• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Háttér

w-rig said:
sszever said:
Piga said:
Hi!
Szerintem olvasgasd át a forumon a kővekre vonatkozó részt.Sok hasznos infot találsz. :thumbup:

Azon átrágtam magam. Egyre inkább kétlem, hogy megtalálom azt, amit keresek... ;)
HJacsak nem csempészek be magammal egy üvegecske sósavat, és megjelölgetem a köveket :mrgreen:

Háttérnek még ezt javasolnám: https://akvakertesz.hu/viewtopic.php?f=10&t=960&p=52401&hilit=moha+kötél#p52401.

Igen, ezt néztem valamelyik nap, de előbb megnövesztem moháim, s lehet kipróbálom.
(bár megjegyzem, tegnap a Tropica ohák töredékéért vettem pár adagot GA-ban, de azt máshova szántam...)
 
Sziasztok,
Tudna valaki segíteni,hogy Budapesten hol kaphatnék sztatikus fóliát(opálos kellene,vagy tejfehér)?
(45x75 méretben)
Köszönöm szépen
Üdv
 
Esetleg még több tipp, hogy honnan lehetne beszerezni opálos színű sztatikus fóliát? Írtam a Pantonnak, de nem tudnak segíteni....
 
Esetleg még több tipp, hogy honnan lehetne beszerezni opálos színű sztatikus fóliát? Írtam a Pantonnak, de nem tudnak segíteni....

Pr*ktiker :) Van sztatikus és öntapadós is. 1500-2200 között attól függ melyiket. 2mX0.5m-es tekercsben van.
 
Szia,
Én a Pantonból megoldottam.III.ker Vihar u.
Köszi a tippet:)

ui.:nem sztatikust vettem.
 
Sziasztok!

Én is meguntam a sötét (fekete) fóliát az akváriumom mögött! Tudna valaki segíteni hol kapok világosat, esetleg opált? A szoba fala sárga, tehát mindenképpen szükség lenne rá!

Köszönöm előre is!

Üdv. gregaqua
 
Sziasztok!

Én is meguntam a sötét (fekete) fóliát az akváriumom mögött! Tudna valaki segíteni hol kapok világosat, esetleg opált? A szoba fala sárga, tehát mindenképpen szükség lenne rá!

Köszönöm előre is!

Üdv. gregaqua
Én a kék-sárga, mindenre van kész ötlete barkácsáruházban vettem öntapadósat kb 2000 forintért. Jó nagy tekercs.
 
És kinek melyik jött be? Sima fehér? Matt vagy fényes?
Én is a "kék"-be vettem a feketét, vízzel könnyen felrakható volt...
 
Szia!
Régebben volt perlites, betonos, műgyantás is. Már nincs. Mi a kérdés?
 
Utoljára módosított:
Én a Trópusban vettem fekete fóliát, de van kék és más színű is!
Be kellett vizezni az üveget, hogy szépen kijöjjön alóla a levegő, aztán két három napig ronda volt , aztán szépen kiszáradt és gyönyörű fekete lett a háttér!
 
Back
Oldal tetejére