• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua Galéria bővítések

Riddick scape is in progress.....

Ma a hajtás közben észre sem vettem hogy B már elkészült a böszme hardscape első felével :woot::snaphappy::snaphappy::snaphappy::snaphappy:
Sajna fotót nem készíthetek, de aki felénk jár megnézheti épülés közben. Brutál :)
 
Riddick scape is in progress.....

Ma a hajtás közben észre sem vettem hogy B már elkészült a böszme hardscape első felével :woot::snaphappy::snaphappy::snaphappy::snaphappy:
Sajna fotót nem készíthetek, de aki felénk jár megnézheti épülés közben. Brutál :)
Most direkt húzol minket ? :D:D:D:D:D
 
Na ha ezt így elnyomjátok akkor meg kell hirdetni közepsulikba hogy bioszosok és egészségügyi szakközepeseknek kötelező látogatás a GA-ban.

Ezzel már idén tavasszal előhozakodtam a kémiatanáromnak. Akkor tetszett az ötlet neki. Mondjuk kérdéses, hogy lesz e kémiás kirándulás valahova a jövő tavasszal vagy sem. Na majd még kiderül. :D
 
Én megnéztem a héten , és gyönyörű lett még így is , hogy akkor még nem volt egyik akváriumban semmi csak rajtuk a 601-esek (ADA Led ) .
Nagyon nagy gratula a kirakat készítéséhez. Azt már tudjuk, hogy milyen szép lesz csak a szemünket legeltetjük nálatok és lehet elfelejtünk vásárolni egy kis kávéval a kezünkben elmerengünk és utána csak elköszönünk mint egy kiállításon . :whistle:
 
Riddick scape is in progress.....

Pitch Black landscape:)
20213381_7f488943b138ea5dd28b62d6c729f619_m.jpg
 
Addigra tényleg kelleni fognak a fehér köpenyes szakik ollóval algakaparóval leszívó csővel :)

Hopppá.......Live Stream....... :nurse::doctor::nurse:

".... 10ml hidrogén peroxid-ot kérek és egy 0.5ml-es fecskendőt......preciziós ecsetvakarót.... most elszívást......
kollegák háromra próbáljuk meg újraéleszteni a 2075-öt. .......kompressziós nyomást kérek a légtelenítő pumpára!

..... valaki nézzen rá a pH szondára ...... most 5mg/l-el több CO2-t kérek...... törlést a felszínre.....

huh......

....Köszönöm kollégák szép munka volt. A 90-es úr rendben van..... pillanat doktor úr!...... Mr. Eheim még szivárog az illesztés mentén! Dr. Néder! Figyelje a szivárgást, ha elburjánzik be kell avatkozni!

Ebéd után azon a 60-as betegen folytatjuk az alsó emeleten...... Szerencsétlen..... ott nem lesz ilyen egyszerű a menet"

Sok volt a mariskás süti? :D
 
Viktor!

Gondoltatok esetleg arra, hogy az akváriumok mellé kellene egy kis infótábla, vagy inkább növénytérkép? Hasonlóra gondoltam, mint ami a Tropica oldalán található akváriumokhoz mellékeltek.
Tropica Aquarium Plants
Felülnézeti rajz (vagy akár növényesítés előtt fotó)az akváriumról , ami be lennének számozva a növények, dekorok, és persze lenne hozzá egy leírás is, hogy melyik micsoda.
Olyanoknak is mint én aki, aki nem ismeri annyira a növényeket, és nem vágja kapásból a latin nevét, annak sokat segítene vásárláskor, mivel látnánk egyből, hogy is mutatna az akváriumban. Meg szerintem nektek is segítség lenne, hiszen a vevő is úgy menne oda a pulthoz, hogy tudja milyen növény kell neki, nem kellene nektek rohangászni az emeletre beazonosítani a növényt. Sőt el tudnám képzelni a webáruházatokban is feltéve , hasonlóan mint az előbbi Tropicás linken
 
Naplókban is el tudnák képzelni egy ilyen fényképes leírást, ott viszont le van írva a technika, tápozás ;)
 
Back
Oldal tetejére