• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Igy is van irány a bolt ès ruházz be egy PS4 pro ra irigyellek a TV miatt ebben mèretben 4k ban HDR támogatással egy èlmèny lehet .
Ha lenne rá pénz... :D Elég brutál a képe, teljesen máshogy néznek ki rajta a filmek, szokni kell, mert tényleg nem egyszerű. Sajnos a 4K-nak egyelőre nincs sok értelme, kb csak youtube videókat tudunk rajta 4k-ban nézni... hát elég brutál. :D
 
Igy is van irány a bolt ès ruházz be egy PS4 pro ra [emoji4] irigyellek a TV miatt ebben mèretben 4k ban HDR támogatással egy èlmèny lehet .

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
A ps4 pro-t csak ajánlani tudom(tapasztalatból):)
4k+hdr és néha csak ámul az ember hogy miket tud megjeleníteni:)
 
Én is majdnem elcsábultam pár hete, hogy lecserélem a 47" 3D HD LG tévét egy 55-60"-os UHD-ra, de aztán győzőtt a józan ész, amíg a gyerekek néznek csak mesét rajta, mert egy filmet már nem tudunk végignézni (2 és fél és 3 és fél évesek, akinek van gyereke tudja miről beszélek :D ), tök felesleges. :D

Majd másfél év múlva, addigra ugyanennyi pénzért még nagyobb és jobb tévét tudok venni, amilyen durván zuhan folyamatosan az ugyanolyan tudású tévék ára.
 
Én is majdnem elcsábultam pár hete, hogy lecserélem a 47" 3D HD LG tévét egy 55-60"-os UHD-ra, de aztán győzőtt a józan ész, amíg a gyerekek néznek csak mesét rajta, mert egy filmet már nem tudunk végignézni (2 és fél és 3 és fél évesek, akinek van gyereke tudja miről beszélek :D ), tök felesleges. :D

1 és három évesek, néha azért sikerül a film is, tegnap pl megnéztem a Wargames-t. :D Demi inkább sorozatozunk, meg a hálóban van egy 32"-os smart, szintén a hálóra kötve az esti filmezéshez. Eddig nem volt külön nappalink, ezért kellett egy plusz tévé. Mi is abban a méretben gondolkodtunk, csak akkor egyel szélesebb média szekrény kellett volna, és akkor már nem fért volna be mellé az akvárium. :D
 
Az új demo reel a Digic-től. Aki nem ismeri őket ők egy magyar cég akik manapság a legtöbb blockbuster AAA játéknak az intróit készítik.
10-15 éve még elképzelhetetlen lett volna mindez. Néhány magyar játékgyártón kívül alig volt valami. Nemhogy ilyen szintű grafika és rendering kapacitás.
De ma a legjobb anyagokat tőlük látni. Gondolom az új reel megy a sigraph-ra vagy valami hasonló megmérettetésre. Nagyon csecse lett na!

 
Az új demo reel a Digic-től. Aki nem ismeri őket ők egy magyar cég akik manapság a legtöbb blockbuster AAA játéknak az intróit készítik.
10-15 éve még elképzelhetetlen lett volna mindez. Néhány magyar játékgyártón kívül alig volt valami. Nemhogy ilyen szintű grafika és rendering kapacitás.
De ma a legjobb anyagokat tőlük látni. Gondolom az új reel megy a sigraph-ra vagy valami hasonló megmérettetésre. Nagyon csecse lett na!

Ez megvolt esetleg? :)
 
Ez megvolt esetleg? :)

Brutális. Mondjuk a mai állapotokból kiindulva valószínűleg ki lehet majd szerelni a fűtőtesteket a lakásból ahogy növekednek a játékigények :)
Jelenleg egy 1080Ti-n tolom egy combosabb gépen 7x14-es ventivel meg vízhűtő blokkal 4K-ban, de tolnom kell a klímát, ha nem akarok szaunázni egy két számításigényes dolognál :)
 
Elnézve ezt a videót eszembe jut amikor kb 20 éve 3Dmax előtt mennyit kellett várnom egy képre ami itt most folyamatosan megy sokszor akkora felbontásban és részletességben, hogy renderelődjön :)

Bizony! :) Én LightWave-el időztem :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Jó lesz az december elejétől is! Most jutott eszembe, hogy Japánban leszek Nov 28-ig. :cry::eek::cry:
Most akkor azért sajnáljunk, hogy Japánban leszel egy csomót, ahová a többségünk soha a büdös életben nem fog eljutni?
Vagy azért megt csak novembertől tudsz játszani az ój X-boxoddal 4K-ban? :D
Hááát nagy dilemma! :p
 
Most akkor azért sajnáljunk, hogy Japánban leszel egy csomót, ahová a többségünk soha a büdös életben nem fog eljutni?
Vagy azért megt csak novembertől tudsz játszani az ój X-boxoddal 4K-ban? :D
Hááát nagy dilemma! :p
Hát ja! :)
Majd veszek egy Nintedo switch-et féláron, hogy ne kelljen sírnom míg hazajövök! :):):cool::rolleyes:
 
Jó lesz az december elejétől is! Most jutott eszembe, hogy Japánban leszek Nov 28-ig. :cry::eek::cry:

Akkor helyetted is tolom majd :) :p

Kíváncsiságból rápillantottam az előrendelésre. 165 ropi. Nem gyengusz.
Mondjuk a mostani PC-be csak a táp volt 1 kiló :) szal relatív.

Milyen címek vannak amik kihajtják majd az új gépet még a télen?
Van egy olyan rossz érzésem, hogy megint lehet 1 szezont várni amíg ténylegesen lesz valami ami kihasználja a nagyobb HW-t.

--- pedig annyiszor megfogadtam hogy soha többet assasin..... :cry: az elsőtől fogva én nem is tudom hány órát tettem bele. szemrángást kapok a térképen ide-oda felbukkanó ismétlődő taskoktól :D
 
Back
Oldal tetejére