• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Inception

CRS és CBS együtt tartva néha barnás egyedeket eredményez.
Tiszta vérvonal megfizethető áron nem létezik, így nincs min csodálkozni. Nálam sok a barna CBS, ha ez megnyugtat.
Köszi @eMZé ,de itt nálam csak CBS ,RC és sakura vano_OEzért csodálkozom hogy az egyik pirosabb,és ezért is kérdeztem a színük változhat e.Sőt korábban azért kérdeztem pl.azt is hogy az egyik CBS mamában pirosak voltak a peték isez nem e lehet kereszteződés miatt ,akkor nemleges választ kaptam rá.
 
Utoljára módosított:
Én 20 darab CBS-t vettem. Az újszülöttek nagyjából 1/4-e CRS.
Biztos nem együtt tartották őket korábban:D
 
mert a fentebb látható képen eléggé pirosas az egyik kicsike ,míg a másik sötét barna.Vagy ez esetleg egy kis színhiba lehet???(tök mindegy nekem így is tetszik:))

„Erről híres Bátaszék,minden édesanya lánya szép...” -- ennyi (y)(y)(y)
 
Ma meg is jött az erősítés:)
u2yqepar.jpg
 
A lábakat fogja takarni valami? Sosem szerettem azokat az akváriumbútorokat amik kiemelkednek a földből.
 
Ugyan már teljes gőzzel erre koncentrálok -- Növényes - The new era | Magyar Akvakertész Fórum ,:)
de az Inception sincs elhanyagolva azért.Ma vízcserénél üvegtisztítás is volt mert ,már nagyon dzsuvásak voltak,és a TS is tisztítóban van.Skimmer megint csapdába ejtett egy CBS-t de szerencsésen túlélte a kis kalandot.:facepalm:Egy- két kép azért készült;)
21322715_092c557cce98e76f3e3510cd90df0914_xxl.jpg
21322717_a6a3b1d2493a9a4d88c9ce00f6403b57_xxl.jpg
21322721_cb28643938abaa7d4f9f5a6b2070fdb9_xxl.jpg
 
Utoljára módosított:
Ugyan már teljes gőzzel erre koncentrálok --https://akvakertesz.hu/threads/the-new-era.4719/,:)
de az Inception sincs elhanyagolva azért.Ma vízcserénél üvegtisztítás is volt mert ,már nagyon dzsuvásak voltak,és a TS is tisztítóban van.Skimmer megint csapdába ejtett egy CBS-t de szerencsésen túlélte a kis kalandot.:facepalm:Egy- két kép azért készült;)
21322721_cb28643938abaa7d4f9f5a6b2070fdb9_xxl.jpg

Jó kis dzsungel :) Nagyon szépek a stau-k, meg a bonsai-ok, ha lesz majd eladó, én vennék...
 
Back
Oldal tetejére