• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Dolgozunk egy csomó új tartalmi oldalon és lassan végre életre kelnek.

Pl. Ez, ami az aktuális akváriumokat mutatja be a boltban (még egy frissítés lesz a későbbiekben).
Ezt mostantól minden évben megcsináljuk majd, így vissza lehet nézni, hogy pontosan mit használtunk, vagy mit használtak az építők az adott layoutnál.

Green Aqua - bolti akváriumok képei Green Aqua Green Aqua

Ugyanígy lesz egy külön oldal a korábbi verseny akváriumainkhoz is:

Verseny-akváriumaink Green Aqua Green Aqua

watch this space! more sexy stuff coming :)
Okos ötlet!Csak egy valami hiänyzik a bolti akväriumoknäl:A täpozäs!
 
Tapasztalta más is, hogy firefox alatt a webshop megnyitásakor befagy a böngésző? Kb. 1 percig nem válaszol, de utána működik. Néhány hete van így.
 
Köszi, ezt már észre sem vettem :)

Valami gond van az FF-el.

A folyamatos auto upgradek miatt már elvesztettem a fonalat, mikor romlott ez el. De néhány hete tapasztalható.
Én frissítettem az új winre és eleinte azt hittem ezért van még gond. De kiderült az FF máshol is rendetlenkedik.

Chrome, Edge, Safari szakít.

Azért nem adjuk fel dolgozunk az ügyön.
 
Valami gond van az FF-el.

A folyamatos auto upgradek miatt már elvesztettem a fonalat, mikor romlott ez el. De néhány hete tapasztalható.
Én frissítettem az új winre és eleinte azt hittem ezért van még gond. De kiderült az FF máshol is rendetlenkedik.

Chrome, Edge, Safari szakít.

Azért nem adjuk fel dolgozunk az ügyön.
Köszi Vik :)
 
Nálam a fagyás mellett, sok termékre kattintva kidob a főoldalra. Ilyenkor berakom a kosárba és onnan megnyitva tudom csak megnézni a terméket. Ja és természetesen FF.
 
Nem tudom tesztelte e már valaki de nekem Win10 van fent és az Edge alatt tökéletesen működik, eddig nem volt problémám se a fórummal, se a GA honlappal. Azóta rendeltem is az is mükszik kódbeváltással meg mindennel együtt. :LOL:
 
Nálam a fagyás mellett, sok termékre kattintva kidob a főoldalra. Ilyenkor berakom a kosárba és onnan megnyitva tudom csak megnézni a terméket. Ja és természetesen FF.

Igen tudunk erről.

Szerintem valami ADBlock bezavar. Esetleg nézd meg van e fent nálad és ha igen kapcsold le. Ismert probléma sajnos.
 
Nekem is van Ad-Block Plus, de minden, a webshop által kért oldalt engedélyeztem, így is fagy, de ABP marad, inkább kivárom, míg bejön az oldal :)
 
nem tudom, hogy jelezték-e már, de nálam iPhone-ról nem működik az oldal felső menüsávja (növények, akváriumok, technika etc.). ha rányomok, csak leugrik az almenü, de nem marad ott, ergo nem tudok tovább menni. egyetlen megoldás segít, ha megnyitom új ablakban.
safarit használok, Mac-ről már minden ok. :confused: nem tudom, hogy nálam nem stimmel valami, vagy tényleg van valami gebasz, de gondoltam, hogy szólok.
 
nem tudom, hogy jelezték-e már, de nálam iPhone-ról nem működik az oldal felső menüsávja (növények, akváriumok, technika etc.). ha rányomok, csak leugrik az almenü, de nem marad ott, ergo nem tudok tovább menni. egyetlen megoldás segít, ha megnyitom új ablakban.
safarit használok, Mac-ről már minden ok. :confused: nem tudom, hogy nálam nem stimmel valami, vagy tényleg van valami gebasz, de gondoltam, hogy szólok.

Igen sajnos a felület amit használtunk még az őskorból való amikor a mobil felületek csak éledeztek. Épp az új felületen dolgozom most is. Ez minden szempontból mobil barát lesz. Szeptember második felében frissítjük majd.
 
Back
Oldal tetejére