• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Inception

Szia,na látod ezt még nem próbáltam.Egy ideje már kivettem a tetrát a rendszerből(ugyanolyan GERONIMO az egész),de most megpróbálom azzal és az ADA-t veszem ki ,hátha tényleg az a rossz.Köszi a tippet(y)
én ada-val kezdtem. sz.r volt tetrát beraktam jó lett seera-t is próbáltam, az is jó volt.
lehet másnál pont fordított a tesz eredmény.
mindenki vegyen mindenből és tartsa meg a jót :D:D:D:D
 
Na kedves naplóm ,ma történések voltak.Lányom kerékpárját ellopták a suliból,frankó ,mehettem rendőrségre.De ami a jobbik dolog ma az az hogy egy tüzép rengeteg követ rakott ki ,mint portékát,és hát gyönyörű köveket találtam.Lehet ejtem a fás elrendezést??????:facepalm:Beleszerelmesedtem ezekbe a kövekbe.Úgy hívják FAKŐ.(y)Vettem is jó 40 kilót lehessen miből válogatni.A tüzépes nézett is rám ,mint gyujtogató a vizes szénára.Gondolta viszek egy-két kövecskét azt kész ,én meg rápakoltam a mérlegre egy talicskányit:)Ez lenne a kő,nagggyon szép;)Most elkezdhetek legózni:DJa és sósavra nem reagált ,a kocsiba már rendszeresítve van egy liter hogy legyen nálam kéznél :woot:
21180443_2aea09611ae2e6b1c62126ae23f77b0c_xxl.jpg
21180445_9a1c6aec3fe85bc86dec1ef2ffaa039e_xxl.jpg
21180447_3eb89685328d6885686fd1b50829abd2_xxl.jpg
21180441_905c34592e5c06e825d3adf486bc1b94_xxl.jpg

Hát nem apróztam el, mi?????
A többi kőfajtáról a fotókat később megmutatom
 
Na kedves naplóm ,ma történések voltak.Lányom kerékpárját ellopták a suliból,frankó ,mehettem rendőrségre.De ami a jobbik dolog ma az az hogy egy tüzép rengeteg követ rakott ki ,mint portékát,és hát gyönyörű köveket találtam.Lehet ejtem a fás elrendezést??????:facepalm:Beleszerelmesedtem ezekbe a kövekbe.Úgy hívják FAKŐ.(y)Vettem is jó 40 kilót lehessen miből válogatni.A tüzépes nézett is rám ,mint gyujtogató a vizes szénára.Gondolta viszek egy-két kövecskét azt kész ,én meg rápakoltam a mérlegre egy talicskányit:)Ez lenne a kő,nagggyon szép;)Most elkezdhetek legózni:DJa és sósavra nem reagált ,a kocsiba már rendszeresítve van egy liter hogy legyen nálam kéznél :woot:
21180443_2aea09611ae2e6b1c62126ae23f77b0c_xxl.jpg
21180445_9a1c6aec3fe85bc86dec1ef2ffaa039e_xxl.jpg
21180447_3eb89685328d6885686fd1b50829abd2_xxl.jpg
21180441_905c34592e5c06e825d3adf486bc1b94_xxl.jpg

Hát nem apróztam el, mi?????
A többi kőfajtáról a fotókat később megmutatom
Laci tenyleg nem aproztad el. nagyon faszak ezek a kovek egy idoben En is vadasztam ilyenekre de Fehervar ebbol a szempontbol nagyon el van maradva. Annak aki meg ellopta a gyerek biciklijet szaradjon le mind a ket keze meg laba is hogy meg veletlenul se tudjon tekerni tobbe.
 
Nagyon pöpec kövek ezek! Nálam is ez az egyik a tervezett trióból a fekete lávakő, meg a @keszalvo Viktor-féle zöld gránit közül, bár jelenleg a fekete láva áll nyerésre. :D

A bbringával kapcsolatban meg....:punch::punch::punch:
 
Nagyon pöpec kövek ezek! Nálam is ez az egyik a tervezett trióból a fekete lávakő, meg a @keszalvo Viktor-féle zöld gránit közül, bár jelenleg a fekete láva áll nyerésre. :D

A bbringával kapcsolatban meg....:punch::punch::punch:
Fekete lavako no.1 nalam de sehol sem tudom viszonylag olcson beszerezni. De ezek a fakovek se kutyak az beztos :D
 
Sziasztok,mivel már nincs sok ideje jelen állapotban az akváriumnak,ezért összedobtam egy kis fotómontázst az eltelt egy évről ,hogy látható legyen a változás amin végbement .Köszönet minden fórumozónak aki segített ez idő alatt,és köszönet a GA -nak( @viktorlantos ) is mert ha nincs e fórum nem tudtam volna ennyi mindent megtanulni az akvarisztikáról,eme rövid idő alatt.:notworthy::notworthy:;):)


Nagyon tuti ez a videó.(y) Ez az aki a kedvencem a fórumon:).
 
ja majd el felejtettem , @rollreich hathatós segítségének köszönhetően már a megfelelő méretű TS pöfög az akvában:):woot:
,és nem tudtam kiállni ,így bedobtam egy új követ a tankba, mit is mutat a zöldségek között.Hát ..elájulok tőle ,a lávakő ezmellett elbújhat(y)
21181431_e1c115fb2ba8020a21ce743cefd85996_xxl.jpg
21181439_ea72c2947221efbf9c5d62a2ba496c69_xxl.jpg
 
Igen ,az alapterv egy fás -mohás elrendezés lett volna ,de ma amikor megpillantottam a köveket ....borult minden a fejben.Most a kő a favorit:)
ÁÁÁ,kellett nekem követ venni ,most azt sem tudom mi lesz belőle:banghead::banghead:
 
Ha az IAPLC adatlapra rávésed, hogy te Black Angel kövekkel operálsz a scapedben, akkor simán káosz lesz az Amano-rezidencián. 20 japó-robot-csicska úgy cuppan a google-ra tudásért, hogy azt videózni kellene...;)
 
Jó ez a kőkert egy sósavas üveggel a farzsebben...;)
Én is azzal jártam itt Budaörsön(szemcseppes üveggel :D simán hagyták, hogy tesztelgessem a köveket)
Van itt is egy ilyen raklapos kövesbolt brutál választékkal.(ha valakit érdekel keressen pü-be)
 
Back
Oldal tetejére