lesz akkor, PS3-on az első részt végignyomtam anno.
Ebayről szoktatok használt játékokat vadászni? Ahogy néztem itthon a használt PS4 címek párezer forinttal olcsóbbak csak, mint az új... hátizé akkor inkább én bontom ki a fóliából a blurayt. :D

Ja és amint kijön szeptemberben az X-Com2 kieg, veszem meg az alapjátékkal együtt. Brutáljó, igaz végignyomtam már az első meg a második részt PC-n, de simán újrajátszom ezúttal konzolon. :D
 
Na gyerekek alszanak, hálóban összeraktam a Ps4et, igaz ott csak 32"-os fullHD tv van, de ágyból, fekve nyomkodhatom és a tv pont a lábamnál van kihajtva a falikonzollal szóval annyira nem kicsi így. :)
Most tölti a frissítéseket.
 
Ha mozizós, lineárisabb játékok keresel, akkor az Uncharted lesz a legjobb.
Ha inkább open world, akkor Horizon és a Witcher.

Sztori, látvány, gameplay mind a háromban nagyon ott van. Keresni kell, és lehet itthon is jó áron használtat találni.

Csak vigyázz mert ha beszippant, akkor rengeteg időt elrabol a fontosabb dolgoktól, mint asszony, gyerekek, halak/garnélák :)
 
Ha mozizós, lineárisabb játékok keresel, akkor az Uncharted lesz a legjobb.
Ha inkább open world, akkor Horizon és a Witcher.

Sztori, látvány, gameplay mind a háromban nagyon ott van. Keresni kell, és lehet itthon is jó áron használtat találni.

Csak vigyázz mert ha beszippant, akkor rengeteg időt elrabol a fontosabb dolgoktól, mint asszony, gyerekek, halak/garnélák :)

Csak igazat tudok adni az előttem szólónak,ezek tényleg komoly játékok:D
Én mindig a PSplus-on veszem a játékot szerintem ott van a legjobb áron.
 
Jaja tegnap néztem, elég jól le van akciózva csomó nagyon jó cím. Pl. X-Com2 digital collectors. :) Még jó hogy kaptam 14 nap free PSPlust, majd hétvégén betárazok. :)
 
Nekem szinte csak onnan van játékom,1 hátránya kölcsön adni nehéz:D
Viszont tényleg jó áron lehet venni és nem karcos:D
 
ekem szinte csak onnan van játékom,1 hátránya kölcsön adni nehéz
Viszont tényleg jó áron lehet venni és nem karcos
És az új frissítésnek hála már kimásolhatóak a játékok külső merevlemezre is mert hamar megtelik az az 1 TB :rolleyes:
 
Utoljára módosított:
Ha úgyis lemezes verziókat akarsz (van valami varázsa, ahogy gyűlnek és gyűlnek a dobozok a polcon), nem fog olyan hamar megtelni az az 1TB. A sima PS4-ből még az 500 GB-os verzió volt, azt se tudtuk felélni. Ha digitális verziókat veszel, akkor azért gyorsabban fog betelni, de egyszerre úgysem használod majd mindegyik játékot, letörölheted azt, ami épp nem kell. Mentések meg mehetnek külsőre, vagy felhőbe (bár az új emelés miatt bekaphatja a Sony a könyökömet).
Használt játékot amúgy külföldről is érdemes rendelni. Nem PS4-re bár, de Switchre a Zeldát Japánból rendeltük, szállítással együtt is olcsóbb volt, mintha itthon vettük volna, és mivel nincs régió zár, ugyanúgy használhatjuk rajta mindegyik nyelvet.
 
Back
Oldal tetejére