• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Inception

19041841_e3a592ca2aade34290edf7dc3e0917f9_l.jpg
 
itt a folytatás:növények hc,pogostemon helferi,reinickii mini,riccia,bacopa australis,limophila,pogostemon erectus.És ilyen feltöltve:)
19060091_ecfd196542eceefec6319bea73b1af4c_l.jpg
 
Csatlakoznék Letsgo' kartárshoz, elől nagyon alacsony a talaj. Van alatta táptalaj?

van,de mivel az üvegből nem látszik pár centi ezért látszik alacsonynak.1 cm a minimum ,ettől csak több volt a táptalaj vastagsága.Van ahol 2 ,de néhol 3 cm is .
 
szia!
az 1cm nagyon kevés szerintem, ha alatta van táptalaj akkor úgy talán jó lehet. én nagyon megszívtam annó a kevés talajjal, lehetetlen volt bele ültetni, ha meg sikerült is másnapra úszás volt a vége. én lehet a helyedbe beleborítanék még egy adagot, mert most még nem akkora érvágás módosítani rajta.
 
szia!
az 1cm nagyon kevés szerintem, ha alatta van táptalaj akkor úgy talán jó lehet. én nagyon megszívtam annó a kevés talajjal, lehetetlen volt bele ültetni, ha meg sikerült is másnapra úszás volt a vége. én lehet a helyedbe beleborítanék még egy adagot, mert most még nem akkora érvágás módosítani rajta.

Hello ,olvass vissza légyszíves ,rosszul értelmezed a dolgot .A táptalaj minimum 1 cm,de a legtöbb helyen 2-3-4 cm is .Plusz rajta a 4-5 cm Aquatic nature pro soil.(y)
 
Hello ,olvass vissza légyszíves ,rosszul értelmezed a dolgot .A táptalaj minimum 1 cm,de a legtöbb helyen 2-3-4 cm is .Plusz rajta a 4-5 cm Aquatic nature pro soil.(y)

a talajról szóló bejegyzést olvastam el, ott még nem volt egyértelmű, hogy mi is került bele végül :) így viszont tuti jó lesz (y)
 
Nekem tetszik az elrendezésed! a táptalaj és ált talaj vastagság is jó!:D Kíváncsian várom a folytatást!
még szebb lessz ha zöldül a gyep!
 
Mindenképpen mérjél ph-t,gh-t,kh-t,legalább 3 hétig naponta.
Ez a típusú talaj kb 3 hétig erősen lágyítja a vizet.A csapvizes csere erősen ajánlott.De gondolom nincs is RO cuccod.
Naponta cserélj legalább egy hétig,után fokozatosan csökkentsd a cseréket.
 
Mindenképpen mérjél ph-t,gh-t,kh-t,legalább 3 hétig naponta.
Ez a típusú talaj kb 3 hétig erősen lágyítja a vizet.A csapvizes csere erősen ajánlott.De gondolom nincs is RO cuccod.
Naponta cserélj legalább egy hétig,után fokozatosan csökkentsd a cseréket.
Valóban csapvizes cserék lesznek,nagyon köszönöm a jótanácsokat ,megfogadom:)

De gondolom nincs is RO cuccod.
Ami késik ,nem múlik:)

Mindenképpen mérjél ph-t,gh-t,kh-t,legalább 3 hétig naponta.
Ennek mi jelentősége van?Tetra tesztem van itthol
 
Back
Oldal tetejére