• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Háttér

Hát sajnos sracok probalkoztam mindennel... Penge, vizkőoldò, sav, egyeb ragasztóoldók, és semmi.
Szoval marad a takarás, vagy csere. Mivel 100L-ről beszélünk nem egy érvágás egy ekkorából újat venni, illetve a technikám elbír nagyobbat is, csak helyem nincs hozzá :/ a lagjobb lenne belulről eltüntetni.

Hallottam valami öntapadós dekorfoliásról. Ez mehet belülre?
Vagy feketére lefúj üveglap beragaszt?:)
Ezek jutottak eddig eszembe;/
Előre iiss köszi :)
Szia, Pengés üvegkaparóval sem jön le? Nekem itt a fórumon azt ajánlották. kb 400huf volt a praktikerben. simán lehozta a szilikont úgy hogy nem is karcolta meg az üveget. sőt még a vízkövet is le tudtam szedni vele.
 
Próbát tettem egy bau***s bank vásárolt fekete öntapadós fóliával.... Foltos. Mikor múlik el?
Az egyik oldalt alkoholos üvegtisztítóval a másikat vízzel raktam fel.
Ha nem sikerül akkor leszedem, tudtok pontos típust és beszerzési forrást írni?
 
Próbát tettem egy bau***s bank vásárolt fekete öntapadós fóliával.... Foltos. Mikor múlik el?
Az egyik oldalt alkoholos üvegtisztítóval a másikat vízzel raktam fel.
Ha nem sikerül akkor leszedem, tudtok pontos típust és beszerzési forrást írni?
Ìgy nem lehet fel tenni!!! Sima mosószer, konyhai+víz a spricnibe
 
Mennyire lenne jó opálos fólia mögé szabályozható színű led szalagot tenni? Algásodás okozhat?
Algásodást lehet nem okozna. De nem zavarná a szemed hogy nézed az akváriumot és oké hogy halványan de világit veled szembe a led? Nem is beszélve arról hogy ha megy a rendes világítás is akkor egy más színű led lehet hogy csúnya lenne.
 
Algásodást lehet nem okozna. De nem zavarná a szemed hogy nézed az akváriumot és oké hogy halványan de világit veled szembe a led? Nem is beszélve arról hogy ha megy a rendes világítás is akkor egy más színű led lehet hogy csúnya lenne.
Ezt az ötletet azóta elvetettem, mert teljesen fölösleges lett volna, helyette a legegyszerűbb megoldást választottam: fehér kartonlap papírcsipesszel rögzítve az akváriumhoz, így még ragasztgatni sem kell és bármikor cserélhető.
 
Sziasztok,
van olyan lehetőség háttér felhelyezésére, hogy később minden utóbbi maradvány nélkül le lehessen szedni?
 
Sziasztok!Tudnatok nekem egy linket küldeni arról,hogy hol lehet Opál fóliát rendelni vagy venni?Pár napja a Praktikerben vettem egyet de nem nagyon lett olyan amire gondoltam.Koszi a segítséget előre is!:)
 
Obiban vettem opál és feketét is, több akvára is ragasztottam, mindegyikre tökéletes lett.

A nyitja az ablaktisztítós előspricnizés és utána bankkártyával lehúzni.
 
Nagyon szuper akkor ha legközelebb arra járok megkérdezem.Opal fólia néven forgalmazzák vagy van valami fantázia neve is?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ez a baj...a praktikerben is kb. 20 percet nézelődtem mire sikerült a legrosszabbat kivalasztanom.[emoji1]Ha meg meglenne Nálad a csomagolás annak orulnek[emoji1]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Van jelentősége annak, a növények fejlődése szempontjából, hogy milyen/van-e a háttér? Vagy ez csak pusztán esztétikai jellegű?
 
Sziasztok!
A sztatikus fóliára rá lehet tenni a szűrő csöveinek tapadókorongjait? Ha egy kis erő éri a csöveket, és tartania kellene a tapadókorongoknak, leválhat a fólia az üvegről?
 
A fólia bírná, de a korong úgy fog leesni róla, ahogy felraktad. :D Nem fog rácuppanni. Nekem legalábbis egyik fóliámon sem tapadt meg a korong. Ha neked igen, akkor a fólia szerintem bírni fogja. Eloszlatja a "terhelést".
 
A fólia bírná, de a korong úgy fog leesni róla, ahogy felraktad. :D Nem fog rácuppanni. Nekem legalábbis egyik fóliámon sem tapadt meg a korong. Ha neked igen, akkor a fólia szerintem bírni fogja. Eloszlatja a "terhelést".

Köszönöm, ez most megint kicsit megbonyolítja a sok hete tervezés alatt álló akváriumot... Milyen jó, hogy megkérdeztem :)
 
Back
Oldal tetejére