• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Sziasztok!

Előre bocsátom, nem tudom most milyen rendszerben működik a webshop.
Amit látok/történt:
Egy hete (csak hat napja, de hagy legyek trehány) rendeltem pár dolgot, még nem ért ide. Tegnap Nigroval lesakkoztuk, hogy két tétel nincs készleten. Ennek ellenére egész héten, és ma is tudok/tudtam belőle rendelni a neten Tőletek. Olyat is olvastam már, hogy van a "cuccból", csak még a webshopban nem látszik.
A lényeg, nem lehetne kicsit "frissebb" a webshop árukészlete? Sajnos sokkal kevésbé vagyok türelmes, mint az ildomos lenne.


Nem lehetne egy olyan link a webshopba ami az új termékekre mutat ?
Ezen elv alapján egy akciós termék/ek gombnak is örülni tudnék.
 
Sziasztok!
Előre bocsátom, nem tudom most milyen rendszerben működik a webshop.
Amit látok/történt:
Egy hete (csak hat napja, de hagy legyek trehány) rendeltem pár dolgot, még nem ért ide. Tegnap Nigroval lesakkoztuk, hogy két tétel nincs készleten. Ennek ellenére egész héten, és ma is tudok/tudtam belőle rendelni a neten Tőletek. Olyat is olvastam már, hogy van a "cuccból", csak még a webshopban nem látszik.
A lényeg, nem lehetne kicsit "frissebb" a webshop árukészlete? Sajnos sokkal kevésbé vagyok türelmes, mint az ildomos lenne.

Jogos sajnos. Ez egy hiányossága a jelenlegi rendszernek. Egy ERP egyszerűen nem fér bele egy ilyen méretű és forgalmú boltba.
Minden héten egy rakat szállítmányt kapunk, van amit emiatt nem is lövünk le, mert pl Eheim heti kétszer kanyarodik felénk stb.
A növényekből nem lehet 5000 növényt tartani készleten, mert amikor rendelünk egy fajtából is minimum rendelések vannak 5-6db stb.
Tartjuk a gyakori fajtákat, minden héten berendelünk mást is és az extra igényeket.

Aztán jönnek a folyamatos napi szintű kavarások. Vámoljuk az ADA-t de a DHL nem ér rá, 5x annyiért hozza ide, extra ügyintézés. És a belőtt időpont máris kinyúlik.
Dekor amit idei évben először kapunk, mert mindenki be van havazva, persze igérni már előző hétre igérték.

A tropica akitől rendelek 30 Monte Carlo-t múlt héten, de HC-t kapok :)

Szal súl sok tényezős a képlet, nem lehet naprakész a dolog erre még több adminisztráció, még drágább szoftverek és háttérmunka kell. Erre viszont egy Fresi jellegű bolthálózat kell hogy el is tartsa :)
Elnézést, ha időnként beszorul 1-1 rendelés. Igyekszünk a tőlünk telhető módon orvosolni a a problémát. Kérlek írd meg melyik volt a rendelésed, hogy utána tudjak nézni.
Köszi :rolleyes:
 
Értem, nem akarok Én túlzó elvárásokat megfogalmazni, ezért is kérdeztem rá.
Nigro már megnyugtatott, a beszállító miattam nem fog jobban igyekezni ;).
Felesleges még egy embert ezzel zaklatnom, de köszi!
 
Értem, nem akarok Én túlzó elvárásokat megfogalmazni, ezért is kérdeztem rá.
Nigro már megnyugtatott, a beszállító miattam nem fog jobban igyekezni ;).
Felesleges még egy embert ezzel zaklatnom, de köszi!

Oksa de akkor Nigro kezeli. Köszi a visszajelzést (y)
 
Esetleg valami jelzés a webshopban a várható szállításról nem működne valahogy? Mert ha odaszólok, hogy minden van-e készleten, amit rendeltem (mivel már tudom, hogy ami készleten van a rendszer szerint az sem biztos, hogy van), és jelzem, hogy sürgős, akkor sem jön meg 3 napja, és mondjuk egy Co2 reduktornál, ami miatt nincs rendes co2-m már napok óta (és közben itt a hétvége is) nem mindegy, hogy mi van vele. Tudom, hogy havaztok, de a növényeimmel ezt nem közölhetem. A webes rendelésben pont az lenne a jó, hogy a fotelből megrendelem, és ha nem is másnap, de egy jelzett időpontban pedig kihozzák, illetve tudom, mire számíthatok mert sürgős esetben onnét rendel az ember, ahonnét meg is fog jönni a cucc. Mert azért ha minden másban, ebben, és a szállítási költségben még nem vagytok verhetetlenek .)
Közben meg még közelednek a nevezési határidők is :(
(Sorry, de nem bírtam magamba fojtani...)
 
A tettesekre 30kg láva követ kötözni, majd őket a legmélyebb akváriumba lökni. Ha nem merülnek el legalább 30 percre, akkor boszorkányság végett redmoor lángokon pirítani meg csontjaikat. :D Majd poraikat összeszedvén GH+ Porhüvely tégelyben árulni azt. :ROFLMAO:....na jó elgurult az én gyógyszerem is mára.
(A fentiek poénként értendőek...khm.: a jövőbeni rendeléseimre való tekintettel jobb ha meghúzom magam. :D)
 
Sziasztok, nem tudom észlelte e más is a problémát már, de nem tudom a webshopban megnézni a rendeléseimet. Épp most adtam volna le egy rendelést, és fontos lenne, mert legalább látnám, ha valamit nem jól jelöltem volna be. De így nem tudom ellenőrizni. Előre is köszi.
 
Sziasztok, nem tudom észlelte e más is a problémát már, de nem tudom a webshopban megnézni a rendeléseimet. Épp most adtam volna le egy rendelést, és fontos lenne, mert legalább látnám, ha valamit nem jól jelöltem volna be. De így nem tudom ellenőrizni. Előre is köszi.

Pill nézem
 
Back
Oldal tetejére