• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

21576867348_1a7fbd6af7_o.jpg
:D

Legyen, bár a kezdeti felcsillanó reménysugár ellenére nekem sanszos, hogy idén _is_ kihagyós lesz, de már úgyis megszoktam... :(
De azért legalább a szomszéd tehene ne dögöljön meg! :)
 
Maradnánk a november 30-as nevezési határidőnél, hogy mindenki kényelmesen építhesse a családdal a karácsonyfát és ne idióta netes jelentkezési űrlapokat kelljen töltögetni szentestén :)
Valószínűleg az eredményhirdetés január elején lenne.
A szülinapomon pont lesz időm :) LEGYEN! Tudjátok jól hogy kell a Magyar verseny :)
 
A boltban(Trópus) mindig kérdezgették az emberek, hogy mi ez az akvárium és eszik vagy isszák, aztán mondom versenyakvárium... Milyen versenyre? Hát a Green Aquának a versenyére fogom nevezni... Szóval én az akváriumomat elsősorban a ti versenyetekre készítettem, majd kiugrott a szívem, mikor megláttam a dilemmát... Nemáá :D ;)
 
Csúszok picit a mai akciózás miatt, de pár napon belül kint lesz a nevezési form.

A késésünk miatt kitoljuk a nevezési határidőt. 1 hónap lesz a nevezésre. És januárban lesz eredményhirdetés.
 
Ha kész lesz, hol is keressem a nevezés lehetőségét?
 
Back
Oldal tetejére