• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua Galéria bővítések

Heeehheh,na ez jól rajtamarad az akváriumon ,mint név.Már a Jóisten sem mossa le róla.Viszont tényleg találó.:)

Annyira brutál a hardscape része már eleve a mére miatt is. A héten minden apró kis szikla bekerült. Piszok jól fest.
Viszont az IAPLC miatt erről sem lesz fotó :(

Nekem ez a szabály kicsit megöli az egész növényezést. Akkor lehet tanulni ezekből az akváriumokból ha év közben is követhetőek.
Tök jó, hogy exkluzivitás stb a versenynek és legyen meglepi, de az akváriumok 99%-a nem lesz a legjobbak között és azokról az akváriumokról egy halvány infó sem kerül ki később a netre.
Elvesznek a homályba....

Nem látod majd hogyan épült, milyen kis trükköket alkalmaztak, hogyan fejlődött és finomodott a fotózásig.
Persze el lehet jönni megnézni, de ez más.

Na mind1. Azért lesz még mit fotózni és osztogatni. Sajnálom, hogy ez ahogy a kaktuszos is a dokumentálatlan akváriumok sorát erősíti.
Én idén is osztani fogok saját építéseket. Ha emiatt megint nem leszek a mezőny első felében az sem érdekel :)
 
Vik, szertintem egyébként nem lenne egy rossz dolog, ha folyamatosan naplóznátok magatoknak (fotókkal, tapasztalattokkal, változtatásokkal, stb..)! És amikor már lehet akkor feltölteni a fórumra!! ÉS nem csak a végső fotót, hanem a dokumentációját! ;) abból is lehet - bár utólag - tanulni!
 
Ez egy picit más megközelítést kíván. Sajnos beszélhetek a magam nevében, nekem megöli a hétköznapokat ha állandóan takargatni, rejtegetni kell valamit. Az egész projektre rátelepszik ez a feeling :) Fejben át kell állni.
Pl a kaktuszosról sincs normál dokumentáció amikor a hardscape épült, a cladophora kaktuszok stb. A nagy titkolózás közben valahogy elmaradt.
 
Ez egy picit más megközelítést kíván. Sajnos beszélhetek a magam nevében, nekem megöli a hétköznapokat ha állandóan takargatni, rejtegetni kell valamit. Az egész projektre rátelepszik ez a feeling :) Fejben át kell állni.
Pl a kaktuszosról sincs normál dokumentáció amikor a hardscape épült, a cladophora kaktuszok stb. A nagy titkolózás közben valahogy elmaradt.

Nah ezen kell változtatni, hogy az ifjú titánok és kezdők, valamint fejlődést hajhászó haladók tanulhassanak belőle! ;)
 
Ez egy picit más megközelítést kíván. Sajnos beszélhetek a magam nevében, nekem megöli a hétköznapokat ha állandóan takargatni, rejtegetni kell valamit. Az egész projektre rátelepszik ez a feeling :) Fejben át kell állni.
Pl a kaktuszosról sincs normál dokumentáció amikor a hardscape épült, a cladophora kaktuszok stb. A nagy titkolózás közben valahogy elmaradt.
Pedig pont ezt akartam irni.Az utobbi versenyek közül majd a legjobb helyezest elert MAGYAR aki,es nem tudunk rola szinte semmit.Csak azt amit leirtatok,sehol egy foto,sehol semmi morzsa mit össze szedhetnenk.Nekem sajnos egy nagy homäly hogy keszült,pici vältoztatäsok.stb...
 
Lehet nem is neked kellene a dokumentációt végezni! Egy lelkes segítő, paparazzi..... A te feelinged megmarad és lenne egy kis werk is! Sőt ha a werk jobb, akár egy GA Tv-s anyag!
 
Az emeleten még mindig üres akváriumok sorakoznak. :( Valahogy azt érezni, hogy nincs hozzá elég időtök berendezni. Mi lenne ha pl a HAC első 5 helyezettje berendezne egy-egy akváriumot, vagy a fórumról választanátok rá olyan embereket, akiknek a munkája megfelel az elvárásaitoknak. Persze csak szigorú felügyelettel :)
 
Az emeleten még mindig üres akváriumok sorakoznak. :( Valahogy azt érezni, hogy nincs hozzá elég időtök berendezni. Mi lenne ha pl a HAC első 5 helyezettje berendezne egy-egy akváriumot, vagy a fórumról választanátok rá olyan embereket, akiknek a munkája megfelel az elvárásaitoknak. Persze csak szigorú felügyelettel :)

Jó ötlet, de az egyetlen ok amiért nincs kész még, mert HAC átadó után lett kész a villany meló.
Kari körül jött meg az ADA szállítmány a cuccokkal.
Tropica fél decemberi hónapban nem küldött növényt így a nagyot is sokkal kevesebb növénnyel indítottuk mint kellett volna.
Na de szerdán jön vagy 700 növény úgyhogy ez is megoldva :)
Dekor kevés van ez pl most rendelés alatt.

Szóval egy ilyen nagy produkcióhoz sajnos idő kell akkor is ha megvan a kedv, elszántság és a pénz.
 
Jó ötlet, de az egyetlen ok amiért nincs kész még, mert HAC átadó után lett kész a villany meló.
Kari körül jött meg az ADA szállítmány a cuccokkal.
Tropica fél decemberi hónapban nem küldött növényt így a nagyot is sokkal kevesebb növénnyel indítottuk mint kellett volna.
Na de szerdán jön vagy 700 növény úgyhogy ez is megoldva :)
Dekor kevés van ez pl most rendelés alatt.

Szóval egy ilyen nagy produkcióhoz sajnos idő kell akkor is ha megvan a kedv, elszántság és a pénz.

Rengeteg ügyes kertész szaki van aki meg tudná oldani a meglévő dekorból és növényből, de akár bele lehetne matatni az ELOS aksiba is növényért :)
Ha nem bírnátok a berendezést akkor mindig akad segítség biztos :) Még szerveznetek se szükséges mert megszerveződik itt a csapat hamar. :)
 
Nah közben vagyok megint.

Szóval nem volt talajunk, ADA tápunk :) csomó minden hiányzott.
Múlt héten a leltár közben lett végre megoldva pl a fenti szint RO kérdése. Most két nagy teljesítményű RO tolja a lágy vizet két hatalmas hordóba.
De a nagy akváriumnál az első két hetes cseréhez így is minden alkalommal elment mindkét hordó! Szal a 2 RO gyakorlatilag csak a böszmére gyártotta a vizet :)
Már nagyon remélem hogy vége :)
 
Rengeteg ügyes kertész szaki van aki meg tudná oldani a meglévő dekorból és növényből, de akár bele lehetne matatni az ELOS aksiba is növényért :)
Ha nem bírnátok a berendezést akkor mindig akad segítség biztos :) Még szerveznetek se szükséges mert megszerveződik itt a csapat hamar. :)

Mondjuk úgy, hogy több hónapi kuli meló után most végre az élvezeti része jön amiért az egész hobbit szeretjük. Inkább a szerelést stb adtam volna ki, mint a telepítést :)
 
Ma sikerült ismét el látogatnom hozzátok és "elb*ni" egy csomó időt :p A fenti rész Balázs akijával már most is nagyon jól mutat! Ha nincs ott másik két vevő akkor csak némán néztem volna percekig, órákig. Tök jó volt, hogy pár készitési titokra is fény derült B. jóvoltából :) Sikerült egy jót beszélgetnem mind3 szakival és végre beszereztem szinte mindent ami ahhoz kell hogy újra kertészkedjek én is :) Szóval csak igy tovább srácok csillagos ötös mind a boltra mind az ügyféllel való bánásmódra. Én ezek után is csak tőletek vásárolok még ha csak a magam szerény kis módján. Respect!
 
Back
Oldal tetejére