• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Betettünk egy készlet értesítőt a shopba.
Ha egy termék nincs készleten-t mutat a webshopban nincs más dolgod, mint bejelentkezni az azonosítóddal és rákattintani az értesítést kérek linkre a kis csengő ikon mellett
ADA Superge tisztító oldat - 300 ml. most csak 2 600,00 Ft - Green Aqua

Amint megváltozik a termék állapota - itt pl készleten lesz automatikus emailt kapsz róla.

Néha jól jöhet, hogy le ne maradj valamiről :)

Superge egyébként 1.5 héten belül érkezik ha már a fenti példát hoztam.
 
Betettünk egy készlet értesítőt a shopba.
Ha egy termék nincs készleten-t mutat a webshopban nincs más dolgod, mint bejelentkezni az azonosítóddal és rákattintani az értesítést kérek linkre a kis csengő ikon mellett
ADA Superge tisztító oldat - 300 ml. most csak 2 600,00 Ft - Green Aqua

Amint megváltozik a termék állapota - itt pl készleten lesz automatikus emailt kapsz róla.

Néha jól jöhet, hogy le ne maradj valamiről :)

Superge egyébként 1.5 héten belül érkezik ha már a fenti példát hoztam.
Na ez super ötlet,ez eddig elkerülte a figyelmemet!Egyre jobbak vagytok.
 
Viktor, @viktorlantos !

Részben meghiúsult rendelés miatt kicsit bánt engemet az alábbi hiányosság. Az általatok forgalmazott termékek közül több is van amit nem küldhettek postával, ezek a termékek szerepelnek az alábbi listán:
Biztonsági Adatlapok Green Aqua
De ilyen alapon, gondolom ide tartozhatnak a kombi vízteszt szettek, és a DIY táppor összeállítás amiben a Kálium-Nitrát is tiltó listán van. Ez utóbbit szerettem volna rendelni, illetve többek között még foszfát tesztet is, és csak teljesen véletlenül, egy fórumos kérdés kapcsán néztem meg a listát, és szembesültem a ténnyel, hogy ezt a két terméket valószínűleg nem tudom megrendelni postával (futár) . Természetesen írtam levelet nektek, amiben visszaigazoltátok, hogy tényleg csak személyesen vehetem meg. Így ezeket a tételeket most kénytelen voltam megrendelni máshonnan, külföldről. Ebből adódik a kérdés, hogy miért nincs ezeknél a termékeknél feltüntetve, hogy csak személyes átvétellel vásárolhatóak meg?
Ráadásul én előre, paypallal fizetek, szóval ebből is lett volna kisebb gond ,bár úgyis bónuszpontra íratom ilyenkor ha valami mégsincs, de mégis plusz meló, és gondolom nektek is kellemetlen ha nemet kell mondani a vevőnek.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Az megoldható lenne, hogy a kívánságlistáról ne tűnjenek a termékek a kosárba rakást követően? Vagy bevezetni a "kedvencek" vagy "saját" listát... Pl a fogyandó termékeket ott tartanám.
 
Sziasztok!
Az megoldható lenne, hogy a kívánságlistáról ne tűnjenek a termékek a kosárba rakást követően? Vagy bevezetni a "kedvencek" vagy "saját" listát... Pl a fogyandó termékeket ott tartanám.

Uhh én pont szeretem h eltűnik a kívánságlistáról mivel így látom ahogy csökken az épülő akimhoz még szülséges tárgyak listája.

Úgyhogy én inkább az utóbbi ötletre szavaznék (kedvencek).
 
A webshopban csináltunk egy új kategorizálást az algakezelésre.

Alga kezelés Green Aqua Green Aqua

Bal oldali menüben lehet szűrni. Természetesen minden ok okozatra nem lehet minden terméket bedobni mert akkor a fél shop bent lenne sok kategóriában, de néhány alap azért bent van ami hasznos lehet.

Van egy ilyen oldal is amit még kalapálunk és ki lesz kötve rendesen a nyitóra is, de ha gondoljátok tegyétek be a bookmarkba

Új termékek Green Aqua Green Aqua

Hamarosan feltolunk egy nagyobb tartalmi adagot is és jon egy csomó átalakítás. Úgyhogy folyt köv.
 
Dolgozunk egy csomó új tartalmi oldalon és lassan végre életre kelnek.

Pl. Ez, ami az aktuális akváriumokat mutatja be a boltban (még egy frissítés lesz a későbbiekben).
Ezt mostantól minden évben megcsináljuk majd, így vissza lehet nézni, hogy pontosan mit használtunk, vagy mit használtak az építők az adott layoutnál.

Green Aqua - bolti akváriumok képei Green Aqua Green Aqua

Ugyanígy lesz egy külön oldal a korábbi verseny akváriumainkhoz is:

Verseny-akváriumaink Green Aqua Green Aqua

watch this space! more sexy stuff coming :)
 
Back
Oldal tetejére