• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Az oldal elköltözött az új szerverre. Még egy kis optimializálás van hátra, és holnap vissza kell kapcsolnunk a CIB kártyás fizetést csak a bankra várunk.
De egyébként már műxik minden.

Reméljül az elmúlt napok őrületei és shop mizériái most egy időre nyugton hagynak bennünket :)
 
Lehet off, de rendeltem szombaton de rájöttem hogy kell még 5L Manado és azt vasárnap úgy adtam hozzá hogy bejelentkeztem és rendeléseknél az utánrendelésre kattintottam és hozzáadtam a manadot megy egy kis tropica könyvet és megint úgy tettem mint szombaton ... rendesen megrendeltem.
De most már a rendelési listán 2 rendelés is áll , egyik az első a másik meg amihez hozzáadtam a földet,katalógust. És a régi az szürke árnyalattal át van húzva de közben még mindig ott van az Állapotnál hogy folyamatban. Akkor most mi van? Ugye csak az jön meg amihez már hozzáadtam azt a 2 terméket???
(és egy kis plusz hogy mennyi időt kell várni mire felhívnak és megjön kb.? )
 
Lehet off, de rendeltem szombaton de rájöttem hogy kell még 5L Manado és azt vasárnap úgy adtam hozzá hogy bejelentkeztem és rendeléseknél az utánrendelésre kattintottam és hozzáadtam a manadot megy egy kis tropica könyvet és megint úgy tettem mint szombaton ... rendesen megrendeltem.
De most már a rendelési listán 2 rendelés is áll , egyik az első a másik meg amihez hozzáadtam a földet,katalógust. És a régi az szürke árnyalattal át van húzva de közben még mindig ott van az Állapotnál hogy folyamatban. Akkor most mi van? Ugye csak az jön meg amihez már hozzáadtam azt a 2 terméket???
(és egy kis plusz hogy mennyi időt kell várni mire felhívnak és megjön kb.? )

Szia,

Hétvégén technikai problémák voltak a shoppal.
Kérlek küld el a rendelésed emailben az info kukacra és rá tudunk nézni.
A redneléseket folyamatosan dolgozzuk fel. A növényesek egy része a beérkező Tropica-ra vár.
árhatóan ma jön vagy holnap délelőtt.

Kérlek az infóra írj, a fórumot napközben ritkán nézzük.
 
Ezen a héten megjön a vasárnapi rendelésem? :(
volt kő,növény stb.
Őrülnék neki ha igen mert ha nem akkor lehet hogy szállítási helyet kéne változtatni. :(

Na megkaptam az értesítést hogy hétfőn adják fel a rendelést...
És akkor mikor kapom meg? Még aznap? És kb. mikor?
 
Utoljára módosított:
Tegnap későn futott be az eheti Tropica szállítmány. A GLS már előbb elment. Ma már viszont nem adjuk fel, mert akkor a holnapi szünnap miatt 3 napig lenne dobozban. Maradt a hétfő. Így kedden kapod meg. Sajna ez a sok csonka hét nem tesz jót a gyors kiszállításoknak. :(
 
A Monosolenium tenerum leírásában a "többnyire úgy néz ki, mint a Riccia hatalmas változata" helyett nem Riccardia-t akartatok írni? :pompous: :)
 
Ilyenkor érdemes megkeresni az eheim oldalán a termeket. Eheim.de és onnan mar egyértelmű. 16/22-es cső és állítható.
 
Back
Oldal tetejére