• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

@viktorlantos
Olyan akváriummal lehet nevezni ami már tavaly is szerepelt?

Ugyanazzal a fotóval nem, de ha néhány hónap alatt egy másik formáját mutatta, miért ne?
Ez nem az IAPLC (mondjuk a főnyeremény sem 3 misi :) ) szóval nekünk egy picit más is benne van a versenyben. A büszkeség és hogy mutassuk meg az adott évben min munkálkodtunk. Ha ez egy átdolgozott, továbbnövesztett layout volt az senkinek sem árt.

Szóval hajrá!
 
A tavalyi versenyhez hasonlóan idén is megmutatjátok a versenyképeket a pontozás előtt? Én ezt jó ötletnek tartom.
 
A tavalyi versenyhez hasonlóan idén is megmutatjátok a versenyképeket a pontozás előtt? Én ezt jó ötletnek tartom.
Bocsánat, azt hiszem ez félreérthető volt. Úgy értem a verseny honlapján nyilvánosak lesznek-e a képek még a pontozás előtt, a nevezési határidő lezárása után?
 
Bennem két kérdés fogalmazódott meg:
1. @Nigro nem indult még aquascaper versenyen, hogy nincs felsorolva eredmény?
2. 45x30x30-as (40.5 liter) akival melyik kategóriában kell indulnom? (Ha úgy nézem még nano aki viszont ha szigorúan veszem, akkor 40liter felett van.)
 
Wabi kategória nem lesz idén???
Vagyis látom ,hogy nem lesz ,csak érdekelne ,hogy esetleg mi okból .
Kevés lenne a nevező???
 
Bennem két kérdés fogalmazódott meg:
1. @Nigro nem indult még aquascaper versenyen, hogy nincs felsorolva eredmény?
2. 45x30x30-as (40.5 liter) akival melyik kategóriában kell indulnom? (Ha úgy nézem még nano aki viszont ha szigorúan veszem, akkor 40liter felett van.)
Töltsd fel aksidat majd merj ki 6dl vizet...:)
 
Wabi kategória nem lesz idén???
Vagyis látom ,hogy nem lesz ,csak érdekelne ,hogy esetleg mi okból .
Kevés lenne a nevező???

Nem indítunk. Nem láttuk a növekvő mozgalmat az emers kertek mögött. Jövőre visszaztérünk rá, addig tesség naplózni, hogy meggondoljuk magunkat.
 
Bennem két kérdés fogalmazódott meg:
1. @Nigro nem indult még aquascaper versenyen, hogy nincs felsorolva eredmény?
2. 45x30x30-as (40.5 liter) akival melyik kategóriában kell indulnom? (Ha úgy nézem még nano aki viszont ha szigorúan veszem, akkor 40liter felett van.)
De indult, csak nem elég eredményes aquascaper :)
 
Bennem két kérdés fogalmazódott meg:
1. @Nigro nem indult még aquascaper versenyen, hogy nincs felsorolva eredmény?
2. 45x30x30-as (40.5 liter) akival melyik kategóriában kell indulnom? (Ha úgy nézem még nano aki viszont ha szigorúan veszem, akkor 40liter felett van.)
1. Nigro mester minden verseny és kategória felett álló személy, kiismerhetetlen, bátor, egyéni stílusú és lepontozhatatlan. Amano neve mellett sem látni az eredményeit.:wtf:
2. Ez a méret valóban határeset, én is sokáig szemeztem vele, és pont a kategória-problémái miatt választottam a kisebbet.(komolyan) Azt javasolom, hogy nézd meg melyik kategóriában ígérik az értékesebb nyereményt és oda nevezz!;)
 
2. 45x30x30-as (40.5 liter) akival melyik kategóriában kell indulnom? (Ha úgy nézem még nano aki viszont ha szigorúan veszem, akkor 40liter felett van.)
Igen, 40 liter felett van.Ha pont 40 liter lenne, csak akkor kérdőjeles a dolog.
(Semmiképp se vedd magadra, de melóban ilyenkor mondtuk, hogy olyan nincs, hogy valaki csak kicsit b**i. Aki kicsit b**i, az b**i! :D)
 
Igen, 40 liter felett van.Ha pont 40 liter lenne, csak akkor kérdőjeles a dolog.
(Semmiképp se vedd magadra, de melóban ilyenkor mondtuk, hogy olyan nincs, hogy valaki csak kicsit b**i. Aki kicsit b**i, az b**i! :D)
bibi? MIRŐL BESZÉLSZ?
 
Back
Oldal tetejére