• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szigorúan logikai alapon, ha nem lesz HAC, nem lesz eredmény hirdetős buli sem, s akkor hogyan fogom tesztelni az idei birs pálinkámat?
Jegyzem meg a termés ígéretes :D
Kikezdhetetlen a gondolatmeneted! (y)
Azt hiszem most már csak azért is nevezem majd a medencét, hogy ott lehessek a díjátadón! :ROFLMAO:
 
Szerintem sokunknak itt a fórumon a HAC az igazi megmérettetés, arra készítjük fel az akit, a többi versenyre csak kíváncsiságból küldjük be a fotót, hogy egy nemzetközi versenyen mégis hanyadik helyet sikerül megcsípni. Én a magam részéről semmiképpen se hagynám ki idén se, és a jövőben sem...
 
Legyen. nem az IAPLCre töröm magamat... hanem a HAC-ra :)
Gyönyörű akváriumok születtek az előző években is. Rengeteg inspirációt gyűjthettem belőlük.(y)
 
Szerintem ne legyen. Teljesen felesleges, sőt zavaró egy ilyen verseny..

Na jó, viccet félretéve ki mondaná ezt? Naná, hogy legyen. Sőt, részemről lenne is egy felvetésem:

Szívesen látnám, ha lenne különdíjas akvárium, ami aszerint lenne kiválasztva, hogy milyen a nevező előző évi teljesítményéhez viszonyított fejlődése. Vagyis itt csak azok rúghatnának labdába, akik tavaly is neveztek és látványos fejlődésen mennek keresztül. Azt is támogatnám, ha ennek a különdíjnak a tárgynyereményét mi hobbisták dobnánk össze mondjuk jelképes 500-1000,- Ft-os felajánlásokból. Ezt szerintem a versenyre nevezőknek kellene megfizetnie, de én ettől függetlenül mindenképpen beszállnék.
 
Engem szemely szerint nem is erdekel hogy lesz e nyeremeny vagy sem es ha igen mi lesz az.
Az elismeres,a kepzeletbeli vagy valos valveregetes,es a dicsero szavak,gratulaciok na meg a plecsni az ami mindig megmarad,a targyak meg ugy is elkopnak [emoji6]
 
Back
Oldal tetejére