• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

@viktorlantos
Ebből lessz valami? Mert szerintem is egy nagyon hasznos funkció lenne!

Fejben van tartva, de most is elég hosszú már a következő hónapokra tervezett fejlesztési lista.

Most új web és pár kényelmi funkció. Aztán ha éles teszteket túléltük a megnövekedett web használattal, akkor elővesszük a mit lehetne még listát amin ez az ötlet is szerepel :)
 
Fiúk lányok, lányok fiúk. Kapott az aktuális oldal is néhány frissítést a háttérben. Megtennétek, hogy aki firefox lassúságra panaszkodott, kipróbálja az oldalt? akvarisztikai áruház. Növényes akváriumok, akvarisztikai felszerelések, galéria Green Aqua
Nálam mintha megszűnt volna a fagyás jelenség. De már lehet káprázik a szemem a sok monitor előtt üléstől :)

Előre is köszi
Nekem még mindig fagy, az első betöltéskor sokáig, egy második fülön megnyitva nem olyan sokáig. Egy harmadik fülön megnyitva egyáltalán nem fagy. Ha bezárom a megnyitott füleket, akkor sem. Ha megnyitok egy másik Firefox példányt az előző mellé, akkor sem fagy. Ha minden firefoxot bezárok, akkor kezdődik elölről.
Firefox verzió 40.0.3
AdBlock Plus verzió 2.6.10
 
Köszi a visszajelzést. Most, hogy reggel megnéztem itt a boltban is jelentkezik még a hiba.
Este otthon nem tapasztaltam. Lehet bejátszik némi aktivitás terheltség a nemzetközi oldalon.... hibakeresés folyt köv.
 
Köszi a visszajelzést. Most, hogy reggel megnéztem itt a boltban is jelentkezik még a hiba.
Este otthon nem tapasztaltam. Lehet bejátszik némi aktivitás terheltség a nemzetközi oldalon.... hibakeresés folyt köv.
Most ,hogy nézegetem a co2 rendszereket itt
CO2 szett - konfigurálható -tól 31 660,00 Ft -ig 183 050,00 Ft Green Aqua
találtam egy olyan hibát a buborékszámláló rész alatt ,hogy a co2 buborékszámláló folyadék 30ml a választható pontot kipipálható négyzetre kellene cserélni.
Mert így vagy folyadékot tudok választani vagy bubiszámlálót... a kettőt együtt nem.;)
 
Nekem Win7 alatt a legfrissebb Firefoxal , a legelső betöltés még nagyon lassú volt, mint korábban. Miután nagy nehezen betöltött utána bezártam, majd ismét megnyitottam, utána viszont már megfelelő volt a sebessége. Letölthetett valamit?
 
Nekem Win7 alatt a legfrissebb Firefoxal , a legelső betöltés még nagyon lassú volt, mint korábban. Miután nagy nehezen betöltött utána bezártam, majd ismét megnyitottam, utána viszont már megfelelő volt a sebessége. Letölthetett valamit?

Igen ezt próbálom elkapni. Az első betöltési nyavalya. Nálam nem jelentkezik most de ez nem jelent semmit.
Ezek szerint nálad még igen.
 
Sajnos igen. Az előbb csak a fület zártam be, nem a teljes böngészőt. Most bezártam, és újranyitás után megint lassan tölt, ráadásul addig a többi lap megnyitását, vagy azokon történő böngészést is mint a fórum, megfogja.
 
Utoljára módosított:
Én most indítottam el telepítés óta először az FF-et. A 36.0.1 verzió volt fent, azzal majdhogynem gyorsabb volt, mint a Chrome. Frissítettem 40.0.3-ra és töröltem minden előzményt, beállítást, stb. és ezzel már érezhető a probléma. Az oldal nagy része gyorsan betöltődött, de fejléc rész (sötét színű) nagyon lassan jött be. A logo látszott, meg az ikonok inverzben szinte azonnal, de a háttér nem. Az nem valami CSS-sel rajzolt background, ami FF inkompatibilis?
 
Valami tortent a 40-es verzioval. Lehet megvaltozott nehany biztonsagi beallitas. Vagy szimplan csak korcsosul az ff a tobbi gyors bongeszo mellett. :)

A fejlec nem jott le mert a 3rd party sciptek cdnrol blokkolodnak. Fura.
 
Céges gépen a 37.0.2 volt fent, azzal simán betöltötte, frissítettem 40.0.3-ra, most azzal is gyorsan betölti (amivel otthonról nem). Ugyanúgy AdBlock 2.6.10 van itt is. Este megnézem otthon is megint.
 
Srácok köszi a visszajelzéseket. Elképzelhető, hogy napközben ingadozó a teljesítménye a CDN hálózatoknak leginkább a facebook és társai. Ez akasztja meg az oldalt.
 
Back
Oldal tetejére