• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - Japan Tour 2013 - IAPLC

viktorlantos

Alapító
Admin
Hát ez az idő is eljött......

2 hét múlva csütörtökön exportálunk egy kis magyaros hangulatot az IAPLC 2013 eseményre és az azt követő ADA galériás történésekre. :)

Az eseményen Balázs és én is rész veszünk és igyekezni fogunk egy kis hangulatot és élménycsokrot átadni nektek a növényezés bölcsőjéből. Két hét múlva szombaton Gála, de az azt követő napok is izgalmasnak ígérkeznek.

Watch this space! :snaphappy::snaphappy::snaphappy::snaphappy::woot:


Green Aqua - Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr
 
A helyezés miatt mentek, vagy amúgy is tervben volt? Irigykedem rendesen, nem csak az ADA látogatás miatt, hanem mert ez Japán, egy más világ teli földönkívüliekkel :) a programokról sok-sok fotót és beszámolót kérünk!
 
Nem semmi.... Jó utat srácok, és szép élményeket!!! ;)

Egy kérésem lenne viszont!! A gálán valami hasonlót jó lenne ha összehoznátok a kamerába mint a kolléga a 6:00-nál! :D :D :D

 
A helyezés miatt mentek, vagy amúgy is tervben volt? Irigykedem rendesen, nem csak az ADA látogatás miatt, hanem mert ez Japán, egy más világ teli földönkívüliekkel :) a programokról sok-sok fotót és beszámolót kérünk!

Évek óta hívogatnak minket, de eddig passzoltunk. Most úgy adódott, hogy kimegyünk. Jobb lett volna múlt évben, akkor engem ünnepelhettünk volna... de ha ló nincs.... :D

Szóval a program a következő előreláthatólag:

09.27 megérkezés pihi városnézés Sake :)
09.28 IAPLC gála déltől. Iwagumi contest - Balázst megfuttatom, fogadok rá és nyerek :D utána Sake
09.30 Reggel Sumida Aquarium, délután megnézzük a legjobb boltokat majd Sake
10.01 Niigata - ADA Galéria, Amano rezidencia. Este ünnepi vacsi a többi vendéggel és Sake
10.02 Aquatic Plant Summit. Meeting a disztrikkel stb. Közös kupaktanács majd Sake
10.03 Disztri meeting utolsó körbenézés majd Tokyo BúcsúSake
10.04 hazautazás
 
Jól hangzik, engem érdekel a szálloda az utca a büfék és lakókonténerek is :D a Sake meg nem lesz sok igyatok pár litert :D
Amúgy a plakát nagyon tuti lett, csak a piros nap hiányzik róla. Némileg helyettesíti a piros felirat. Bejövős.
Kattintgass jó sokat! Ja és ellenőrizd le, hogy leellenőrizték-e az iwagumi contest-hez a köveket :) Nem ám csak úgy odahányják elétek.
Bakker de jó nektek.
 
09.27 megérkezés pihi városnézés Sake 09.28 IAPLC gála déltől. Iwagumi contest - Balázst megfuttatom, fogadok rá és nyerek utána Sake 09.30 Reggel Sumida Aquarium, délután megnézzük a legjobb boltokat majd Sake 10.01 Niigata - ADA Galéria, Amano rezidencia. Este ünnepi vacsi a többi vendéggel és Sake 10.02 Aquatic Plant Summit. Meeting a disztrikkel stb. Közös kupaktanács majd Sake 10.03 Disztri meeting utolsó körbenézés majd Tokyo BúcsúSake 10.04 hazautazás

Annyit szeretnék kérdezni, hogy a hazaútra egy kis sake-t nem kellene beszerezni?
 
Ez aztán az elismerés a magyar kertészeknek,jó utat és zökkenőmentes érkezést kívánok,sok-sok élménnyel.Aztán kattintgassatok sokat és várjuk a képes beszámolókat (y)
 
Az ADA galériában már el tudunk hozni néhány példányt a contest bookból. A repcsis út miatt nem akarom túlterhelni magunkat, és légi úton is kapunk majd picit később, de várhatóan amint befutunk okt 4-én már a boltban is meg lehet nézni a Contest Book-ot
 
Nagyon jó utat nektek. Az biztos, hogy egy másik bolygóra fogtok csöppeni. Néhány ott eltöltött hónap alaján én azt mondanám, először is felejtsétek el, hogy bármi - úgy értem BÁRMI - is szükségszerűen úgy lenne normális, ahogyan mi itt Európában csináljuk. Ha ez meg van, akkor mehettek :)

NB ők az agar-agart (amiben a GA zselés növények nőnek) felkockázzák, és levesben fogyasztják... :)

A sake mellett viszont ne felejtsetek el rendkívül sok sört inni, mert a világ legjobb sörei közül igen sokat ők gyártanak. És ha valami, amit tányéron elétek tesznek, gyanúsan nyers és/vagy mocsárízű, öntsetek rá jó sok Tabascot, ebben a konfigurációban egyébként elképzelhetetlen dolgokat is képes az gaijin gyomra befogadni.

Have fun :)
 
Csütörtök közeledik. Foglalások rendben. Programok lezsírozva. Ahogy látom talán az idő is megkegyelmez nekünk.

Megpróbálok valamilyen net kapcsolatban lenni majd az utazás alatt. Twitter, fórum, FB valami. Aztán meglátjuk mi lesz belőle.

Szeptember 28-án Budapesti idő szerint reggel 6:30-kor kezdődik a gála.
Ahogy a múlt évben idén is lehetm ajd nézni a USTREAM-en.
nap2013 on USTREAM: ネイチャーアクアリウムパーティー2013生中継!2013年9月28日(土)、東京国際ファーラムで開催される「ネイチャーアクアリウムパーティー2013」の模様を生中継いたします。今年の上位入賞作品、そしてグランプリはどんな作品なのか、ぜひ会場での公開と同時にご覧くだ...

Szeptember 30. Délelőtt Sumida Aquarium
Délután pedig megnézzük hogyan kellene növényes boltot üzemeltetni. :)
Ezeket a boltokat fogjuk megnézni:
Penguin Village (Nerima)
Aqua Forest (Shinjuku)
Paupau Aqua Garden (Ginza)

Október 1 - Niigata
ADA galéria látogatás, fotózás stb. Amano rezidencia. És egy nagy party este

Vannak lukas napok pl szept 27 a megérkezés napja. A szállodánk a híres halpiac mellett van. Megnézzük hátha nem vágják le a nyakam a szamurájok, ha készítek pár fotót.
Szept 29 szintén lazulás. Megnézzük mit dob a gép.

:)
 
Rengeteg ,és rengeteg fotót szeretnénk látni-kérni tőled.Személy szerint nekem csak egy ici-pici kérésem lenne még .Ha nem is a fórumon mutatod a képeket,akkor egy Twitter elérhetőséget is ossz meg velem ,légyszíves mert én nem vagyok fenn a FB-on:eek:.
 
Back
Oldal tetejére