• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Ha esetleg valakinek kimaradt volna, a Blizzard felújítja idén a Starcraftot, és ennek apropóján mindenkinek ingyenesen elérhetővé tettők az eredeti Starcrat+Brood War csomagot ingyenesen: https://battle.net/download/getInstallerForGame?os=WIN&version=LIVE&gameProgram=STARCRAFT
És ha ez még nem lenne elég, sok év után egy új patch-et is kidobtak hozzá. :)
Engem újra beszippantott a dolog. :)
Zsiír!
Jézus mennyit nyomtam ezt régen! Lehet kipróbálom megint!
 
Látom picit elhanyagolt a topik. Nálam Halo Wars, Wild Lands volt utoljára konzolon.
Most épp bevittem a GA-ba, hogy a nyári lazább napokat feldobjuk egy kis Forzaval :)


Itthon 3 év után lecseréltem a korábbi erőművet egy sokkal izmosabb darabra. Most még tesztelés alatt semmi OC.
Az új Warhammer-t letekertem vele ezt adták az alaplaphoz meg a videó karihoz. És mivel kimaradt a Witcher 3 korábban ezzel kicsit meg lehet izzasztani 4K-ban.

Tényleg ha már PC... Nincs valami jó gyári M.2 cooler?
Egy ilyen driveot pattintottam be rendszer lemeznek (samsung 960pro) és ahogy látom 50-60 fok között melózik amikor van mit csinálnia. Egy játék esetén állandó 59-60 fok.
A többi SSD 40 fok alatt marad (25-35 általában). De a HDD sem megy 45 fölé.

Pedig a házba pakoltam rendesen ventiket. Lefagy a lábam idle módban :) A házban nincs is 34 foknál melegebb általában csúcs esetén sem.

Valahogy jól érzem, hogy ezeket az alaplapba csúsztatható M.2 driveokat nem oldották meg hűtés oldalról? 1-2 béna megoldást látni csak. Hosszabb távon nem hiszem, hogy jó megoldás ez az állandó 60 fok.

IMG_5373.JPG

Itt még beüzemelés után. Azóta picit rendet vágtam, hogy letisztultabb legyen a kép :)


A tegnapi E3 videókat még csak most nézegetem. Ha valakinek kimaradt mi várható a következő hónapokban:

https://www.youtube.com/user/MathChief11/videos
 
Utoljára módosított:
Pörög az E3 jobbnál jobb bejelentésekkel és trailerekkel,az új Xbox one X is bemutatkozott eszetlen erős konzolgép lett,bevezető listaár 140-160 ezer forint körül lesz.
Egy két játék amit bemutatott a Microsoft :


 
Csini cuccos :) Az Astrohoz képest ez hol helyezkedik el?
A Kingstone gamermárkája. Közép kategória. Legalábbis árban. A 7.1 -et leszámítva nem rosszabb semmivel egy Astronál!
Brutál tisztán, dinamikusan szól zenével.
Amúgy ez egy Cloud II- es, csak kihozták xbox-hoz is.
Külömbségek:
Ez pont olyan anyagokból és színben készül mint az elit controller( hozzáigazították a design-ját).
Van vezérlő és jack a kábelen.
Ugyan olyan kemény hordozó van hozzá mint az elit controllerhez. Minden tartozékával együtt befér.

Szóval xbox tulajoknak különösen ajanlott!! Az Extrem Diginél most akciós!
 
A Kingstone gamermárkája. Közép kategória. Legalábbis árban. A 7.1 -et leszámítva nem rosszabb semmivel egy Astronál!
Brutál tisztán, dinamikusan szól zenével.
Amúgy ez egy Cloud II- es, csak kihozták xbox-hoz is.
Külömbségek:
Ez pont olyan anyagokból és színben készül mint az elit controller( hozzáigazították a design-ját).
Van vezérlő és jack a kábelen.
Ugyan olyan kemény hordozó van hozzá mint az elit controllerhez. Minden tartozékával együtt befér.

Szóval xbox tulajoknak különösen ajanlott!! Az Extrem Diginél most akciós!

Szia Laci!

Hogy csatlakozik a controllerhez?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Amúgy játékkal is zsír! Kicsit kipróbáltam.
Nagyon jó a tere! A mikrofonja klasszis!! Ami egyébként levehető.
Nagyon kényelmes, brutálisan izolál a bőr párnákkal. Nem izzasztó. Van hozzá plüss párna is.
Nálam egyértelműen ár érték bajnok!
 
Utoljára módosított:
Srácok!
Végre egyenesbe állt a költözésünk, megérkezett az új TV is, egy 50'' samu UHD smart tv, amin ott figyel egy gamefly és egy steam link kliens is. Előbbivel távoli szerverről tudok játékot kölcsönözni, az utóbbival meg a saját gépemről steames játékot tudok tükrözni a tévére. Van esetleg valakinek ezekkel tapasztalata?
A gamefly elég jónak tűnik a próba alapján, csak egy kompatibilis controller kellene hozzá, mert a telefonos bohóckodás nem az igazi. :D Eddig a Witcher 3-at és a Bioshockot néztem, mert mindenből van 10-20-30 perc ingyen próba, elég játszhatónak tűnik, pedig csak wifit kap a tévé, nincsen lan-ra kötve. Ahogy nézem, a fizetős pakkok 2-3000 huf környékén mozognak/hó, ami teljesen vállalhatónak tűnik.
A steam linkkel pedig az a tapasztalatom, hogy kellene egy erősebb gép, mert pl a Brütal Legend nem akaródzik elindulni így, gondolom kevés a gépem hozzá, csak más controllerrel játszható régebbi steames játékom nincsen... Tippek esetleg? :D
Minden esetre azt azért már látom, hogy kelleni fog valami konzol, mert a tévé nagyon játékra ingerel... :p
 
Srácok!
Végre egyenesbe állt a költözésünk, megérkezett az új TV is, egy 50'' samu UHD smart tv, amin ott figyel egy gamefly és egy steam link kliens is. Előbbivel távoli szerverről tudok játékot kölcsönözni, az utóbbival meg a saját gépemről steames játékot tudok tükrözni a tévére. Van esetleg valakinek ezekkel tapasztalata?
A gamefly elég jónak tűnik a próba alapján, csak egy kompatibilis controller kellene hozzá, mert a telefonos bohóckodás nem az igazi. :D Eddig a Witcher 3-at és a Bioshockot néztem, mert mindenből van 10-20-30 perc ingyen próba, elég játszhatónak tűnik, pedig csak wifit kap a tévé, nincsen lan-ra kötve. Ahogy nézem, a fizetős pakkok 2-3000 huf környékén mozognak/hó, ami teljesen vállalhatónak tűnik.
A steam linkkel pedig az a tapasztalatom, hogy kellene egy erősebb gép, mert pl a Brütal Legend nem akaródzik elindulni így, gondolom kevés a gépem hozzá, csak más controllerrel játszható régebbi steames játékom nincsen... Tippek esetleg? :D
Minden esetre azt azért már látom, hogy kelleni fog valami konzol, mert a tévé nagyon játékra ingerel... :p
Igy is van irány a bolt ès ruházz be egy PS4 pro ra [emoji4] irigyellek a TV miatt ebben mèretben 4k ban HDR támogatással egy èlmèny lehet .

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére