• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua Galéria bővítések

Sajnos elobb szet kell kapnom a regit hogy legyen hova tennem amit veszek. Uh ezt a szallitmanyt meghagyom nektek xd
 
Mondjuk úgy, hogy több hónapi kuli meló után most végre az élvezeti része jön amiért az egész hobbit szeretjük. Inkább a szerelést stb adtam volna ki, mint a telepítést :)


Na most akkor hogy is van ez ? :D

Ez ám az önfeláldozás, most hogy végre kreatívkodhatnál átadod a lehetőséget a fórumozóknak. Minden elismerésem az ilyen ötletekért!!! :)

Vagy talán most a videotechnikádat szeretnéd kicsit próbálgatni élesbe?
 
Na most akkor hogy is van ez ? :D

Mondjuk úgy hogy betemetett a munka :)

Ez ám az önfeláldozás, most hogy végre kreatívkodhatnál átadod a lehetőséget a fórumozóknak. Minden elismerésem az ilyen ötletekért!!! :)

A szokásos "nézzünk egy mókust amíg birkózik" dolog nem volt elég izgalmas, de a csapat versengés ötlete előtt nem mehettünk el. Szerintem ez így szuper lesz és nagyon kíváncsi vagyok mit épít majd az a 9 ember.
Hogy nekünk is jusson valami, azért van még 1x90-es és vagy 4x60-as a versenyben lévő akváriumokon kívül is. :)

Vagy talán most a videotechnikádat szeretnéd kicsit próbálgatni élesbe?

Szeretnék berendezni, de nagyon izgat a dolog hogy bevessem a teljes arzenált és olyan módon megörökítsem ezt a mókát, ami évekig szép emlék marad majd mindenkinek.
Úgyhogy lehet beáldozom magam és valami hasonló pólóban borzolom majd a kedélyeket :)

trust_me_photographer_apparel.png
 
Back
Oldal tetejére